Felicia Urinary Care Sterilised Düşük Tahıllı Kısırlaştırılmış Somonlu Yetişkin Kedi Maması

Felicia® Adult Cat Light & Sterilised kısırlaştırılmış veya kilolu kediler için formüle edilmiştir. Kilo kontrolünün sağlamasına yardımcı olurken lezzetli bir... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 95544
Murat Yok Yılmaz: "Daha Önce Tester Alarak Denemiştim Şuan Için Memnunuz Herhangi Bir Sıkıntı Yok"
Hiç Müşteri Fotoğrafı Yok Fotoğraf yükleyin

Sizin için seçtiklerimiz

Bu ürün için seçenekler yok.
  Felicia Urinary Care Sterilised Düşük Tahıllı Kısırlaştırılmış Somonlu Yetişkin Kedi Maması

  Ürün Hakkında

  Felicia® Adult Cat Light & Sterilised kısırlaştırılmış veya kilolu kediler için formüle edilmiştir. Kilo kontrolünün sağlamasına yardımcı olurken lezzetli bir mamada tüm temel besinleri sunacak şekilde dikkatle dengelenmiş protein ve yağ seviyelerini içerir.

  Yüksek Sindirilebilirlik: Sağlıklı tahıl ve pirinç içeriği ile besinlerin daha kolay sindirilmesini sağlayarak, yaşamsal aktiviteler için enerji tasarrufu sağlanmasına yardımcı olur. Besinlerden yararlanımı maksimum seviyeye çıkarılmasını, böylece daha az ve kuru dışkı atılımını destekler.

  İdeal Kilo & Sağlıklı Vücut Kondisyonu: İçeriğindeki L-Carnitine, Vitamin A ve yüksek kaliteli hayvansal proteinler ile kedinizin ideal kilosunun korunması için organizmada yağın enerjiye dönüşümünü kolaylaştırır ve kas hücrelerinin sağlıklı oluşumuna yardımcı olur.

  Üriner Sağlık Desteği: Felicia® Adult Cat Light & Sterilised içeriğindeki dengelenmiş, optimum düzeydeki mineral seviyeleri ile üriner taş oluşumu riskini azaltmaya yardımcı olur.

  2 kg: 30426007TR

  12 kg: 30426008TR

  Bu ürünle ilgili yorumlar (8)

  Güzel
  Daha önce tester alarak denemiştim şuan için memnunuz herhangi bir sıkıntı yok
  Murat
  10.12.2019  
  Ekonomik
  Hem sağlıklı hem tahılı dusuk olsun derseniz gayet ideal oğlum severek yiyor
  Metin
  09.18.2019  
  Yediler
  Ziyadesiyle seçici ve insanı sinir edecek kadar nazlı kedilerimden çekinerek aldığım mama yüzümü güldürdü. Yediler, yiyorlar. Sevdiklerini de düşünüyorum. Hatta biraz daha hareketlenmelerine sebep oldu bu mama bence.
  Gamze
  09.09.2019  
  Mama vaktini sabırsızlıkla bekliyor
  Korkarak 12 + 2 kg hediyeli aldım ama korktuğum gibi olmadı severek yiyorlar anca taneleri büyük olduğundan mıdır kardeşleri bitireceğinden midir nedir bilmiyorum kırmadan yutarak yiyor kedim benim için tek sıkıntı bu onun dışında iştahı gayet iyi ve tüy dökülmesi düzeldi ve parladı bu fiyata bu mama ve işlevi mükemmel teşekkür ediyoruz zooplus
  Mix’in anası
  06.28.2019  
  Kalite
  Kalitesinden memnun kaldım
  Nihal
  06.23.2019  
  Başarılı
  İlk kez denedik, diğer mamaların fiyatları fahiş olunca daha uygun olarak tercih ettik. Severek yedi kokusu da rahatsız etmedi, tanelerinin büyük olması sebebiyle kıtır kıtır güzel yedi kedim :)
  Aslıhan
  05.29.2019  
  Kedim Severek Yiyor
  Merhaba Proplan, N&D ve Happycat kedi mamalarını kullanmış biri olarak "Felicia" benim 10 aylıık tekir kızıma çok iyi geldi. Hairball kontrolü var ve üretim tarihi üzerinde yazan nadir mamalardan biri. Güvenilir ve fiyatına göre içerisindeki değerler çok iyi. Kesinlikle öneririm. Dışkısında herhangi bir sorunla karşılaşmadım ve koku da yapmıyor.
  Ipek Bolakca
  05.28.2019  
  Memnun kaldık
  3 kısır kedimde problemsiz yedi. N&d almıştık en son ama maddiyat tan sebep bu mamayı aldık bu sefer ama hiçbir sorun yok
  Ezgi
  01.09.2019  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun

  E-Posta Adresiniz:
  İÇİNDEKİLER: Hidrolize Somon Proteini (%23), Baldo Pirinç, Bezelye, Somon Yağı (%6), Hamsi Unu, Karides Unu, Bira Mayası, Hidrolize Tavuk Ciğeri, Hamsi Yağı (%2), Nükleotit Maya Proteini, Mineraller, Prebiotik Mannan Oligo Sakkaritler, Deniz Yosunu, Avizeağacı özütü, Kızılcık Tozu, Pisilyum.
  2kg | 12kg 12 % YAĞ Rich in SALMON Somonlu Salmon & Anchovy Oil Somon ve Hamsi Yağı ANALYTICAL CONSTITUENTS ADDITIVES (Nutritional additives) Protein Yağ İçeriği Ham Kül Ham Selüloz (Lif) Omega-6 Omega-3 Vitamin A (E672) Vitamin D3 (E671) Vitamin E (3a700) Vitamin C Niyasin L-Karnitin Taurin Bakır (Sülfat olarak) (E4) Çinko (Sülfat olarak) (E6) Çinko (Şelat olarak) (E6) Manganez (Sülfat olarak) (E5) Selenyum (Selenit olarak) (E8) AB onaylı antioksidanlar. .................................... 30 % .............................. 12 % .................................... 7 % .................... 3 % ............................... 3,6 % ............................ 0,65 % ............................ 25,000 IU/kg ........................... 1,500 IU/kg ............................... 150 mg/kg ............................................. 25 mg/kg .................................................. 50 mg/kg ......................................... 200 mg/kg ............................................. 1,800 mg/kg .......................... 18 mg/kg ........................ 95 mg/kg .......................... 20 mg/kg ................ 30 mg/kg ............. 0.3 mg/kg BESLENME TABLOSU Kedinizin Ağırlığı Günlük Mama Miktarı 1,5 - 2,5 kg 2,5 - 4,5 kg 4,5 - 6,5 kg ...................................................................................................... ...................................................................................................... ...................................................................................................... 20 - 30 g 30 - 50 g 50 - 70 g