Drinkwell Klasik Su Pınarı

Drinkwell® Klasik Su Pınarı gelişmiş bir su sistemidir. Suyun sürekli şelale şeklinde aktığı bir özelliğe sahip Su Pınarı sistemidir ve... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 98139
Leyla Baran: "Evet Kargom Bir Haftada Gelmeye Rağmen, Çok Beğendim Ürünü. Kedilerin Başından Ayrılmıyorlar. Tavsiye Ederim"

Sizin için seçtiklerimiz

Bu ürün için seçenekler yok.
  Drinkwell Klasik Su Pınarı

  Ürün Hakkında

  Drinkwell® Klasik Su Pınarı gelişmiş bir su sistemidir. Suyun sürekli şelale şeklinde aktığı bir özelliğe sahip Su Pınarı sistemidir ve 1,5 Litre su kapasitesi vardır. Büyük kömür filtresi sudaki kötü tatları ve kokuları uzak tutacağından dostunuza olabilecek en iyi ve çekici su sistemini sunmaktadır. Sade, güvenli ve dostunuzun sağlığına yararları ispatlanmıştır. Drinkwell® Su Pınarı, onların bizler için ne kadar değerli olduğunu kanıtlamanın bir yoludur. Yaptığımız araştırmalar bize, dostlarımızın daha sağlıklı bir hayat sürmeleri için daha fazla su içmeleri gerektiğini gösteriyor ve bunu sağlamanın en iyi yolu Drinkwell® Su Pınarından geçiyor. 13 cm’ lik su şelalesi ile pınarın sürekli havalanması dostunuzun bol oksijenli ve sağlıklı bir su içmesini sağlar. Drinkwell® Klasik Su Pınarı dostunuzu daha fazla su içmeye teşvik etmenin en iyi yoludur. Kömür filtresi sudaki kötü tatları ve kokuları uzak tutacağından dostunuza olabilecek en iyi ve çekici su sistemini sunmaktadır.

  Sade ve Güvenli

  Pek çok insan yeterli derecede su içmenin sağlığı için daha faydalı olduğunu bilmektedir ama muhtemelen çoğumuz dostlarımızın da yeterli miktarda su içme ihtiyacı olduğunu gözden kaçırmaktadır. Su, insanlar ve hayvanlar için fark gözetmeden en gerekli elementlerden biridir, özellikle kürklü dostlarımız klasik su kabındaki durağan su yerine sürekli havalanan ve akan suyu tercih ettiğinden yeterli su içmek bazen onlar için sorun olabilmektedir. Eğer dostunuzun sağlığını önemsiyorsanız, su içmesini garanti altına alacak en iyi yol  Drinkwell® Su Pınarıdır. 

  Drinkwell® Klasik Su Pınarı dostunuzun akan ve tam anlamıyla havalanmış su tercihini karşılamaktadır, bunun yanında sizler için de hayatınızı kolaylaştıran bir ürün olarak sunulmuştur. Bakımı çok kolay olduğu gibi 1,5 Litre su kapasitesi vardır, bunların yanında en önemli özelliği, dostunuzu tezgah üzerinden, musluktan ve tuvaletten uzak tutar.

  Dr. Mary Burns “Dostunuzla birlikte yaşamanın size verdiği en önemli sorumluluk onun yeterli miktarda su içmesini sağlamanızdır” demektedir ve Drinkwell® size bu şansı sizi hiç yormadan sunuyor.

  *Ürün prize takılarak çalıştırılmaktadır. Pil gerektirmez.

  Su pınarı: 20119001TR 

  Filtre: 20119004TR

  Bu ürünle ilgili yorumlar (45)

  İyiki almışız.
  Önceden benden önce lavabo ya giden kedilerim artık buna ihtiyaç duymuyorlar. Çok daha fazla su içmeye başladılar bundan dolayı çok mutluyum. Adaptörün sesi yok sadece su sesi var. Eviniz büyükse çok sorun olmuyor, eğer küçüksede zamanla alışabiliyorsunuz. Günde 2 defa azar azar taze su ilave ediyorum.
  Eda
  09.04.2019  
  Pompa buzuldu
  Bir sene kulandik .Memnun kaldik .simdi pompa buzuldu (( original pompasi neerde alabiliriz ?
  Elena
  02.20.2019  
  Kömür filtresi
  Kömür filtresi işe yarıyor sanırım, kedim zevkle içiyor suyu. Ama fiyatı çok pahalı.
  Ayda Uslu
  08.14.2018  
  temizliği zor
  maalesef motorun temizliği bulunan delikerin rahatça temizlenebilir olmaması nedeniye zor özellikle yuvarlak delikte biriken tortuların temizlenmesi oldukça cok zor oluyor. filtreden ise suya kömür tozları karışıyor ve birikiyor
  mino
  08.07.2018  
  yedek filtreyi sevmedim
  şelaleden gayet memnunum ancak yedek filtresini aldım ambalajında bir sorun olmamasına rağmen suyun dibine kömürler birikiyor inşallah zararı yoktur :(
  Songül Eyibil
  05.14.2018  
  sağlıklı su
  Suyun sürekli devir daim yaparak hareketlenmesi,oksijenlenmesi kedimizin sağlığı açısından çok önemli.Kedimiz sağlıklı su içiyor içimiz rahat.
  Muammer Akkuş
  05.10.2018  
  Harika
  Evde olmadığım zamanlarda artık suyu bitti mi acaba derdi kalmadı. ilk geceler ses biraz problem olsa da artık kulağım duymuyor. Mümkün olduğunca sessiz çalışıyor. Yalnız üst kapak çok kolay çıkıyor. bizim yaramaz da o kapağı sürekli çıkartıyor. Artık su kabı döküldü derdi de yok. tavsiye derim
  Misha
  03.05.2018  
  musluk başında beklemeye son
  kedimiz sürekli musluktan su içmeye çalışıyordu, banyonun kapısının önüne gidip bizi çağırıyordu; bu ürün sayesinde alıştı bu dertten kurtulduk. ürün biraz gürültülü, bazen etrafına vurmanız biraz makineyi sarsmanız gerekiyor ki sesi daha az çıksın. mandalın da suyu kısma gibi bir işlevi yok açıkçası. makineyi temizlemek biraz sıkıntılı, her parçasını ayırıp iyice ovalamanız gerekiyor yoksa temiz su içmiş olmuyor hayvan. her gün bir kaba su koymak kesinlikle daha kolay olsa da kedi içmediği için bol su içsin diye almanızı öneririm. bence parasının hakkını veriyor. kedi sahiplerini yoran bir ürün olsa da minik dostlarımız için gerekli bir ürün.
  minnoşun arkadaşı
  03.05.2018  
  Çok iyi
  Kedim sürekli ben elimi yüzümü yıkarken elimden su içiyordu, sonraları da doğrudan musluktan içmeye başladı.. Su kalitesi iyi değil yaşadığım yerde, oldukça kireçli. Bu yüzden akan bir su olması için internette biraz araştırdım. Videolarda drinkwell'i izledim çok hoşuma gitti ve zooplus'ta görmek üstelik indirimli olarak bulmak çok inanılmaz sevindirici oldu.. Paspas başta biraz izledi, sonradan alıştı.. Motor sesi geliyor ama çok yüksek değil alışılıyor. Ben ayda bir kere yerine 15 günde bir temizliyorum, çünkü yerde durduğu için az da olsa toz tüy vs kaçabiliyor içine ve sürekli akma halinde olduğu için yosunumsu gibi kaygan yüzeyler oluşuyor. Bu yüzden temizlerken tuz ile ovuyorum ya da sirkeli kağıt havlu ile siliyorum sonra duruluyorum. hatta çeşme suyu ile şöyle bir iki dakika çalıştırıp sonra boşaltıp içme suyu ile dolduruyorum.
  paspas
  02.12.2018  
  Su pınarı
  Evet kargom bir haftada gelmeye rağmen, çok beğendim ürünü. Kedilerin başından ayrılmıyorlar. Tavsiye ederim
  Leyla
  12.30.2017  
  Süper
  Sürekli musluğa gidip taze ve akan su içmek isteyen oğlum çok sevdi su pınarını. şimdi inanılmaz rahatladım hem o mutlu hem de ben bu harika üründen çok memnunuz. Herkesin edinmesi gerekli diye düşünüyorum.
  Burcu
  12.02.2017  
  Harika
  Kedime aldığım ve verdiğim paraya hiç üzülmediğim bir ürün. Ayda bir komple sirke ile 10 dakika da temizliyorum. Özellikle buharlaşmanın çok olduğu yaz mevsiminde şehir dışına gittiğimde aklım evde kalmıyor. Herşeyin alternatifi olabilir ama kedi ya da köpek Sahibi birinin kesinlikle sahip olması gereken bir ürün. Bu arada evde ufak bir su sesi oluyor ama zamanla alışıyorsunuz
  Kubra
  11.01.2017  
  KIZIM YENİ SU PINARINI ÇOK SEVDİ
  Siparişim azevel geldi, kızım Conchita normalde çok fazla suyu seven bir kedi değildi, fakat drinkwel geleli 1 saat anca olmuştur gidip gelip sürekli su içiyor, drinkwell'i tavsiye ediyorum herkese.
  EMRE TÜRKMENOĞLU
  10.11.2017  
  Başarılı
  Sürekli lavabonun başına geçip günde beş defa beni çağırıp musluğu açtıran oğlum için harika oldu. Gidip gelip içiyor artık suyunu çok başarılı
  Burcu
  05.26.2017  
  Su içmeye seven kedilere
  Su içmeye seven kediler için biçilmiş kaftan
  Sherlock
  04.24.2017  
  sesli çalışıyor
  Bu ürünü alalı 3 sene oldu. Çok memnundum. Diğer kedim için de aldım ancak eskisine göre aynı model olmasına rağmen çok ses çıkarıyor ve akış hızını ayarlayan düğme pek etkili çalışmıyor. Yapılan değişiklik güzel olmamış
  çk
  04.24.2017  
  Kedilerim çok mutlu
  İki kedim su sebiline 3 gün içinde alıştı , onlarda mutlu , bizde.
  İyi ki almışız.
  Kullanıcı
  04.17.2017  
  güzel ürün
  kedimizin en çok su içtiği yere koyduk, o zaman içiyor, güzel bir ürün
  balikci
  12.10.2016  
  çok başarılı
  Bir arkadaşımda görmüştüm ve araştırıyordum. Piyasadaki en uygun fiyatı burada buldum. Ertesi gün teslim aldım. Kedilerim su kapta fazla durunca içmiyordu artık öyle bir sorunumuz kalmadı. Çok teşekkürler.
  nk
  11.25.2016  
  Muhteşem
  Ürün çok güzel
  Nazlı
  11.11.2016  
  Muhteşem
  Ürünü yeni sipariş ettim inşallah kedim beğenir
  Nazlı
  10.19.2016  
  Güzel
  Güzel bir ürün 7 -8 kediniz varsa düşünmeden alın derim
  Çok iyi
  10.17.2016  
  fena degil
  sesli çalışıyor ama her gün kedinin suyunu değiştirmekten kurtarıyor uzak bir odaya koyarsanız sorun olmaz. benim kedim alıştı sayılır ama öyle diğer kedilerdeki gibi çok su içmesini sağlamadı, hala sağda solda buldugu bardaklardan su içmeye çalışıyor tadını sevmedi mi ne tam çözemedim
  Pino
  08.05.2016  
  Çok memnunum
  Ben bu ürünü alalı epey bir zaman oldu, buraya yorum yazmayı unutmuşum. Kedim zeytin baştan biraz zorluk çıkardı, merakla etrafında dolaştı fakat su içmek istemedi yine musluğa çıkıp oradan içmeye devam etmek istedi. Biz yoğun çaba sarfettik eşimle birlikte, her musluğa çıktığında onu iyilikle oradan indirdik ve su pınarının başına koyduk. Bir müddet sonra çabalarımız sonuç verdi ve Zeytin'imiz sonunda su pınarıdan suyunu içmeye başladı. Gayet güzel bir ürün almanızı sağlık veririm.
  Zeytin
  07.27.2016  
  Pınarın başındayım
  Ürünü kurar kurmaz kedim bir haftada içmediği suyu içti. Su içmediği zaman da karşısında oturup suyun akışını seyrediyor.
  Grey
  07.12.2016  
  Harika
  Ürün muhteşem çok sessiz kızım hemen su içmeye başladı fazla su içmesi için işe yarıcak gibi teşekkürler zooplus :)
  Melek
  06.28.2016  
  İyi sayılır
  Ürün elime ulaştı sonunda fakat resimdekinden çok daha küçük ve basit duruyor. Bunun dışında kargo çok uzun sürdü. Herhalde şehir den kaynaklı. Sorunsuz bir teslimat olmasi çok iyi. Hediye mide elimize ulaştı. Kedim hiç bir kaptan şu icemiyor. Son çare su pınarı aldık. Umarım sorunumuzu çözer..Zooplus a teşekkür ederim..
  Dollface persian
  06.27.2016  
  Hello
  Başarılı bir ürün
  Hello
  06.10.2016  
  Super
  Kedim cok sevdi.artik eve gelince kosarak musluga gitmiyoruz.temizligi de gayet kolay.cok memnun kaldim tavsiye ederim
  S
  05.31.2016  
  cok iyi
  hic icmedigi kadar su iciyor, gercekten basarili
  jesse
  02.13.2016  
  temiz
  kediniz ilk gun tereddutlu yaklasirsa pes etmeyin, alisinca sevecektir
  jesse
  02.07.2016  
  Super
  Herseye burun kıvıran kedim bunu cok sevdi. İlk bir hafta yaklaşmadı oek yanına, ama şimdi sayesinde bol bol su içiyor, arada oyuncak olarak kullanıp etrafı ıslatsa da, izlemesi vok zevkli.. İyi ki almısım, cok memnun kaldık.
  Nanopisi
  12.18.2015  
  Drinkwell Klasik Su Pınarı
  Sipariş tarihimden bir sonraki gün elime ulaştı. Kargo sorunsuz. Ürün pek kaliteli durmuyor, nekadar güvenli emin değilim. Plastiği çok basit. Fiyatına göre kötü diyebilirim. Garantisi ile ilgili de herhani birşey göremedim. Ürünü denedim, suyun içinde siyah tortular oldu, sanırım içindeki kömür filtresinden dökülmüş. Şuan kedim keşfetmeye çalışıyor henüz su içmedi.
  FSNMRZNL
  11.18.2015  
  super
  herşeyden korkan, hiçbirşeyi begenmeyen, taze olmayan suyu içmeyen kedim 3-5 günde bu ürüne alıştı, hem içiyor hem arada akan kısmıyla oynuyor. kedim adına çok sevindim. hergün suyun azaldığı kadarını ekleyip haftada bir komple değiştiriyorum. kesinlikle tavsiye ederim.
  nanomd
  09.14.2015  
  Çok memnunuz
  Fazla su tüketmediğini düşündüğümüz kedimiz için aldık. Oldukça faydasını gördük. Hem kedimiz hem köpeğimiz için oldukça işe yaradı. Haznesi biraz daha büyük olavilirdi belki ama yine de yetersiz değil.
  pamuk
  07.05.2015  
  olmazs olmaz
  iki kedim var ve sürekli su içmeye başladılar. olmazsa olmaz bir ürün pet severler için. kesinlikle tavsiye ediyorum. parasına değer...
  çk
  07.03.2015  
  çok pratik
  bu üründen aldım suyu bittimi yok toz mu oldu derdi yok. Günlerce su değişmeden kullanıyorum
  Melek
  05.31.2015  
  harika su pınarı
  harika bir ürün kedimin daha fazla su içtiğini gördükçe çok daha mutlu hissediyoruz kendimizi:)
  cns10
  05.14.2015  
  Drinkwell' den su içmeyi sevdiler
  İran kedimin idrar yolu sorununu aşmak için üriner mama ile birlikte bu ürünü sipariş ettim. Sahiden daha fazla su içmeye başladı. Sonuçta sorunumuz bitme noktasına geldi. Kullanışlı, sessiz, pratik bir ürün.
  baobap
  04.29.2015  
  Çok faydalı
  Kedim bu ürün sayesinde deli gibi su içiyor :) Motorunu ve cihazı belirli aralıklarla temizlediğiniz sürece bir sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum. Tek sıkıntısı biraz ses yapması, onun dışında gayet memnunum.
  Mia
  04.22.2015  
  Teşekkür
  Hızlı ve sorunsuz ürün teslimi için teşekkür ederiz.
  Muho
  04.15.2015  
  drinkwell
  Öncelikle bu kadar hızlı olduğunuz ve bizi şaşırttığınız için teşekkürler. Siparişi pazartesi sabah verdik salı öğlen gelmişti, telefonla da her türlü sorumuzu yanıtlayıp ilglenmeniz de cabası. Teşekkürler. Ürüne gelince 5 kedili bir eve aldık, doğru düzgün su içmeyen ve musluktan içme merakları falan da olmayan kedilerimiz sürekli su içer oldu. Ne zaman baksak biri suluğun başında. Gerçekten çok başarılı bir ürün, temizlemesi de kolay, şiddetle tavsiye ederim..
  ynk
  03.10.2015  
  İyi
  Umduğum kadar sessiz değil..resimdekinden farklı bi mandalı var ön tarafında marka yazmıyor ama netten araştrdığıma göre sanırım yeni versiyonuymuş bu:) ve mandalı ne tarafa çevirdiysem suda bi kısılma olmadı açıkcası..kedilerm ilgilenmediler pek ama umarım alışırlar.ilk biraz hayal kırıklığı yaşamıştım ama alıştım :) sorunsuz çalışıyor motoru ısınma yapmıyor.kedilerimn alışmasını bekliorum sadece:)kargolama çok hızlıydı ilk alışveriş indirimi,zoo para falan diğer sitelerden çok daha uyguna geldi.teşekkürler..
  Merve
  03.09.2015  
  Çok sevdik
  Kedimin az su içmesinden endişelendiğimden, gelecekte olabilecek böbrek hastalıklarının önüne geçebilmek için bir pınar arayışına girdim. Daha ucuz fiyatlı pınarlara da baktım ama yorumlar hep motorlarının çabuk bozulduğu yönündeydi. Yedek parçası da ulaşılabilir olduğundan Drinkwell'de karar kıldım. Kararım için çok çok memnunum. Kedim pınarı kurup çalıştırır çalıştırmaz şelaleden su içti ve karşısına uzanıp uyudu. Biz banyoya koyduk. Motordan hafif bir ses geliyor, onun dışında kabın doluluğuna göre de biraz su şırıltısı oluyor ancak rahatsız edici değil. 2 gün sonra alışınca kulağınız duymuyor bile. Kedimin su içmesi oldukça arttı, ben de onun peşinde koşup endişelenmekten kurtuldum. Geceleri kapatıyoruz, sabah çalıştırıyoruz. Hiçbir şekilde su sıçraması ya dökülmesi olmuyor. Tavsiye ederim.
  Seyhan
  03.03.2015  
  tavsiye ederim
  Tek veya 2 kedili evler için ideal bende platinum u var çünkü 4 kedim var. Bunuda tek kedisi olan arkadaşima aldim.
  kedili
  02.02.2015  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun

  E-Posta Adresiniz: