Drinkwell 360 Plastik Su Pınarı

Drinkwell® 360 Su Pınarı 5 evcil hayvana kadar su ihtiyacını karşılayan suyun sürekli akarsu şeklinde aktığı su pınarı sistemidir ve... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 96793
Sevtaç Uslu: "Süper Yaaa.kedi Sevdi..biz Daha Çok Sevdik.motor Sesi Yok Sadece Su Sesi Oda Bahçede Fıskiye Başında Oturuyor Havası Verdi.kaliteli Bir Ürün Oldugunu Hissettirdi."
Hiç Müşteri Fotoğrafı Yok Fotoğraf yükleyin

Sizin için seçtiklerimiz

Bu ürün için seçenekler yok.
  Drinkwell 360 Plastik Su Pınarı

  Ürün Hakkında

  Drinkwell® 360 Su Pınarı 5 evcil hayvana kadar su ihtiyacını karşılayan suyun sürekli akarsu şeklinde aktığı su pınarı sistemidir ve 3,8 Litre su kapasitesi vardır..

  Drinkwell® 360, birden fazla evcil hayvanı olan ev sahipleri için dizayn edilmiştir. Ucu değiştirilebilir 5 halkayla ihtiyaca göre uyarlama imkanı verir. Evcil dostlarımız böylece suyun başında sıra beklemek zorunda kalmaz. Hepsi istedikleri açıdan istedikleri şekilde akan taze sudan faydalanabilir.

  Diğer Drinkwell® Su Pınarlarındaki filtre teknolojisinin aynısı uygulanmıştır. Drinkwell® 360 suyu sürekli devridaim ettiği için bakteri üremesini engeller, suyun tadını sürekli taze tutar ve tabi ki bunlar da evcil dostlarımıza çok cazip gelir. Drinkwell® Su Pınarı kalite ve şıklığı ile evdeki aletlere ve dekorasyona mükemmel uyum sağlayacaktır. Kediler, küçük ve orta boy köpekler için dizayn edilmiştir, evcil dostlarımızın çok arzu ettikleri taze ve havalanmış suyun yanında alımlı görünüşü ile de evinize uyum sağlayacaktır.

  Sade ve Güvenli

  Pek çok insan yeterli derecede su içmenin sağlığı için daha faydalı olduğunu bilmektedir ama muhtemelen çoğumuz dostlarımızın da yeterli miktarda su içme ihtiyacı olduğunu gözden kaçırmaktadır. Su, insanlar ve hayvanlar için fark gözetmeden en gerekli elementlerden biridir, özellikle kürklü dostlarımız klasik su kabındaki durağan su yerine sürekli havalanan ve akan suyu tercih ettiğinden yeterli su içmek bazen onlar için sorun olabilmektedir. Eğer dostunuzun sağlığını önemsiyorsanız, su içmesini garanti altına alacak en iyi yol Drinkwell® Su Pınarıdır.

  Önemli Özellikleri :

  * Pınar şeklinde akan bol oksijenli su evcil hayvanlarımızı daha fazla su içmeye özendirmektedir.
  * Suyun aktığı rampa ve suyun akış hızının ayarlanabilir olması etrafa suyun sıçramasını engeller.
  * Ucu değiştirilebilir 5 halkayla ihtiyaca göre uyarlama imkanı verir.
  * Değiştirilebilir kömür filtresi sudaki kötü tatları ve kokuları giderir.
  * Düşük voltajlı su altında kalabilen motoru hem sessiz çalışır hem de güvenlidir.
  * Sadece ev içerisinde kullanabilirsiniz.
  * 3,8 Litre su kapasitesi vardır.
  * Tüm kediler ve 27 Kg.( 60 Pounds) altındaki köpekler içindir.
  * Motor haricinde her parçası bulaşık makinesine girebilir.

  *Ürün prize takılarak çalıştırılmaktadır. Pil gerektirmez.

  20119009TR

  3'lü filtre (360 modeli için) 20119005TR

  Bu ürünle ilgili yorumlar (2)

  hayvanını seven alsın
  kediniz köpeğiniz için alabileceğiniz en en en güzel hediye. İki kedim var. Tertemiz ve bol bol su tüketiyorlar bu ürün sayesinde. İçecekleri suyun üzeri tozla tüyle kaplanmadan, çeşmesinden şıp şıp şıp içiyorlar. Kuru mama ağırlıklı beslediğim için bol su tüketmeleri çok önemli. Bu ürün cidden su tüketimlerini artırıyor. temizlemesi çok kolay. 3,8 litre rahat bir hacim, yaz sıcaklarında bile en az iki üç gün gidiyor. ben min haftada bir de yıkayıp temizliyorum.
  Ürüne eleştirim ise şu, kablosunu lütfen daha kalın yapsınlar. ya da şarjlı pilli bir şey yapsınlar. Çünkü habire kablosunu kemirip koparıyor benim sıpalar :(
  Burçin
  09.24.2019  
  süper.
  süper yaaa.kedi sevdi..biz daha çok sevdik.motor sesi yok sadece su sesi oda bahçede fıskiye başında oturuyor havası verdi.kaliteli bir ürün oldugunu hissettirdi.
  mimsu
  03.21.2018  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun

  E-Posta Adresiniz: