Catit Jumbo White Tiger Kapalı Kedi Tuvaleti

White Tiger Catit Jumbo, modaya uygun bir kaplan desenine sahip, geniş bir kedi tuvaletidir ve her banyoda iyi görünecektir. Büyük... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 96638
Gökçe Öztekin: "Görüntüsü Sade Ve Şık Görenler Kedi Tuvaleti Olduğunu Bile Anlamıyor ,banyoda Koku Yapmıyor Sadece Kedim Girip Çıkarken Koku Geliyor Onun Dışında 6 Aylık British Kedim Gayet Sığıyor Tavsiye Ederim."

Sizin için seçtiklerimiz

Bu ürün için seçenekler yok.
  Catit Jumbo White Tiger Kapalı Kedi Tuvaleti

  Ürün Hakkında

  White Tiger Catit Jumbo, modaya uygun bir kaplan desenine sahip, geniş bir kedi tuvaletidir ve her banyoda iyi görünecektir. Büyük kedi ırkları veya birden fazla kedi bulunan evler için mükemmeldir.

  Şeffaf, salınır bir kapı kanadına ve tuvalet kabından çıkan kötü kokuları önleyen aktif bir karbon filtresine sahiptir. Kabın kenarları ekstra yüksektir, bu nedenle tamamen sızdırmazdır.

  Temizlemeyi kolaylaştıran iki ekstra özelliğe sahiptir: Üst kapak çıkarılabildiği için iç tarafa tamamen erişilebilir ve ön tarafta, kirlenen kumu kürekle temizlerken atık poşetini sabitleyebileceğiniz bir poşet takma yeri vardır.

  Üst kapak ve kum kabı, kayar klipslerle hızlı ve sıkıca birbirine bağlanır ve üstte entegre bir taşıma sapı vardır.

  Catit Jumbo kapalı kedi tuvalet kabına kısa bir bakış:

  Renk: Kaplan desenli beyaz,
  Çok geniş,
  Büyük kedi ırkları için ideal,
  Aktif karbon filtresi,
  Kullanışlı atık poşeti takma yeri,
  Üst kapak açılır,
  Şeffaf plastik kapı kanadı,
  Boyutlar:
  Toplam: 57 x 50 x 46,5 cm (U x G x Y)
  Kanatlı kapı açıklığı: G 21-24 cm x Y 26 cm
  Kum kabı yüksekliği: ön yaklaşık 17 cm, arka yaklaşık 28 cm
  Giriş yüksekliği: 17 cm

  Tuvaletlerin olmazsa olmazı, temizlik yükünü hafifleten paspaslara göz atmak için buraya tıklayınız.

  30111050TR - 46318
  Karbon filtre - 2 adet: 30111040TR - 33233

  Bu ürünle ilgili yorumlar (15)

  Büyük kediler için uygun
  Kilolu kedilerimizin rahat kullanması için aldım. Boyutları oldukça yeterli. Plastik kalitesi ve kilit mekanizması daha iyi olabilir ancak yeterli. Bana gelen ürünün ön kapısı alt gövdeye çarptığı için(1 cm uzun) çalışmıyor. Bu nedenle kapıyı sökmek zorunda kaldım. İade edecektim ancak bu sorunu fark etmeden kullanmaya başlamıştık. Diğer yorumlarda da benzer sorunların olduğunu gördüm. Üretici firmanın ve zooplus'ın bu şikayetleri dikkate almasını umuyorum.
  Nevzat Ünlü
  12.13.2018  
  Tavsiye ederim
  Görüntüsü sade ve şık görenler kedi tuvaleti olduğunu bile anlamıyor ,banyoda koku yapmıyor sadece kedim girip çıkarken koku geliyor onun dışında 6 aylık british kedim gayet sığıyor tavsiye ederim.
  Gökçe
  11.15.2018  
  Başarılı
  Görseldeki ile aynı şekilde geldi. Boyutu gayet büyük rahatça kullanıyor leo. İlk etapta hareketli kapısından korksada alıştı. Evde kokuya son verildi öneririm ☺️
  Leo
  10.29.2018  
  Uzun Tüylü Kediler için en ideali
  En uygun fiyattan ve paketlemedeki kalitesinden dolayi tesekkur ederim
  Mehmet
  08.21.2018  
  harika
  kedim artık rahat rahat tuvaletini yapıyor ,çok geniş , plastik kalitesini çok iyi , rengide harika , konforlu bir tuvalet,temizliği kolay ,dışarıya kum sıçramıyor. iri cins kediniz varsa kullanışlı bir tuvalet
  fevzi ateş
  07.25.2018  
  mükemmel
  inanılmaz beğendim.gerçekten çok güzel çok beğendim. girişi çıkışı çok rahat hiç yadırgamadı.
  Gizdiyorlar
  01.26.2018  
  Gerçekten çok iyi
  İki kedim var biri tam 9 kilo. İkisine birden kullanabileceğim büyüklükte kapalı tuvaleti uzun süre aradım. Bu ürün gerçekten iş görür iyi bir ürün. Koca kedi içinde parende atabiliyor.
  Sheala & Çespa
  01.25.2018  
  Güzel
  Ürün oldukça kaliteli. Görsel olarakta gerçekten hoş duruyor. 2 kedim var bu yüzden eski tuvalet çok dar geliyordu sürekli kum değiştirmek zorunda kalıyordum ve aşırı koku yapıyordu sık sık değiştirsem bile. Bu üründe böyle bir sıkıntı yaşamadım 2 kedininde rahatlıkla kullanabileceği büyüklükte ve rahatlıkta. Tek sıkıntı kum poşeti :) Almış olduğum kedi kumu poşetleri maalesef bu tuvalete sığmıyor keşke jumbo boy kedi kumu poşetide getirseniz süper olurdu :)
  FidoBado
  01.12.2018  
  Almayı düşündüğüm bir ürün
  Güzel bir ürün görüntüsü itibariyle
  Kübra
  01.09.2018  
  Güzel bir ürün
  Çook sevdik kedim rahat rahat tuvaletini yapabiliyor. Büyük kediler için tavsiye edilir. Koku da etrafa yayılmıyor kapalı olduğu için
  İrmik
  01.04.2018  
  Çok İyi
  Gerçekten eski tuvaletine koca poposunu sığdıramayan kedim için çok iyi oldu. Bayağı büyük, rahat rahat eşeleniyor ve yüksekliği de çok iyi olduğu için eşelenirken kapıdan kum fırlatamıyor.
  Plastiği ince ve kalitesiz diyen olmuş, aksine ben gayet kaliteli buldum.
  Bir de ürün elime ilk ulaştığında 4 klipsinden 1 tanesi eksikti ama sağ olsunlar hiç ikiletmeden hemen yolladılar.
  Kotys
  12.26.2017  
  Oldukca yuksek ve kullanisli
  Kocamanmis gercekten cok buyuk ve yuksek sadece kapagi kirik geldi
  İrem
  10.22.2017  
  Süper bir ürün
  4, 3 ve 1 yaşında 3 kedim var. Üçüne ayrı kum kutusu koyabilme olanağım olmadığı için üçü de aynı kutuyu kullanıyor. daha önceki kutu eskidiği ve artık yıkansa da kötü koktuğu için bu ürünü aldım. Çok geniş, kapağı rahat ve filtresi sayesinde az koku çıkarıyor. Derin olduğu için daha az kum etrafa saçılıyor. Olumsuz bir yanı büyük olduğu için çok kum koymak gerekiyor bu da kum sarfiyatını arttırıyor. ÖZellikle birden fazla kedisi olanlara öneririm
  Kadife
  08.17.2017  
  kapağı açılıp kapanmıyor ve çoook büyük
  ürün bugün elime ulaştı, plastiği çok ince ve kalitesiz olduğundan sanırım giriş kapağının kenarları eğilmiş ve kapının kapanıp açılmasını engelliyor. geri iade edeceğim
  kedi
  08.15.2017  
  Mükemmel çöp Kutusu
  05/02/17 | Mummycat
      
  Mükemmel çöp Kutusu
  2 büyük Ragdolls'a sahipken, büyük bir çöp kutusuna ihtiyacım vardı ve bu kesinlikle özet uyuyor. Kolay boşaltılması için çatının üzerinde menteşeli bir bit olması ve zebra baskısının serinlemesi hoşuma gidiyor!

  --------------------------------------------------------------------

  05/02/17 | Mummycat

  Excellent Litter Box
  Having 2 large Ragdolls, I needed a large litter box and this one certainly fits the brief. I like that it has a hinged bit on the roof for easy emptying and the zebra print is cool!

  zooplus İngiltere müşterileri tarafından yapılan orijinal yorumlardır. Google Translate tarafından çevrilmiştir.
  Mummycat
  02.23.2017  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun

  E-Posta Adresiniz: