Get Off Sprey 500 ml

Kedi ve köpek uzaklaştırıcı sprey
Kedi ve köpekleri, idrar ve dışkılarıyla belli bölgeleri işaretlemekten vazgeçiren bir üründür. Ev içinde ve dışında kullanilabilir. Get off spreyi halı, kanepe, garajlar, veranda, çöp kutuları ve çevresinde kısacası işaretlemelerini engellemek istediğiniz her yerde kullanılır. Bakterilerden oluşan kokuları 30 dakika içinde yok ederken yerine evcil hayvanları bölgeye dönmekten caydıran ancak insanlar için hoş koku veren sitrik aroma içermektedir. ...detaylı bilgi
Ürün Kodu: 97962

Sizin için seçtiklerimiz

500 ml

%10 49,90 TL
44,90 TL (89,80 TL/kg)

  Get Off Sprey 500 ml

  Ürün Hakkında

  Kedi ve köpekleri, idrar ve dışkılarıyla belli bölgeleri işaretlemekten vazgeçiren bir üründür. Ev içinde ve dışında kullanilabilir. Get off spreyi halı, kanepe, garajlar, veranda, çöp kutuları ve çevresinde kısacası işaretlemelerini  engellemek istediğiniz her yerde kullanılır. Bakterilerden oluşan kokuları 30 dakika içinde yok ederken yerine petleri bölgeye dönmekten caydıran ancak insanlar için hoş koku veren sitrik aroma içermektedir.

  500 ml: 31116004TR

  Bu ürünle ilgili yorumlar (15)

  Cok etkili
  2 yasinda chuhuha sahibiyim denemek amacli bi sise aldim ve cok faydasini gördüm suan 2 sise daha siparis verdim
  The crow
  07.08.2017  
  İşe yaramıyor
  Yorumlardaki tüm tepkiler bizdede aynı,ne köpeğimde nede kedimde hiç bir işe yaramadı,üzüm sirkesi bundan daha aktif ama oda çirkin kokuyor,düzgün bir malzeme bulamadım.
  Nefes
  04.28.2017  
  koku bırakma
  kedim yeni eve alışma sürecinde; kokusunu bırakmak için evin her köşesine çişini yapıyordu. çişini yaptığı ve yapabileceği her yere az miktarda sıktığımızda ve düzenli olarak yenilediğimizde işe yaradı. direkt kum kabına gidiyor. kokusu hafif, fresh. ancak ilk kullanımda fazla sıkmışız, zehirleniyorduk.
  Gizem
  04.04.2017  
  başarısız
  yavru köpeğimde işe yaramadı malesef. fazla sıkmışız birde zehirleniyorduk pencereleri açıp 1 gün dışarda kaldık
  aylin
  03.15.2017  
  limoniii kokular
  mandalina kabuğu, limon ve benzeri citrussal herşeyden nefret eden Mucize Hanım bu kokuyu da hiç mi hiç sevmedi.. mutfak tezgahı da ben de rahat ettik :) sık sık yenilemek gerekiyor tabii ve tezgahı her kullanımdan önce silmek..
  eda
  11.07.2016  
  Mişka
  Ürün bugün elime geçti ilk defa kullandım ama sanırım her yere sıkmam gerekiyor kızım bu sefer halinin ortasına değil de tam kenarına yaptı daha sonra tekrar sıktığımda odadan kaçtı umarım işe yarar.
  BS
  03.23.2016  
  Maalesef
  maalesef başarılı değil. evet ilk sıktığımızda asla o yere gitmiyor. zaten o koku insanları bile uzaklaştırır. nefes almamızı bile zorlaştırdı. dakikalarca havalandırmak zorunda kalıyoruz. koku etkisini yitirdiğinde kedimiz yine bildiğini okuyor. bir anlamı yok maalesef. sürekli sıkılsa kokudan ve soluduğumuz havayı mahvettiğinden duramıyoruz, geçici etkisiyle de zaten hayvanı durdurmuyor.
  Murat
  02.22.2016  
  bizde işe yaramadı
  genç köpeğimizde hiç bir işe yaramadı malesef.sonra ürün üzerini okudum,wash off suz işe yaramayabilir diyor.şimdi o ürünü deneyeceğiz.
  roket
  12.22.2015  
  çok iyi
  başarılı bir ürün
  aysgl
  11.26.2015  
  Devamlı Kullanım
  Ürün başarılı ancak düzenli kullanım gerektiriyor. aksam salona ve girişe komple sıktım ve o aksam sadece kendi odasındaki çiş pedine işedi. ancak ertesi aksam tekrar salona yaptı. spreyi bir daha sıkınca yine pedine gitti. sanırım pede alışana kadar bu ürünü düzenli kullanmak gerekiyor.
  ZOEY18
  11.07.2015  
  işe yaradı
  ürünün künyesinde yazanlar gerçekten doğru, kedim aynı yere bir daha gitmiyor. yalnız 3 haftada bir aynı yere ufak ufak püskürtmenizi tavsiye ederim. zaman geçtikçe etkisi azalıyor doğal olarak. kalıcı olması mümkün olamaz. koltuklarım rahat nefes aldı.
  ideal
  10.26.2015  
  Duzenli kullanim gerekli
  Kedim için aldım, gün aşırı kullanmak daha iyi sonuç veriyor.
  Tugcebezircioglu
  10.18.2015  
  Deri pufum artık güvende
  İşe yarama kınusunda endişeliydim ancak ürünler gelir gelmez önce bu ürünü denedim. Üzerine en sevdiği oguncağı koyduğum o deri pufuma bademi çağırdım hiç oralı olmadı yaklaşmadı. Sanırım artık puftan nefret ediyor
  Pesimik
  10.01.2015  
  Pufumuz artık sağlamda
  Etkisinin olacağından şüpheliydim ama endişem boşa çıktı. Tırmıklayarak tırmandığı deri pufumun üstüne spreyi sıktıktan 5 dk sonrasına bademi üstüne çağırdım, en sevdiği oyuncağı üzerine koydum ama nafile.. Sanırım pufumuzdan artık nefret ediyor
  Pesimik
  10.01.2015  
  tuvalet eğitimi
  tüvalet eğitiminde olan yavrular için çok iyi bir ürün
  lale
  10.01.2015  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun