Genesis Pure Canada My Green Field Holistik Kuru Kedi Maması

Sindirim hassasiyeti ve sorunları yaşayan, gıda intoleransı olan yetişkin kediler için özel olarak geliştirilen Genesis Pure Canada - My Green... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 96058

Sizin için seçtiklerimiz

Bu ürün için seçenekler yok.
  Genesis Pure Canada My Green Field Holistik Kuru Kedi Maması

  Ürün Hakkında

  Sindirim hassasiyeti ve sorunları yaşayan, gıda intoleransı olan yetişkin kediler için özel olarak geliştirilen Genesis Pure Canada - My Green Field, taze sığır eti, taze kaz ve taze tavuk etlerinden oluşan yüksek kaliteli ve daha kolay sindirilebilen taze et kaynakları içerir. Yüksek besleyiciliği ve uygun kullanım alanı, kedinizin özel beslenme gereksinimlerini kolaylıkla karşılarken aynı zamanda kedinizin sindirim sistemini rahatlatır. Gİ2 kompleksi içerir.

  'Holistik'; antibiyotiksiz, hormonsuz, zirai ilaç ve yapay (kimyasal) madde içermeksizin; sadece doğal ürünler barındırır. Bu ilke ile hazırlanan Genesis Pure Canada'da, besinler sadece doğal ve sürdürülebilir kaynaklardan elde edilmiş ham maddelerden elde edilir.

  30419028TR

  Bu ürünü yorumlayın 5 zoopara kazanın

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun

  İçerik: Taze tavuk eti (en az 34.5%), tavuk proteini (suyu alınmış, min. 17.5%), muz (suyu alınmış, min. 10%), patates (suyu alınmış, min. 10%), taze sığır eti (en az 6%), hidrolize protein, taze karaciğer, karaciğer (suyu alınmış), hayvansal yağ, taze kaz eti (en az 2%), bal kabağı (suyu alınmış, min. 1%), karnıyarık otu tohumu (psyllium), kalsiyum karbonat, somon yağı (en az 0,5%), bira mayası (suyu alınmış, min. 0.15% mannan oligosakkarit, min. 0.15%beta glukan), midye eti, kızılcık (suyu alınmış, min. 0.15%), dağ mersini (suyu alınmış, min. 0.15%), kadife çiçeği (suyu alınmış), yuka (suyu alınmış).