Felicia Digest Care Düşük Tahıllı Yetişkin Tavuklu ve Hamsili Kedi Maması

Felicia® Adult Cat Tavuklu ve Hamsili kedinizin ihtiyacı olan günlük tüm besinleri tam ve dengeli olarak alabilmesi için kedi &... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 95541
Hiç Müşteri Fotoğrafı Yok Fotoğraf yükleyin

Sizin için seçtiklerimiz

Bu ürün için seçenekler yok.
  Felicia Digest Care Düşük Tahıllı Yetişkin Tavuklu ve Hamsili Kedi Maması

  Ürün Hakkında

  Felicia® Adult Cat Tavuklu ve Hamsili kedinizin ihtiyacı olan günlük tüm besinleri tam ve dengeli olarak alabilmesi için kedi & köpek beslenme uzmanları tarafından en kaliteli içerikler kullanılarak özenle formüle edilmiştir. Titizlikle seçilmiş hammaddeleri ile böbrek sağlığını ve sindirim sistemini destekleyen maddeler içermesine özellikle önem gösterilmiştir.

  Yüksek Sindirilebilirlik: Sağlıklı tahıl ve pirinç içeriği ile besinlerin daha kolay sindirilmesini sağlayarak, yaşamsal aktiviteler için enerji tasarrufu sağlanmasına yardımcı olur. Besinlerden yararlanımı maksimum seviyeye çıkarılmasını, böylece daha az ve kuru dışkı atılımını destekler.

  İdeal Kilo & Güçlü Kas Yapısı: İçerdiği yüksek kaliteli tavuk ve hamsi gibi hayvansal proteinler; kas yapısı ve iyi bir vücut kondisyonu oluşumunu desteklemek üzere gerekli aminoasitleri temin eder.

  Sağlıklı ve Parlak Tüyler: Hamsi yağının içeriğindeki zengin Omega-3 ve rafine tavuk yağının içerdiği Omega-6 ile sağlıklı deri ve parlak tüy oluşumuna yardımcı olur.

  2 kg: 30426003TR

  12 kg: 30426004TR

  Bu ürünü yorumlayın 5 zoopara kazanın

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun

  E-Posta Adresiniz:
  İÇİNDEKİLER: Kurutulmuş Tavuk Proteini (%37), Baldo Pirinç, Mısır, Rafine Tavuk Yağı (%8), Bezelye, Hamsi Unu (%6), Karides Unu, Bira Mayası, Hamsi Yağı (%2), Nükleotit Maya Proteini, Mineraller, Prebiotik Mannan Oligo Sakkaritler, Deniz Yosunu, Avizeağacı Özütü, Kızılcık Tozu, Pisilyum.
  32 % PROTEİN 2kg | 12kg ANALİTİK BİLEŞENLER Protein Yağ İçeriği Ham Kül Ham Selüloz (Lif) Omega-6 Omega-3 .................................... 32 % ............................. 15 % ................................... 8 % ................. 2.8 % .............................. 3.78 % ......................... 0.6825 % İLAVELER (Beslenmeye dayalı) Vitamin A (E672) Vitamin D3 (E671) Vitamin E (3a700) Vitamin C Taurin AB onaylı antioksidanlar. ............................ 15,000 IU/kg ............................. 900 IU/kg ................................. 90 mg/kg ............................................ 15 mg/kg .............................................. 1,500 mg/kg BESLENME TABLOSU 1,5 - 2,5 kg 2,5 - 4,5 kg 4,5 - 6,5 kg Tavsiye edilen yaklaşık değerlerdir. Kedinizin Ağırlığı Günlük Mama Miktarı 22 - 33 g 33 - 54 g 54 - 76 g