Felicia Digest Care Düşük Tahıllı Kuzulu ve Pirinçli Yetişkin Köpek Maması

Optimum düzeyde protein, yağ ve karbonhidrat dengesi ile Felicia® Adult Dog Kuzulu ve Pirinçli köpeğinize ömrü boyunca düzenli enerji ve... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 95537
Hiç Müşteri Fotoğrafı Yok Fotoğraf yükleyin

Sizin için seçtiklerimiz

Bu ürün için seçenekler yok.
  Felicia Digest Care Düşük Tahıllı Kuzulu ve Pirinçli Yetişkin Köpek Maması

  Ürün Hakkında

  Optimum düzeyde protein, yağ ve karbonhidrat dengesi ile Felicia® Adult Dog Kuzulu ve Pirinçli köpeğinize ömrü boyunca düzenli enerji ve iyi bir vücut yapısı temin etmek için formüle edilmiştir. Hassas sindirim sistemine sahip veya kuzunun mükemmel lezzetini tercih eden köpekler için idealdir.

  Yüksek Sindirilebilirlik: Sindirilebilirliği yüksek gıdaların, hassas pişirme işlemine tabi tutulması ile Felicia® Adult Dog L&R sindirimin maksimum seviyeye çıkarılmasını ve katı dışkı atılımını destekler. Kuzu ayrıca sindirimde de faydalı olduğundan besinsel duyarlılığı olan köpekler için idealdir.

  Bağışıklık Sistemine Destek: Felicia® Adult Dog L&R içeriğindeki doğal prebiyotik lifler bağırsaklarda yararlı bakterilerin gelişimini destekler ve patojenlerin zararlı etkisinin azaltılmasına yardımcı olur, bağışıklık sistemini destekler ve sindirimi optimize eder.

  İdeal Kilo: Felicia® Adult Dog L&R köpeğinizin ideal vücut ağırlığını koruyarak uzun bir yaşama ve sağlıklı bir metabolizmaya sahip olabilmesi için protein ve yağ oranı dengelenerek formüle edilmiştir.

  3 kg: 20526006TR

  15 kg: 20526007TR

  Bu ürünle ilgili yorumlar (1)

  Güzel bir alternatif
  Acana dışında denediğimiz bütün tahılsız mamalar tahıl alerjisi olan küçük ırk beyaz köpeğimizde kaşıntı yapıyordu. Bu mamayı fiyatı uygun olduğu için denemek istedik. İkisi de epey nazlı ve seçici olan küçük ırk ve orta ırk köpeklerimiz bu mamayı Acana'ya göre daha iştahlı yiyor. Alerjisi olan köpeğimizde fazla kaşıntı yapmadı. Yemekten sıkılmazlarsa ve fiyat yükselmezse tekrar satın alırım.
  Canan Vaner
  01.18.2019  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun

  E-Posta Adresiniz:
  İÇİNDEKİLER: Kurutulmuş Kuzu Proteini (%24), Hidrolize Kemiksiz Kuzu Proteini (%17), Baldo Pirinç (%16), Mısır, Rafine Tavuk Yağı, Bezelye, Hamsi Unu, Bira Mayası, Hamsi Yağı (%2), Harnup, Nükleotit Maya Proteini, Kurutulmuş Şeker Pancarı, Mineraller, Prebiotik Mannan Oligosakkaritler, Deniz Yosunu, Yaban Mersini Tozu, Avizeağacı Özütü, Pisilyum, Kadife Çiçeği Tozu.
  27 % PROTEİN 3kg | 15kg ANALİTİK BİLEŞENLER Protein Yağ İçeriği Ham Kül Ham Selüloz (Lif) Omega-6 Omega-3 ................................... 27 % ........................... 12 % ................................ 8 % ................... 2.5 % ............................... 3.5 % ............................... 0.7 % İLAVELER (Beslenmeye dayalı) Vitamin A (E672) Vitamin D3 (E671) Vitamin E (3a700) Vitamin C Niyasin Bakır (Sülfat olarak) (E4) Çinko (Sülfat olarak) (E6) Çinko (Şelat olarak) (E6) Manganez (Sülfat olarak) (E5) Selenyum (Selenit olarak) (E8) Glukozamin Kondroitin AB onaylı antioksidanlar. ............................. 20,000 IU/kg ............................ 1,500 IU/kg ............................... 360 mg/kg ............................................ 160 mg/kg .................................................... 16 mg/kg ......................... 15 mg/kg ......................... 80 mg/kg .......................... 20 mg/kg ................. 27 mg/kg ........... 0.26 mg/kg .................................... 1,000 mg/kg .......................................... 700 mg/kg 12 % YAĞ LAMB & RICE Kuzulu & Pirinçli Anchovy Oil Hamsi Yağı BESLENME TABLOSU Köpeğinizin Ağırlığı Günlük Mama Miktarı 01 - 05 kg 05 - 20 kg 20 - 40 kg 40 - 60 kg 60 - 80 kg ...................................................................................................... ...................................................................................................... ...................................................................................................... ...................................................................................................... ...................................................................................................... 35 - 100 g 100 - 250 g 250 - 400 g 400 - 525 g 525 - 650 g