Felicia Derma Care Düşük Tahıllı Somonlu Yetişkin Kedi Maması

Felicia® Adult Cat Somonlu kedinizin ihtiyacı olan günlük tüm besinleri tam ve dengeli olarak alabilmesi için kedi & köpek beslenme... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 95543
Elif Uçuk: "Öncelikle Ülkemizde Böyle Bir Mama Markası Olduğu Için Çok Mutlu Oldum. Sokak Kedilerine Veriyorum. Aşırı Güzel, Severek Yiyorlar, Pozitif Etkisi Hemen Görülüyor. Evdeki Kedileriniz Için Dahi Iç Rahatlığıyla Kullanabilirsiniz. Tebrikler Pelagos!"
Hiç Müşteri Fotoğrafı Yok Fotoğraf yükleyin

Sizin için seçtiklerimiz

Bu ürün için seçenekler yok.
  Felicia Derma Care Düşük Tahıllı Somonlu Yetişkin Kedi Maması

  Ürün Hakkında

  Felicia® Adult Cat Somonlu kedinizin ihtiyacı olan günlük tüm besinleri tam ve dengeli olarak alabilmesi için kedi & köpek beslenme uzmanları tarafından en kaliteli içerikler kullanılarak özenle formüle edilmiştir. Titizlikle seçilmiş hammaddeleri ile böbrek sağlığını ve sindirim sistemini destekleyen maddeler içermesine özellikle önem gösterilmiştir.

  Yüksek Sindirilebilirlik: Sağlıklı tahıl ve pirinç içeriği ile besinlerin daha kolay sindirilmesini sağlayarak, yaşamsal aktiviteler için enerji tasarrufu sağlanmasına yardımcı olur. Besinlerden yararlanımı maksimum seviyeye çıkarılmasını, böylece daha az ve kuru dışkı atılımını destekler.

  Üriner Sağlık Desteği: Felicia® Adult Cat Somonlu içeriğindeki dengelenmiş, optimum düzeydeki mineral seviyeleri ile üriner taş oluşumu riskini azaltmaya yardımcı olur.

  Sağlıklı ve Parlak Tüyler: Hamsi yağının içeriğindeki zengin Omega-3 ve rafine tavuk yağının içerdiği Omega-6 ile sağlıklı deri ve parlak tüy oluşumuna yardımcı olur.

  2 kg: 30426005TR

  12 kg: 30426006TR

  Bu ürünle ilgili yorumlar (1)

  Mükemmel bir mama
  Öncelikle ülkemizde böyle bir mama markası olduğu için çok mutlu oldum. Sokak kedilerine veriyorum. Aşırı güzel, severek yiyorlar, pozitif etkisi hemen görülüyor. Evdeki kedileriniz için dahi iç rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Tebrikler Pelagos!
  Elif Uçuk
  08.26.2019  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun

  E-Posta Adresiniz:
  İÇİNDEKİLER: Hidrolize Somon Proteini (%22), Baldo Pirinç, Mısır, Somon Yağı (%7), Bezelye, Hamsi Unu (%6), Karides Unu, Bira Mayası, Hamsi Yağı (%2), Nükleotit Maya Proteini, Mineraller, Prebiotik Mannan Oligo Sakkaritler, Deniz Yosunu, Avizeağacı Özütü, Kızılcık Tozu, Pisilyum.
  34 % PROTEİN 2kg | 12kg ANALİTİK BİLEŞENLER Protein Yağ İçeriği Ham Kül Ham Selüloz (Lif) Omega-6 Omega-3 .................................... 34 % .............................. 16 % ................................... 8 % ................. 2.8 % ............................ 3.96 % .......................... 0.715 % İLAVELER (Beslenmeye dayalı) Vitamin A (E672) Vitamin D3 (E671) Vitamin E (3a700) Vitamin C Taurin AB onaylı antioksidanlar. ............................ 20,000 IU/kg .......................... 1,500 IU/kg ............................... 150 mg/kg ............................................ 25 mg/kg .............................................. 2,200 mg/kg Tavsiye edilen yaklaşık değerlerdir. BESLENME TABLOSU 1,5 - 2,5 kg 2,5 - 4,5 kg 4,5 - 6,5 kg Kedinizin Ağırlığı Günlük Mama Miktarı 22 - 33 g 33 - 54 g 54 - 76 g