Felicia Sterilised Urinary Care Düşük Tahıllı Tavuklu Kısırlaştırılmış Kedi Maması

Sevimli dostlarımızın doğal yaşam şartlarına uygun şekilde beslenip, daha sağlıklı yaşayabilmeleri için beslenme uzmanlarımızla birlikte, tahıl oranı düşürülmüş hypoallergenic özel... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 95349
Hiç Müşteri Fotoğrafı Yok Fotoğraf yükleyin

Sizin için seçtiklerimiz

Bu ürün için seçenekler yok.
  Felicia Sterilised Urinary Care Düşük Tahıllı Tavuklu Kısırlaştırılmış Kedi Maması

  Ürün Hakkında

  Sevimli dostlarımızın doğal yaşam şartlarına uygun şekilde beslenip, daha sağlıklı yaşayabilmeleri için beslenme uzmanlarımızla birlikte, tahıl oranı düşürülmüş hypoallergenic özel bir formül hazırladık. Yüksek oranda sindirilebilir hayvansal protein kaynaklarına sahip Felicia, sindirim ve alerji hassasiyetlerine karşı özel olarak geliştirilmiştir. Alerjik reasksiyonlarla ilişkili olan sığır eti, süt ürünleri, buğday, soya, patates, yapay tatlandırıcı, renklendirici, kimyasal aroma ve GDO içermemektedir!

  Felicia® Az Tahıllı ve Hypoallergenic Sterilised Cat Chicken

  Felicia Sterilised Chicken, yetişkin ve +7 yaş üzeri kısırlaştırılmış kediler için özel olarak formüle edilmiştir. Kısırlaştırma sonrası hassaslaşan ve yeme eğilimi artan kedilerin, aşırı kilo alımı ve taş oluşumunun önlenmesine destek olur. Kızılcık meyvesi ve optimum mineral seviyeleri ile idrar yolları ve böbrek sağlığına katkıda bulunur. İçeriğindeki taurin desteği ile birlikte +7 yaş üzeri dostlarımızın hayati fonksiyonunlarını koruyarak, yaşam standartlarını yükseltir. Özel olarak tasarlanan mama taneleri, plak ve tartar oluşumunun azalmasına yardımcı olurken, doğal Omega 3&6 yağ asitleri ile birlikte canlı, ipeksi ve parlak tüy oluşumuna da katkıda bulunur. Tüm Felicia formülleri, optimum beslenmeyi sağlamak için dostlarımıza en kaliteli içeriklerle sağlıklı ve dengeli bir beslenme sunar.

  İçindekiler: Kurutulmuş Tavuk Proteini (%35), Baldo Pirinç, Mısır, Rafine Tavuk Yağı, Bezelye, Hamsi Unu, Karides Unu, Bira Mayası, Hidrolize Tavuk Ciğeri, Hamsi Yağı, Nükleotit Maya Proteini, Mineraller, Prebiotik Mannan Oligo Sakkaritler, Deniz Yosunu, Avizeağacı Özütü, Kızılcık Tozu, Pisilyum.

  Bu ürünü yorumlayın 5 zoopara kazanın

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun

  E-Posta Adresiniz:

  İÇİNDEKİLER: Kurutulmuş Tavuk Proteini (%35), Baldo Pirinç, Mısır, Rafine Tavuk Yağı, Bezelye, Hamsi Unu, Karides Unu, Bira Mayası, Hidrolize Tavuk Ciğeri, Hamsi Yağı, Nükleotit Maya Proteini, Mineraller, Prebiotik Mannan Oligo Sakkaritler, Deniz Yosunu, Avizeağacı Özütü, Kızılcık Tozu, Pisilyum.

  Analitik Bileşenler Protein: 30% Yağ İçeriği: 12% Ham Kül: 7% Ham Selüloz: 3% Omega-6: 3.6% Omega-3: 0.65%

  İlaveler: Vitamin A (E672): 25.000 IU/kg Vitamin D3 (E671): 1.500 IU/kg Vitamin E (3a700): 450 mg/kg Vitamin C: 75 mg/kg Niyasin (3a314): 50 mg/kg L-Karnitin: 200 mg/kg Taurin 1.800 mg/kg Bakır (Sülfat Olarak)(E4): 18 mg/kg Çinko (Sülfat Olarak)(E6): 95 mg/kg Çinko (Şelat Olarak)(E6): 20 mg/kg Manganez (Sülfat Olarak)(E5): 30 mg/kg Selenyum (Selenit Olarak)(E8): 0.3 mg/kg

  BESLENME TABLOSU
  Kedinizin Ağırlığı Günlük Mama Miktarı
  1,5 - 2,5 kg 22 - 33 g
  2,5 - 4,5 kg 33 - 54 g
  4,5 - 6,5 kg 54 - 76 g