Dr.Sacchi Premium Natural Lamb and Rice Yetişkin Köpek Maması

Dr. Sacchi Premium Natural Kuzu Etli ve Pirinçli Yetişkin Köpek Maması, 1 yaş ve üzeri köpeklerin beslenmesinde optimum düzeyde fayda... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 96564
Gizem Bayhan: "Daha Önceki Mamalarını Zorla Yiyen Köpek, Bunu Gelir Gelmez Yedi. Şuanda Yemesinden Dolayı Çok Mutluyum Tavsiye Ediyorum."
Hiç Müşteri Fotoğrafı Yok Fotoğraf yükleyin

Sizin için seçtiklerimiz

Bu ürün için seçenekler yok.
  Dr.Sacchi Premium Natural Lamb and Rice Yetişkin Köpek Maması

  Ürün Hakkında

  Dr. Sacchi Premium Natural Kuzu Etli ve Pirinçli Yetişkin Köpek Maması, 1 yaş ve üzeri köpeklerin beslenmesinde optimum düzeyde fayda sağlar. İçeriklerimizde kullanılan yoğun ve yüksek kaliteli hayvansal proteinler, köpeğinizi tüm yaşam evrelerinde güçlü ve sağlıklı kılar. Yapay tatlandırıcı, koruyucu ve renklendirici içermez.  İçerdiği doğal antioksidanlar ile bağışıklık sistemini güçlendirmesinin yanı sıra, besleyici vitamin ve minerallerle zenginleştirilmiştir. 

  15 kg: 20501102TR

  Bu ürünle ilgili yorumlar (3)

  çok güzel
  Daha önceki mamalarını zorla yiyen köpek, bunu gelir gelmez yedi. şuanda yemesinden dolayı çok mutluyum tavsiye ediyorum.
  Giz Diyorlar
  02.14.2018  
  Lezzetli
  Kuru mamayı çok sevmiyen köpeğim bu mamayı iştahla yiyor.
  Nilay
  10.08.2017  
  Hediye mama
  Her siparişte mutlaka bu markadan bir tester yolluyorlar. Daha 7 aylık olduğumuz için kullanamıyoruz.
  Dobby
  05.30.2017  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun

  E-Posta Adresiniz:

  İçindekiler

  Kurutulmuş yüksek kalitede hayvansal protein ( kuzu eti , tavuk eti ) , mısır, buğday, bonkalit, hayvansal yağ, mısır gluteni, kurutulmuş şeker pancarı, ciğer aroması, pirinç, tuz, keten tohumu, kuru bira mayası.

  Protein yüzdesi içindeki hayvansal protein oranı %73'dür.

  Analitik Bileşenler

  Ham Protein %25 , Ham yağ %13 , Ham kül %8 , Ham selülöz (lif) %4

  Mineraller & Vitaminler

  Kalsiyum, fosfor, sodyum, iyot, çinko, bakır, potasyum klorür, demir, selenyum, A Vit , D Vit , E Vit, C vit, B1-B2-B3 (Niyasin) - B6-B12-B7 (Biyotin) - B9 (Folik Asit) Vit, K Vit, Kolin , Kalsiyum Pantotenat, Vitamin (E-672) 15.000 IU/kg , Vitamin D3 (E-671) 1000 IU/kg , Vitamin E (3A700) 100 mg/kg , Vitamin C (E-301) 100 mg/kg.

  Beslenme Önerileri

  Bir mamadan diğerine geçiş; ilk gün %25 yeni, %75 eski mama, ilerleyen her gün yeni mamanın miktarı arttırılarak bir hafta içerisinde yeni mamaya geçiş süreci tamamlanmalıdır.