Catit Senses Mama ve Oyun Standı

Minik dostunuza fiziksel ve zihinsel olarak aktif olurken, kontrollü beslenmesini de sağlayacan oyuncaktır. Catit Senses Oyun Standı, kedinizin beslenirken eğlenmesini... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 98723
Gözde Uluer: "Buradan Sipariş Verdiğim Ürünüme Bugün Kavuştum. Öncelikle Obur Kedimin Fazla Mama Yemesini Engellemek Niyetiyle Aldım. İlk Denememizde De Gördüğüm Üzere Oldukca Işe Yarayacak. Fakat Üründe Bazı Eksikleri Farkettim. Öncelikle Ürünün En Üst Kısmında Mama Eklemek Için Bulunan Boşluk Garip Bir Boyutta. Bizimki Ordan Kafasını Sokmaya Çalışıyor Ve Açıkçası Orada Kısıp Kalmasından Çok Korktum. Daha Küçük Yapılabilirdi Ya Da Bir Kapak Konabilirdi. Ben Üstünü Bir Kaseyle Örttüm. Diğer Eksiklik De Ürünün En Altındaki Tabak Vazifesi Gören Kısım. Biraz Daha Çukur Olabilirdi. Çünkü Oyuncağın Içinden Düşürdüğü Mamalar Etrafa Saçılıyor. Bunlar Dışında Memnun Kaldık. Hem Şık Hem Kullanışlı."

Sizin için seçtiklerimiz

Bu ürün için seçenekler yok.
  Catit Senses Mama ve Oyun Standı

  Ürün Hakkında

  Minik dostunuza fiziksel ve zihinsel olarak aktif olurken, kontrollü beslenmesini de sağlayacan oyuncaktır. Catit Senses Oyun Standı, kedinizin beslenirken eğlenmesini saglar. Mama en son oyun merkezinin kıvrımlarından düşene kadar, minik dostunuz patileriyle hareket ettirir. Böylece bu ürün kedinizi fiziki ve zeka olarak geliştirirken dokunma ve tat alma duyularına da hitap eder. Kediniz mamasını almak için çabalarken; siz de oyun merkezine koyduğunuz mamayı gözlemleyerek fazla mama tüketimini önlemiş olursunuz.

  Kedilerin görme, işitme, tat alma, dokunma ve koku alma gibi duyuları çok gelişmiştir. Catit Senses ürünlerinin hepsi bu duyuları harekete geçirmek için tasarlanmıştır. Catit Senses ürünlerini tek başına kullanabileceğiniz gibi, bir oyun ve aktivite merkezi oluşturmak için hepsini bir arada da kullanabilirsiniz.

  Kedinizin dokunma ve tat alma duyularına hitap ederken fiziksel aktiviteleri de teşvik eder, kedilerin aşırı mama yemelerini engelleyerek, obezite sorunlarını gidermede yardımcı olur.

  Kedinin mamaya ulaşmasını kolaylaştırmak veya zorlaştırmak için labirentin mama tepsilerinin pozisyonu ayarlanabilir.

  Plastik taban kaymayı engellerken, özel dokusu ile de kedilerin patilerine masaj yapar.

              •   Besleme kase çapı: yaklasik 24 cm x yükseklik 33 cm
              •   Baz tepsi ölçüleri: cap 24 x yükseklik 3.2 cm
              •   Baz tepsisi kapasitesi: yaklasik 350 ml
      Yan açıklıklar :
              •   Yaklaşık üst 12 L x H 4 cm
              •   Yaklaik orta 12 L x H 4 cm
              •   Yaklaşık alt. L 10 x H 3.5 cm
             •    3 zorluk seviyesi
             •    Kedinizin çevikliği artırır
             •    Tat alma duyularına hitap eder
             •    Fiziksel aktiviteleri teşvik eder
             •    Fazla mama tüketimini önler ve böylece kedi eğlenerek yemeğini yer.

  30511005TR - 45318

  Bu ürünle ilgili yorumlar (28)

  Mama ya da oyun ünitesi
  Catit Senses setinin 4 farklı ürününü aldım. İçlerinde en az buna ilgi gösterdi. Ben de taşınırken kedileri olan bir arkadaşıma hediye ettim. Onun kedileri bayılmışlar. Güzel ve eğlenceli bir ürün aslında. Eğer meraklı bir kediniz varsa mutlaka alın. İçine illa mama koymak zorunda değilsiniz. Minik toplar ve fareler koyarak oyun ünitesi olarak da kullanabilirsiniz. Catit Senses markasının kalitesi zaten tartışılmaz. Malzemesi birçok plastik ürüne göre çok çok kaliteli. Kenarları sert ya da keskin değil. Narin paticiklere asla zarar vermez. =)
  Burcu S.
  04.29.2018  
  Gereksiz
  2 kedim var. Yüzüne bakmadılar. Oynasınlar diye 1-2 gün bekledim, aç kaldılar ama nafile.
  LeO
  08.15.2017  
  iyi
  kullanışlı ancak temiz tutması zor, ama oyun için ideal bi tasarıma sahip
  marsel
  06.30.2017  
  beğenildi
  İlk başlarda tuhafına gitti yeni aldık umarım alışır onun için oyun olcak bu
  Gölge
  04.06.2017  
  sevmediler
  kedilerim bu kaptan oynayarak yemek yer diye aldım ancak kedilerim genç olmasına oyun sevmesine rağmen bir iki deneyip bıraktılar bir gün aç kaldılar yinede uğraşmadılar tavsiye etmem
  kedi
  04.06.2017  
  güzel
  ürün hem sağlam hem dekoratif. hareketli ve oyun seven veya biraz tombul bir kediniz varsa faydalı olacaktır.
  osman
  10.14.2016  
  kedinize bağlı
  ürün çok güzel, bence mantıken iyi ama benim aceleci kedim asla bununla uğraşamadı. patisiyle vurup deviriyor, yerden yiyor bir güzel :) o yüzden bunu sevip sevmeyeceği tamamen kedinizin huyuna bağlı diye düşnüyorum. ayrıca alt kısım çok küçük oraya düşen mamaları basık burunlu ve iri kediler ulaşıp yiyemiyorlar. minik ve urun burunlu kedilere göre yapılmış
  elif
  09.23.2016  
  ikinci kez aldım
  İkisi de bu mama kabından yemek istiyordu. Tartışmalara ve mama için birbirlerini beklemelerine son vermek için ikinciyi aldım. Daha yavaş mama yedikleri için mutluyum. Kısaca biz ailece sevdik :)
  Luthien
  09.08.2016  
  harika
  kedimin zayıflamasına yardımcı olmak için aldım. Hemen öğrendi ve mama kabını bir kerede bitirmek yerine teker teker yiyor ve zayıflamasına da yardımcı oluyor.
  e
  09.05.2016  
  çok güzel
  Kedimin zayıflamasına yardımcı olmak için aldım. Hemen öğrendi, teker teker indirip oyun gibi yemek yiyor.
  e
  06.15.2016  
  eğlenceli
  evdeki iki kızım için aldım küçüğü mamayı aşağı döküyor büyüğü hazır yiyor beslenmelerine eğlence kattı başarılı
  ecc
  04.04.2016  
  Gereksiz
  Erkek siyam kedim çok şişmanladığından aldım fakat hiç gerek yok , mamaları elleriyle atıyorlar fakat dişi siyam kedim mamayı atmak yerine ürüne zıplıyor ve yere dökülen tüm mamayı yiyor.
  Oguz
  03.08.2016  
  Kaliteli
  Kedilerimiz yavru olmasına rağmen severek oynuyo
  Bistan
  02.19.2016  
  meraktan aldım
  meraktan aldım ve çok kullanışlı bulmadım. 5 yetişkin kedilerimden hiç kimse ilgi göstermedi. ha alttan yiyorlar ama kafaları büyük olunca pek de sığamıyorlar. yerken sanki rahatsız oluyorlar. üst katlarla hiç ilgilenmiyorlar
  blizad
  01.08.2016  
  stabil, kaliteli ürün
  Kedim oldukça hareketli ve iri bir kedi. Alırken sağlamlığı ve kalıcılığı konusunda emin değildim. Ancak yere güzel oturuyor ve parçaları geçmeli olduğundan oynama yapmıyor. Kaliteli bir ürün
  gordon
  12.27.2015  
  Kedinizi mutlu etmek için alın
  Ürün diğer oyuncaklar gibi dağılabilecek tarz da bir ürün değil. Biz çok memnun kaldık. Kedin geldiği andan itibaren aralıksız saatlerce uğraştı. Evet diğer günler ilgileri biraz azalabiliyor ama bence kedinizi aktif tutmak için alınması gereken bir oyuncak. Kedim çok hareketli olduğu için oyuncak onun için harika oldu. Kedinizin hareketsiz olduğunu tembel olduğunu düşünüyorsanız bu oyuncak ile kedinize güzel bir iyilik yapmış olursunuz kesinlikle tavsiye ediyorumç
  Çirkin
  12.07.2015  
  Güzel
  Kedinizin için harika
  Çağla
  07.22.2015  
  güzel
  kedinizin az yemesini sağlıyor ve eğlenceli
  pamuk
  06.04.2015  
  güzel sayılır
  Buradan sipariş verdiğim ürünüme bugün kavuştum. Öncelikle obur kedimin fazla mama yemesini engellemek niyetiyle aldım. İlk denememizde de gördüğüm üzere oldukca işe yarayacak. Fakat üründe bazı eksikleri farkettim. Öncelikle ürünün en üst kısmında mama eklemek için bulunan boşluk garip bir boyutta. Bizimki ordan kafasını sokmaya çalışıyor ve açıkçası orada kısıp kalmasından çok korktum. Daha küçük yapılabilirdi ya da bir kapak konabilirdi. Ben üstünü bir kaseyle örttüm. Diğer eksiklik de ürünün en altındaki tabak vazifesi gören kısım. Biraz daha çukur olabilirdi. Çünkü oyuncağın içinden düşürdüğü mamalar etrafa saçılıyor. Bunlar dışında memnun kaldık. Hem şık hem kullanışlı.
  pamuk
  04.21.2015  
  GÜZEL !!!
  ÇOK ŞIK VE EĞLENCELİ BİR YEMEK KABI AMA TEMİZLİĞİ BİRAZ ZOR!
  DEMET SARI
  04.17.2015  
  Kaliteli
  Kedimiz 2,5 aylık, henüz tam kavrayamadı nasıl çalıştığını ama ilk seviyede biraz çalıştı :) ürün çok kaliteli duruyor, evde bir başka biblo adeta :) oldukça fonksiyonel, beslerken enerji de harcatan bir ürün.
  Mosby
  04.13.2015  
  yorulmadan mama yok
  hem oynuyor, hem de mamalarını alın teriyle kazanıyor bizim yaramaz
  nino
  03.12.2015  
  harika
  onceleri saatlerce ugrasip icinden dusurmeye calisiyordu simdiyse ustune atlayip icindekileri dokup yiyor :)
  capkin
  02.25.2015  
  Catit Senses Mama ve Oyun Standı
  Evde bir erişkin ve bir yavru kedim olduğu için mecburen kitten mama kullanıyorum ve kısırlaştırılmış olan erişkin kedim çok kilo aldı. Yemesini biraz kontrol altına almak için aldım ve etkili oldu. Uzun zamanda azar azar yiyebildiği için sanırım iştahını kontrol altında tutmaya yardımcı oluyor. Ben çok memnun kaldım.
  SrP
  01.15.2015  
  Tembel kedim ve başarı
  Kedim bu mama kabından mamaları düşürmek için bizi kullanarak uzun bir süre direndi, sonunda biz kazandık :)
  Luthien
  01.03.2015  
  zekice
  çok güzel bir stand bence yemekvyemeği gerçekten eğlenceli hale getiriyor tavsiye ederim :)
  kedicikler
  12.10.2014  
  tatli rekabet
  minnaklarim odul mamalari kapmak icin yaris halindeler,saatlerce oynuyorlar,bayildik bu urune,tesekkurler
  capkin
  08.30.2014  
  başarılı
  Kedim yavru olmasına rağmen ilk kademeden mama düşürmeyi öğrendi, ve hoşuna da gidiyor
  yaratıcı
  08.08.2014  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun

  E-Posta Adresiniz: