Catit White Tiger Kapalı Kedi Tuvaleti

Catit White Tiger Kedi Tuvaleti, modaya uygun bir kaplan desenine sahip, her banyoda iyi görünecektir. Şeffaf, salınır bir kapı kanadına... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 96529
Funda Balcı: "Büyük Bir Kedi Tuvaleti Arıyorsanız Küçük Versiyonu Bile Yeterince Büyük. Kedi Kumu Poşetleri De Kenarlarını Biraz Esnetip Uzatınca Olabiliyor. Büyüğüne Olma Ihtimali Yok Sanıyorum. Kedi Kumu Poşeti Kullananlar Bu Yüzden Tereddüte Düşebilir."

Sizin için seçtiklerimiz

Bu ürün için seçenekler yok.
  Catit White Tiger Kapalı Kedi Tuvaleti

  Ürün Hakkında

  Catit White Tiger Kedi Tuvaleti, modaya uygun bir kaplan desenine sahip, her banyoda iyi görünecektir. Şeffaf, salınır bir kapı kanadına ve tuvalet kabından çıkan kötü kokuları önleyen aktif bir karbon filtresine sahiptir. Kabın kenarları ekstra yüksektir, bu nedenle tamamen sızdırmazdır.

  Temizlemeyi kolaylaştıran iki ekstra özelliğe sahiptir: Üst kapak çıkarılabildiği için iç tarafa tamamen erişilebilir ve ön tarafta, kirlenen kumu kürekle temizlerken atık poşetini sabitleyebileceğiniz bir poşet takma yeri vardır.

  Üst kapak ve kum kabı, kayar klipslerle hızlı ve sıkıca birbirine bağlanır ve üstte entegre bir taşıma sapı vardır.

  Catit kapalı kedi tuvalet kabına kısa bir bakış:

      Renk: Kaplan desenli beyaz,
      Aktif karbon filtresi,
      Kullanışlı atık poşeti takma yeri,
      Üst kapak açılır,
      Şeffaf plastik kapı kanadı,
      Boyutlar:
          Toplam:  57 x 39 x 46,5 cm (U x G x Y)
          Kanatlı kapı açıklığı: G 21-24 cm x Y 26 cm
          Kum kabı yüksekliği: ön yaklaşık 17 cm, arka yaklaşık 28 cm
          Giriş yüksekliği: 17 cm

  Tuvaletlerin olmazsa olmazı, temizlik yükünü hafifleten paspaslara göz atmak için buraya tıklayınız.

  30111049TR - 51925
  Karbon filtre - 2 adet: 30111040TR - 33233

  Bu ürünle ilgili yorumlar (10)

  Büyük ve şık
  Büyük bir kedi tuvaleti arıyorsanız küçük versiyonu bile yeterince büyük. Kedi kumu poşetleri de kenarlarını biraz esnetip uzatınca olabiliyor. Büyüğüne olma ihtimali yok sanıyorum. Kedi kumu poşeti kullananlar bu yüzden tereddüte düşebilir.
  Funda
  09.11.2019  
  şık, büyük ve kaliteli. tavsiye ederim.
  Ürün elime ulaştığında kapısının açıp kapanmasında sıkıntı vardı. Hemen arayıp durumu video ile bildirdim. 2-3 gün içinde ürünün üst tarafının yenisi gönderildi. Çok ilgiliydiler. Ürüne gelecek olursak gayet şık, büyük ve kaliteli. Tavsiye ederim.
  Ali Serdar ÜLKE
  03.30.2019  
  Çok İyi.
  3 ay oldu alalı; tekir oğlumuz o zaman 6 aylıktı; 3 aydır kullanıyoruz ve gayet memnunuz. Üründe hiçbir şekilde bozulma, kırılma vb sorun olmadı.. 3 haftada bir klipslerinden söküp sabunla yıkıyoruz da üstelik; yani o kısımları da çalışıyor ara ara; hiçbir problem yok şu ana kadar. Çok memnunuz. Zooplus'a da teşekkürler; çok özenli paketlenmişti kargo ayrıca. Sapasağlam gelmişti.
  Serkan Kazanç
  03.13.2019  
  Güzel Ürün
  2 tane aldım hem işe hem eve. Kapalı olması ve filtresi sayesinde kokuyu oldukça azaltıyor. Tamamen yok ediyor diyemeyiz ama temiz ve hijyenik bir ortam sağlıyor.
  PINAR ÖKSÜM
  02.15.2019  
  Oneririm.
  Bu urunun jumbo boyunu aldik, gercekten buyuk, uc tane dana iriligindeki kedilerim zorlanmadan ve dar alana sıkışmadan kullaniyor.
  serenat
  01.15.2019  
  Çok çok memnunum
  British ve Scottish iki kedim var; büyük kedilerimin ikisine de yetecek ender kedi tuvaletlerinden, o kadar memnunum ki, büyük kedisi olup sığamayan pisicikler için almalı ve bu konforu ona vermelisiniz. Ayrıca renkleri ve tasarımı çok şık, kapısı kırılmadı 2 senedir sapasağlam, 2 kediye de dayandı. Tebrikler catit !
  Mine Y.
  10.04.2018  
  SUper
  Bayagi buyuk ve genis oldugu icin 5.2kgluk kedim de rahat oluyor. Yaklasik 9 aydir kullaniyorum cok memnunum:)
  Jihye Kim
  09.20.2018  
  şık
  kocaman bir tuvalet. desenini beğenip almıştım. yanında karbon filtresi bir adet geliyor. ancak yandaki desenleri birazcık soyulmuştu.kedim henüz denemedi ama ben çok sevdim
  mojo
  05.03.2018  
  Çok başarılı
  İlk günden sıkıntınyaşamadan kapak kapalı alıştı. Görüntüsü güzel, hafif, kedi rahat sığıyor en ve boy olarak. Sadece plastikte çok fazla çapal vardı. Her yerini törpülemek gerekti, başta kapağı bile açılıp kapanmıyordu. Bence piyasadaki en iyi iki üründen birisi.
  Goji
  04.05.2018  
  Başarılı
  British oğlumuz için aldık. Ürün gerçekten geniş ve içinde rahat rahat ihtiyacını karşılayıp gömebiliyor.Büyüyünce bile rahat rahat sığacaktır.Ancak çok taşımaya gelmiyor.Klipsleri açılabiliyor.Plastiği kokmaması ve büyüklüğü bakımından uzunca bir süre kullanılabilir diye düşünüyorum.Bir kere alınıp büyük alınması mantıklı...
  ecznrycelik
  11.07.2017  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun

  E-Posta Adresiniz: