Drinkwell 360 Paslanmaz Çelik Su Pınarı

3,8 litre su kapasiteli paslanmaz çelik su pınarıdır. Drinkwell® 360 Paslanmaz Çelik Su Pınarı 5 evcil hayvana kadar su... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 98140
Tuğçe Hilal Üstün: "Zeus Elsa Ve Muffin Sürekli Yanında Uyuyorlar. Su Içmeleri Gözle Görülür Şekilde Arttı. Kurumu Da Çok Pratik. "

Sizin için seçtiklerimiz

Bu ürün için seçenekler yok.
  Drinkwell 360 Paslanmaz Çelik Su Pınarı

  Ürün Hakkında

  3,8 litre su kapasiteli paslanmaz çelik su pınarıdır. Drinkwell® 360 Paslanmaz Çelik Su Pınarı 5 evcil hayvana kadar su ihtiyacını karşılayan suyun sürekli akarsu şeklinde aktığı Su Pınarı sistemidir ve 3,8 Litre su kapasitesi vardır.. Drinkwell® 360, birden fazla evcil hayvanı olan ev sahipleri için dizayn edilmiştir. Ucu değiştirilebilir 5 halkayla ihtiyaca göre uyarlama imkanı verir. Evcil dostlarımız böylece suyun başında sıra beklemek zorunda kalmaz. Hepsi istedikleri açıdan istedikleri şekilde akan taze sudan faydalanabilir.

  Diğer Drinkwell® Su Pınarlarındaki filtre teknolojisinin aynısı uygulanmıştır. Drinkwell® 360 suyu sürekli devridaim ettiği için bakteri üremesini engeller, suyun tadını sürekli taze tutar ve tabi ki bunlar da evcil dostlarımıza çok cazip gelir. Drinkwell® 360 Paslanmaz Çelik Su Pınarı kalite ve şıklığı ile evdeki aletlere ve dekorasyona mükemmel uyum sağlayacaktır. Kediler, küçük ve orta boy köpekler için dizayn edilmiştir, evcil dostlarımızın çok arzu ettikleri taze ve havalanmış suyun yanında alımlı görünüşü ile de evinize uyum sağlayacaktır. Bunların yanında paslanmaz çeliğin bir faydası da, kedilerde görülen ve bir çeşit cilt hastalığına (feline acne) sebep olan plastik alerjisini ortadan kaldırmasıdır.

  Sade ve Güvenli

  Pek çok insan yeterli derecede su içmenin sağlığı için daha faydalı olduğunu bilmektedir ama muhtemelen çoğumuz dostlarımızın da yeterli miktarda su içme ihtiyacı olduğunu gözden kaçırmaktadır. Su, insanlar ve hayvanlar için fark gözetmeden en gerekli elementlerden biridir, özellikle kürklü dostlarımız klasik su kabındaki durağan su yerine sürekli havalanan ve akan suyu tercih ettiğinden yeterli su içmek bazen onlar için sorun olabilmektedir. Eğer dostunuzun sağlığını önemsiyorsanız, su içmesini garanti altına alacak en iyi yol Drinkwell® Su Pınarıdır.

  Önemli Özellikleri :

  * Pınar şeklinde akan bol oksijenli su evcil hayvanlarımızı daha fazla su içmeye özendirmektedir.
  * Suyun aktığı rampa ve suyun akış hızının ayarlanabilir olması etrafa suyun sıçramasını engeller.
  * Ucu değiştirilebilir 5 halkayla ihtiyaca göre uyarlama imkanı verir.
  * Değiştirilebilir kömür filtresi sudaki kötü tatları ve kokuları giderir.
  * Düşük voltajlı su altında kalabilen motoru hem sessiz çalışır hem de güvenlidir.
  * Sadece ev içerisinde kullanabilirsiniz.
  * 3,8 Litre su kapasitesi vardır.
  * Tüm kediler ve 27 kg.( 60 Pounds) altındaki köpekler içindir.
  * Paslanmaz çeliktir ve motor haricinde her parçası bulaşık makinesine girebilir.

  Not: Ürün, içerisinde bir adet filtresiyle birlikte teslim edilmektedir.

   

  20119003TR: Su pınarı

  20119005TR: filtre

   

  Bu ürünle ilgili yorumlar (4)

  Drinkwell Metal su kabı
  İlk günümüzde içmeye başladı.. Bi kaç dakikadır başından ayrılmıyor.. Zaten suyla oynamayı çok severdi.. Çok sessiz çalışan Bi motor ve su sesinde çokkk azıcık ancka yanındayken duyabiliyorum tek kedim var sanki biraz büyük geldi ama devrilmez en azından diye düşünüyorum.. Sürekli prizde mi kalması gerekiyor henüz kılavuzu tam okumadım... Harika oldu teşekkürler.
  birsen
  09.18.2019  
  Kediler ve köpekler bayılıyor
  Zeus Elsa ve Muffin sürekli yanında uyuyorlar.
  Su içmeleri gözle görülür şekilde arttı. Kurumu da çok pratik.
  MarchQueen
  12.20.2016  
  Çok şık
  Gerçekten çok şık. Eve farklı bir hava kattı. Üstelik çok da severek su içiyor bu su pınarından, eskiden az su içerdi. Su içmeye özendirdi bizimkini.
  Aqua
  07.27.2015  
  kedimin su içme isteği arttı
  50 cm çapında çelik suluk. Kurulumu çok kolay. Siparişin ertesi gün ürün geldi. Hemen kurdum. Bir defa çok sessiz. Hiç bir uğultu duyulmuyor. Sadece suyun çok az akış sesi var. Bir kaç başlığı var kedi veya köpek sayısı kadar başlıklar artabiliyor veya kedi sayısı az ise bir veya iki su akıtan başlığı takabiliyorsunuz. Kedim görür görmez içgüdüsel olarak çeşme gibi akan suya yöneldi. Uzun uzun su içti. Sürekli suyun akıyor olması çok ilgisini çekti. Patileriyle biraz su sıçrattı. Arada bir meraktan üst kısmı patileriyle ittirmeye çalıştı. Şimdi memnun, kesinlikle su içme isteğini arttırdı diyebilirim. Sürekli taze ve temiz su sağlamak önemli.Parkeleri korusun diye Metro'dan bir de 20 Tl ye çelik bir tepsi aldım. Onu da altına koydum. Ne olur ne olmaz sularla oynamayı seviyor çünkü.
  havatemiz
  05.06.2015  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun

  E-Posta Adresiniz: