Dr.Clauder's Taurinli Tüy Yumağı Önleyici Malt Kedi Macunu

Kedilerin yaladıkları tüyleri yutup midesinde birikmesini ve tüy yumağı oluşmasını önleyen, tüylerin sindirim sisteminden dışarı atılmasına yardımcı olan vitamin macunudur... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 96525
Dilara Güven: "Oldukça Popüler Daha Başka Markalar Var Ancak Ürünün Kalitesi Çok Iyi Kedim Ne 1 Kez Tüy Kustu Ne De Röntgenlerinde Bağırsaklarını Tıkayan Tüyler Gördü Veteriner Hekim.ancak Duyduğuma Göre Dr.clauder's Türkiye'den Çekilmiş Üzgünüm Doğrusu"
Hiç Müşteri Fotoğrafı Yok Fotoğraf yükleyin

Sizin için seçtiklerimiz

Bu ürün için seçenekler yok.
  Dr.Clauder's Taurinli Tüy Yumağı Önleyici Malt Kedi Macunu

  Ürün Hakkında

  Kedilerin yaladıkları tüyleri yutup midesinde birikmesini ve tüy yumağı oluşmasını önleyen, tüylerin sindirim sisteminden dışarı atılmasına yardımcı olan vitamin macunudur. Bu, dostunuzun genel sağlık durumunu ve günlük yaşam kalitesini arttıran bir ihtiyaçtır. İçeriğine kalp ve göz sağlığı için hayati bir aminoasit olan taurin eklenmiştir.

  30112003TR

  Bu ürünle ilgili yorumlar (3)

  kaliteli
  gimcat in maltını görünce kaçan kedim, bunu severek yiyor,
  Gülçin
  04.29.2019  
  kaliteli ürün
  oldukça popüler daha başka markalar var ancak ürünün kalitesi çok iyi kedim ne 1 kez tüy kustu ne de röntgenlerinde bağırsaklarını tıkayan tüyler gördü veteriner hekim.ancak duyduğuma göre Dr.Clauder's Türkiye'den çekilmiş üzgünüm doğrusu
  Dilara
  07.13.2018  
  gim cat
  gim cat markasından sonra daha uygun diye bunu aldım ama pişmanım ... gim cat'ten sonra kedilerim bunu kokladı bıraktı... zorlamama rağmen bir yudum yemediler ... benim içinde tekrardan ucuz almak yine daha pahalıya denk geldi =)
  Gürkan Anıl Ipek
  06.06.2018  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun

  E-Posta Adresiniz: