Catsan Kedi Kumu

Koku Oluşmadan Emen, Koku Önleme Garantili Kedi Kumu CATSAN Hijyenik kedi kumu, doğal kireç ve kuartz kumu içeren özel mineral... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 99426
Hülya Çinc: "Yorumlardan Bakıp Memnun Kalacağımızı Düşünerek Aldım. Fiyatını Asla Haketmiyor, Çok Çabuk Kirleniyor Ve Hiç Topaklaşmıyor. Taneleri Çok Büyük, Kapalı Kap Kullanmamıza Rağmen Odaya Dağıldı. "
Hiç Müşteri Fotoğrafı Yok Fotoğraf yükleyin 5 zoopara kazanın

Sizin için seçtiklerimiz

10 lt

%39 64,90 TL
39,90 TL

  Catsan Kedi Kumu

  Ürün Hakkında

  Koku Oluşmadan Emen, Koku Önleme Garantili Kedi Kumu CATSAN Hijyenik kedi kumu, doğal kireç ve kuartz kumu içeren özel mineral granüllerinden oluşan hijyenik beyaz tanecikler halindedir. Catsan kedi kumu patentli koku önleyici özel mineral granülleri sayesinde bakteri ve koku oluşumunu engellemekte diğer kedi kumlarına göre 3 kat daha etkilidir. Özel mineral granülleri, içerdiği doğal kireç ve kuartz kumu ile sıvıyı sünger gibi emer. Catsan Hijyenik kedi kumu kötü kokuları engellerken kedinize her zaman temiz ve hijyenik bir tuvalet kabı sağlar. Catsan Hijyenik kedi kumu geleneksel mineral-bazlı hafif kumlara oranla ağartıcı ve asbestos içermez. Ağırlığı düşüktür ve tozsuzdur. Catsan kedi kumunun kullanımı kolaydır.

  Kedi kumu deodorantlarıyla, kumda oluşan kötü kokuları giderip, kumun ömrünü uzatabileceğinizi biliyor muydunuz? Göz atmak için buraya tıklayınız.

  10 Lt: 30602001TR - 32464

  Bu ürünle ilgili yorumlar (17)

  bana uygun değil
  kokuyu uzun süre tuttuğu doğru ama temizliği topaklaşmadığından pek mümkün olmadığı için biriken koku daha da rahatsız edici bir hal alıyor. bunu benden önce fark eden kedim başına gelip sürekli miyavlayarak rahatsızlığını defalarca gösterdi.
  Feyza Nişli
  07.01.2018  
  En iyi kedi kumu
  En iyi ürün, yıllardır kullanıyorum. Evde iki tane kedimiz var: ıslaklığı alt tarafa geçirmiyor olması bence en iyi özelliği.
  Gülsün
  03.28.2018  
  catsan kedi kumu
  cok guzel urun
  tolga
  03.21.2018  
  Çok kötü
  İnanılmaz tozlu , markaya güvenip aldım ama bir daha asla almayı düşünmüyorum
  zeynep
  02.12.2018  
  hiç memnun kalmadık
  Yorumlardan bakıp memnun kalacağımızı düşünerek aldım. Fiyatını asla haketmiyor, çok çabuk kirleniyor ve hiç topaklaşmıyor. Taneleri çok büyük, kapalı kap kullanmamıza rağmen odaya dağıldı.
  miu
  07.19.2017  
  Kalite Farkı
  eski kumun üzerine ekledik ve aradaki farkı hemen gördük; biraz pahalı olsa da bundan sonra başka kum aramayacağımız kesin
  Lily
  07.14.2017  
  İri taneli ve topaklanmıyor
  Maalesef çok memnun kalmadığım bir ürün oldu. Tozunun olmaması tek iyi yanı. İri taneli ve topaklanması çok zayıf. Hala kum arayışımı sonlandırabilmiş değilim. Mükemmel kum diye bir şey yok sanırım :/
  Pabu
  04.02.2016  
  pişman olmazsın
  fiyat farkına aldanma ve mutlaka dene. pati aralarına girmiyor, kokuyu emrrek hazmediyor
  guven
  02.18.2016  
  Catsan
  Daha önce kullandığım kumlara kıyasla çok daha kaliteli, uzun süre dayanıyor. Ancak topaklaşan bir kum değil bu nedenle kum arayışım devam edecek.
  Noa
  11.19.2015  
  Ürün Çok İyi
  Bu ürünü aldıktan sonra başka bir ürün almayacağıma karar verdim
  Ertuğrul Turan
  08.14.2015  
  10 numara
  pahalı olduğuna bakmayın. gerçekten kediniz ve sizin temizlerken yaşadığınız sorunlar ortadan kalkıyor. uzun süre dayandığı için bence değerinde bir ürün.
  yasin
  08.13.2015  
  mukemmel
  Uzun sure dayanan koku yapmayan bir kum tavsiye ederim
  duman
  06.19.2015  
  veteriner önerisi
  veterinerimin önerisi üzerine geçiş yaptığım ürün. toz yok kadar az, silica sonrası anında alıştı sorun olmadı. benim sağlığım açısından da iyi oldu silica tozu bana alerji yaptı çünkü. öneririm bu ürünü.
  hummy
  04.14.2015  
  cok güzel
  çok kullanıslı fakat diğerlerine göre fiyatlı. ben ara sıra bunu kullanıyorum. tabi ki fark var.
  boncuk
  07.13.2014  
  Yayrular için
  Yavruları alıştırmak için sağlıklı kum.
  Asuman
  05.29.2014  
  Hijyen en önemli şey
  Hijyen hem pisimiz hem bizim için en önemli şey. Cristal kumu bıraktık catsan'a başladık çok memnunuz. Tavsiye ederiz
  Alev
  04.27.2014  
  mükemmel
  şimdiye kadar pek çok marka kum kullandım ancak en kokusuz ve dağılmayanı bu. kesinlikle en iyi kum, denemenizi öneririm.
  tırmık
  11.20.2013  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun

  Kullanımı: Kedinizin tuvalet kabını 5 cm yüksekliğe kadar Catsan Hijyenik kedi kumu ile doldurun. Katı pislikleri temizleyin. Kirlenen Catsan kedi kumunu düzenli olarak değiştirin. *Yerden ısıtmalı bir evde oturuyorsanız, kedinizin tuvalet kabının altına tahta vb. gibi yalıtkan bir malzeme koyunuz. *Kumu tuvalete dökmeyiniz.