Genesis Pure Canada-Blue Ocean Yetişkin Holistik Köpek Maması

Yabani ringa ve somon balıklarının dengeli kombinasyonlarıyla sağlanan yüksek kaliteli Omega-3 yağ asitleri, yetişkin köpeğinizin yumuşak ve parlak bir tüy... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 96063

Sizin için seçtiklerimiz

Bu ürün için seçenekler yok.
  Genesis Pure Canada-Blue Ocean Yetişkin Holistik Köpek Maması

  Ürün Hakkında

  Yabani ringa ve somon balıklarının dengeli kombinasyonlarıyla sağlanan yüksek kaliteli Omega-3 yağ asitleri, yetişkin köpeğinizin yumuşak ve parlak bir tüy yapısına kavuşmasını sağlar. Sürdürülebilir balıkçılık teknikleri ile elde edilmiş balıkların kullanıldığı Genesis Pure Canada - Blue Ocean, yabani muz, kolay sindirilebilir patates ve besin zengini bal kabağı kombinasyonu içerir.

  'Holistik'; antibiyotiksiz, hormonsuz, zirai ilaç ve yapay (kimyasal) madde içermeksizin; sadece doğal ürünler barındırır. Bu ilke ile hazırlanan Genesis Pure Canada'da, besinler sadece doğal ve sürdürülebilir kaynaklardan elde edilmiş ham maddelerden elde edilir.

  20519047TR

  Bu ürünü yorumlayın 5 zoopara kazanın

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun

  İçerik: Taze tavuk (en az 55 %), tavuk proteini (suyu alınmış, min. 12 %), taze yaban domuzu (en az 6 %), muz (suyu alınmış, min. 4 %), patates nişastası (en az 4 %), fresh ren geyiği (en az 2 %), bal kabağı (suyu alınmış, min. 2 %), nohut (suyu alınmış), mercimek (suyu alınmış), hidrolize protein, karnıyarık otu tohumu, kolostrum (en az 0.3 %), kızılcık (suyu alınmış), dağ mersini (suyu alınmış, en az  0.1 %), yeşil kabuklu midye (kurutulmuş, en az  0,1 %), ısırgan otu (suyu alınmış), böğürtlen yaprakları (suyu alınmış), civanperçemi (suyu alınmış), rezene (suyu alınmış), kimyon (suyu alınmış), papatya çiçekleri (suyu alınmış), ökseotu (suyu alınmış), gentian kökü (suyu alınmış, min. 0.02 %), kantaron (suyu alınmış, min. 0.02 %).