Drinkwell Mini Su Pınarı

Sade, güvenli ve dostunuzun sağlığına yararları ispatlanmıştır. 1,2 Litrelik su kapasitesiyle, Drinkwell® Su Pınarı, onların bizler için ne kadar... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 97169
Alp Sezer: "Kedim Bu Ürüne Bayıldı. Gelip Giderken Dikkatini Çekiyor Daha Fazla Su Içiyor. Toz Saç Vs Üzerinde Toplanmıyor. Her Zaman Temiz Taze Su Içmiş Oluyor."

Sizin için seçtiklerimiz

1,2 litrelik su pınarı

%6 425,00 TL
399,00 TL

  Drinkwell Mini Su Pınarı

  Ürün Hakkında

  Sade, güvenli ve dostunuzun sağlığına yararları ispatlanmıştır. 1,2 Litrelik su kapasitesiyle, Drinkwell® Su Pınarı, onların bizler için ne kadar değerli olduğunu kanıtlamanın bir yoludur. Yaptığımız araştırmalar bize, dostlarımızın daha sağlıklı bir hayat sürmeleri için daha fazla su içmeleri gerektiğini gösteriyor ve bunu sağlamanın da tek yolu Drinkwell® Su Pınarından geçiyor. 13 cm’lik su şelalesi ile pınarın sürekli havalanması dostunuzun bol oksijenli ve sağlıklı bir su içmesini sağlar. Kömür filtresi sudaki kötü tatları ve kokuları uzak tutacağından dostunuza olabilecek en iyi ve çekici su sistemini sunmaktadır.

  Drinkwell® Mini Su Pınarı en son teknolojiye göre dizayn edilmiş ve geliştirilmiş bir modeldir. Her parçasıyla yeniden tasarlanmış bu model de Drinkwell® Klasik gibi patenti alınmış, suyun sürekli akarsu şeklinde aktığı Su Pınarı sistemi kullanılır ki bu da dostlarımızı daha fazla su içmeye teşvik ederek sağlıklı ve mutlu bir hayat sürmelerini sağlar. Platinum modelinin özellikleri; kapaktaki yeni kapama sistemi ile kazara açılmasının önüne geçer, ön filtreler büyük parçaları motora gitmeden yakalar ve yeni su basma motoru neredeyse hiç ses çıkarmadan çalışır. Tüketiciler bu yeni ürünün kalitesine çok güveniyorlar çünkü Drinkwell® Mini 10 yıllık bir su pınarı üretiminin sonucu olarak ortaya çıkmıştır.

  Sade ve Güvenli

  Pek çok insan yeterli derecede su içmenin sağlığı için daha faydalı olduğunu bilmektedir ama muhtemelen çoğumuz dostlarımızın da yeterli miktarda su içme ihtiyacı olduğunu gözden kaçırmaktadır. Su, insanlar ve hayvanlar için fark gözetmeden en gerekli elementlerden biridir, özellikle kürklü dostlarımız klasik su kabındaki durağan su yerine sürekli havalanan ve akan suyu tercih ettiğinden yeterli su içmek bazen onlar için sorun olabilmektedir. Eğer dostunuzun sağlığını önemsiyorsanız, su içmesini garanti altına alacak en iyi yol Drinkwell® Su Pınarıdır.’

  *Ürün prize takılarak çalıştırılmaktadır. Pil gerektirmez.

  20119007TR

  3'lü filtre: 20119004TR


  Drinkwell Mini Su Pınarı - 679562213793 - 20119007TR

  Bu ürünle ilgili yorumlar (6)

  Su İçemeye Teşvik Ediyor
  Drinkwell su pınarlarının kalitesi malum.Bize bu kaliteyi uygun fiyata sunan Zooplus ailesine teşekkür ediyorum. Kediler akan suyu daha çok severlermiş içmek için.Açıkcası kedimi su içmeye teşvik ediyor.ayrıca çalışması sessiz.tavsiye ederim.
  Tülay Elmaağaçlıoğlu
  09.19.2018  
  çok güzel
  Öncelikle çıkardığı ses kesinlikle rahatsız etmiyor, sonuçta bir motor var ve az ses çıkarması gayet doğal, sesin şiddetine örnek olarak şunu söyleyebilirim, gün içinde sesini duymazsınız, gece sessizliğinde ise cihazın bulunduğu oda dışında başka odalardan sesin duyulması imkansız. Eğer tek bir kediniz var ise su kapasitesi gayet normal, kapladığı yer açısından boyutları diğer moddellere göre avantajlı. Malzeme kalitesi oldukça güzel.
  tarçın
  03.22.2018  
  İdare eder
  Ürün için "çok sessiz" yorumlar yazılmış ama motorunun sesi sizi rahatsız edebiliyor. Sadece zaman içerisinde alışıyorsunuz. Haftada bir veya iki haftada bir düzenli temizlenmesi gerekiyor. Hareketli ,akan su içtikleri düşünülünce sanırım buna değiyor.
  Ceku
  03.13.2018  
  harika
  kedim bu ürüne bayıldı. gelip giderken dikkatini çekiyor daha fazla su içiyor. toz saç vs üzerinde toplanmıyor. her zaman temiz taze su içmiş oluyor.
  phoenix
  08.09.2017  
  Alice ve su pınarı
  Kurulumu kolay ve çok sessiz çalışıyor. Alice sevdi. Henuz akan sudan değil havuzundaki sudan içiyor ama olsun :) içiyor ya :)
  Alice
  08.04.2017  
  Başarılı
  Kedim bir rahatsızlık geçirdi. Mama yemeyi ve su içmeyi kesti. Yapılan tedavi sırasında bu üründen sipariş verdim. Hasta haliyle bile ilgisini çekti. Bir süre inceledikten sonra az az içmeye başladı. Tedavi başarılı sonuçlandı. Şuan yanından geçerken bile çıkan su sesi dikkatini çekiyor.Hareketli su bence içmeye sevkediyor. Bence son derece başarılı bir cihaz. İmkanı durumu olan edinsin derim. Bol su sağlıklı sindirim sistemi ve sağlıklı böbrek demek.
  Sushi
  08.15.2016  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun

  E-Posta Adresiniz: