Catit Cabrio Taşıma Kutusu

IATA kurallarına uygundur. Üst taraftaki tutma sapı optimum stabiliteyi garanti eder. Plastik kapı, son derece kullanışlıdır ve kolay açılıp kapanır... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 96715
Figen Gostuvarfigengo@gmail.com: "Ürün Mükemmel,paketleme Mükemmel"

Sizin için seçtiklerimiz

51 x 33 x 35 cm

%25 299,00 TL
225,00 TL

  Catit Cabrio Taşıma Kutusu

  Ürün Hakkında

  IATA kurallarına uygundur. Üst taraftaki tutma sapı optimum stabiliteyi garanti eder. Plastik kapı, son derece kullanışlıdır ve kolay açılıp kapanır. Çift yiyecek kasesi ek bir kapak ile takılıdır, böylece hayvanınızı beslemek için taşıyıcının kapısını açmanız gerekmez . Kutu etrafında optimum havalandırma sağlanması ve ve ısı birikimini önlemek için hava kaynağı olarak boşluklar bulunmaktadır. Ürünün boş ağırlığı 4,18 kg'dır.

  Catit Cabrio Taşıma Kutusu:

  o    Boyut: 51 x 33 x 35 cm (L x W x H)

  o    Renk: Sıcak gri tabanı ile beyaz üst; turuncu çizgi, titanyum aksam

  o    Evcil hayvanlar için uygundur: 11.3kg‘den büyük ve yükseklik - 35cm 


  Catit Cabrio Taşıma Kutusu ile evcil hayvan taşımak çok kolaydır. Hem evcil hayvanınız hem  de kediniz için minimum stres. Kapısı kolayca tek elle açılır ve kapanır. Güvenlik kilidi içeriden kutunun açılmasını engeller.


  Diğer özellikler:

  o    Komple hava kaynağı

  o    Omuz askısı

  o    Yiyecek kabına erişmek için küçük ek kapı

  o    Net bir görüş için şeffaf ön kapı

   

  Evcil hayvan taşıma kutusu nasıl seçilir? Taşıma kutusunu yetişkin kedinizin büyüklüğünü göz önüne alarak seçiniz. Taşıma kutusu yetişkin kedinin ayağa kalkıp etrafında dönebilmesi için yeterli genişlik ve yüksekliğe sahip olmalıdır.

  Not: İlk olarak havayolundaki özel düzenlemeleri kontrol ediniz çünkü düzenlemeler her an değişebilir. 

  Not: Hayvanınızı taşıma kutusuna yavaş ve dikkatli alıştırmanız gerekmektedir. Başlangıçta kapıyı açık bırakınız ve hayvanınıza yavaş yavaş kendi isteğiyle girmesine izin veriniz. Sonra kapıyı kapatın ve her gün daha uzun zaman kapalı kapıda olmasına alışmasına çalışınız. Bundan sonra hayvanınızı bu şekilde arabayla kısa bir süre için gezdiriniz. Taşıma kutusunu asla cezalandırmak için kullanmayınız, evcil hayvanınız onu rahat ve güvenli bir yer olarak görmelidir.

  30711002TR - 51916

  Bu ürünle ilgili yorumlar (26)

  Mükemmel
  Bizimkinin uzay mekiği! İçerisinde çok mutlu ve rahat. Artık yolculuklarda ve veteriner ziyaretlerimizde bunaltıdan miyavlamaya son. Maması ve suyuda önünde üstelik.Hatta çevreyi izleyerek keyif yapıyor. Business class yolcuklar hiç bitmesin. Tavsiye ediyoruz.

  Pehliş
  Pehliş
  11.23.2018  
  Kullanışlı.
  Kullanışlı. Kedinin daralmaması, geniş bir alanda rahatça bir yerden bir yere götürülebilmesi için güzel tercih.
  Sinan
  09.10.2018  
  gayet iyi.. tavsiy ederim
  gerçekten kaliteli bir ürün.. iki normal boyuttakı kedi rahatlıkla sığabılıyor..
  Serkan Bayram
  08.27.2018  
  Mükemmel
  Pazar günü sipariş verdim, ürün bugün elime ulaştı. Hızlı kargo, mükemmel paketleme ayrıca ürün çok kullanışlı ve çok güzel görünüyor.
  Mihriban Kara
  07.10.2018  
  Başarılı
  Biz çok memnunuz önünün cam olması kullanışlılığı süper
  oğuzhan
  06.27.2018  
  24 saat içinde elime ulaştı
  dün bu saatlerde sipariş verdim ve şuan elime ulaştı. o kadar mutlu ettiniz ki beni; emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. daha kullanma fırsatım olmadı ama epey araştırarak aldığım bir ürün. memnun kalacağımı düşünüyorum.
  Selen
  06.26.2018  
  Çok memnun kaldık
  İlk yorumu yaparken henüz kullanmadığımızı belirtmiştim. Artık yeyerince tecrübe ettik ve biz de Tarçın'da çok memnunuz diye gönül rahatlığıyla söylüyoruz. Bir seneye yakındır kullanıyoruz (6-7 kez İstanbul - İzmir seyahatimiz oldu). Önünde şeffaf bir kapak olması nedeniyle etrafını görebilmesi ve özellikle iletişim kurabiliyor olması nedeniyle endişe ve korku yaşamadan yolculuk yapmasını sağladığından birlikte huzurla seyahat edebiliyoruz. Ayrıca, yüksek oluşu nedeniyle de içinde rahatlıkla hareket edip pozisyon değiştirebiliyor. Kesinlikle tavsiye ediyoruz.
  İsmail Erol
  06.21.2018  
  Harika
  Ürün mükemmel,paketleme mükemmel
  Figen
  05.30.2018  
  En iyisi
  Gören herkes bayılıyor.. Çok kullanışlı, hem önden hem üstten açılıyor. Ön kapak şeffaf, etrafı ve kediyi seyretmek mümkün. Son derece büyük ve sağlam. Kola takmak için uzun taşıma sapı kullanışlı. Mama ve su kabı olması ve portatif olması dolum ve temizlik açısından da kolaylık. Sadece seyehat değil evde kullanım için yuva olarak uygun. IATA onayı önemli bir kriter. Plastik ya da boya kokusu yok. Tabanı sağlam. Çok uzun süre araştırma yaptıktan sonra aldık ve çok memnunuz. Zooplus her zamanki gibi zamanında ve sağlam teslim etti. Demonte geliyor ancak kurulum elle yapılıyor ve kolay. Belki 25 liralık taşıma kutularından ağır ama kalitesini düşününce bu çok normal
  Ayşe Onuk
  05.14.2018  
  Alice çok sevdi, çok güzel
  Çok severek aldım, Alice'de çok severek kullanıyor. sadece yolculuk yada veterine ziyaretlerinde değil evde de en sevdiği alan. İçi çok geniş olduğı için rahat oyuruyor, uyuyor.
  Tek sıkıntı kutu kendisi 4 kilo, kediniz iri ise tercih etmeyin. 3,5 kilo Alice ile bile taşımak kolay değil. AITA uyumlu diyor umarım uçağa binerken kabin için sorun çıkmaz.
  Izlem Apak
  05.07.2018  
  Harika
  taşıma kabı harika..geniş ferah..henüz yavru iken bol bol yeri var ancak yetişkinlikte de yetecektir çünki gayet geniş bir alana sahip..o kadar sevdik ki taşıma dışında evde de yuva gibi kullanıyoruz ..kesinlikle tavsiye ediyorum..
  Füsun Padır
  04.30.2018  
  Hızlı ve güvenilir
  Ürün hemen kargoya verildi. Ertesi sabah kargom geldi. Hızlı teslimat için teşekkürler.
  Gökay
  04.25.2018  
  Kızımın Lüks Taşınma Çantası
  biz bu ürünü alalı epey bi oluyor..kesinlikle düşünmeden alın derim..veterinerimiz bile bayıldı bu ürüne,sağlam,şık,geniş ve asla pişman olmayacağınız bir ürün ..
  Sultan Ünlüpınar
  03.31.2018  
  ZOOPLUS
  Kaliteli firma herşeyiyle belli oluyor. Yıllardır internetten alışveriş yaparım; bu kadar hızlı ve itinalı gönderi ile ilk defa karşılaşıyorum. Ürünün kalitesi ise belli. Alacaklara şiddetle tavsiye ederim.
  ogunasena
  12.21.2017  
  Farklı ve geniş
  Ürünü henüz bir kaç kullanma şansımız oldu ama kedimiz içinde standart önü delikli kutulara göre daha sakin durdu kapağında bir delik olmadığı için patisini dışarı savurma gibi bir durum yaşamadık.
  Ürün geniş olduğu için boşken bile 3 kiloya yakın bir ağırlığı var, bir de kedinin ağırlığını hesaba katarsanız kediniz çok büyük bir cins değilse başka taşıma kutularına yönelmenizi öneririm.
  Ayrıca üstü açılabilir ve plastik olduğu için sanıyorum kapanınca bile 1 mm'e yakın bir boşluk kalıyor arada, biz henüz bir terslik yaşamadık ama belirtmekte fayda var.
  Elif G
  10.02.2017  
  Piyasadaki çoğu üründen farklı ve geniş
  Ürünü bir kaç kez veterinere giderken kullandık, daha öncesinde önü delikli olan standart bir taşıma kabımız vardı ondayken patisini çıkarıp dışarı savuruyordu bu ürünün kapağında delik olmadığı için kedimiz içinde daha sakin duruyor
  Biz ürünü geniş olduğu için tercih ettik ama bundan dolayı ürünün kendisi boşken de biraz ağır sanıyorum 3 kiloya yakın ayrıca açılıp kapanabildiği için sanıyorum kapanınca arada 1 mm'e yakın bir boşluk kalıyor.
  Elif G
  10.02.2017  
  Çok Ferah
  Gecikmeksizin ve güzel ambalajlanmış bir şekilde ulaştı. Plastik ana gövde çok sert olmayan ancak sağlam bir yapıda, kurulumu kitapçığında çok iyi izah edilmiş, çok zor olmadı. Daha önce aldığımız taşımalara göre içi çok ferah, özellikle yüksekliği çok iyi. Kediimiz Tarçın çok sevdi ve içine hemen girdi ama henüz yolculuk yapmadığı için olabilir; yapınca da aynı ilgiyi gösterir mi bilmem.
  İsmail Erol
  08.17.2017  
  düşük malzeme kalitesi
  ürün tasarım olarak şahane ancak malzemesinin kalitesi ve geçme yerlerindeki uyumsuzluk problem...
  godlessturtle
  07.03.2017  
  Mükemmel
  Bir kere başka hiçbir taşıma sepetine benzemiyor, üstten tamamen açılabiliyor. İçerisinde mama ve su kabı bulunmasına rağmen bu kedinin alanından çalmıyor. Malzemesi başarılı, tek sorun eğer kediniz ağırsa bu kutuyla beraber daha da ağır olabilir. Onun dışında yolculuklar için en ideal taşıma sepeti bence. Bir de şunu söylemeliyim, bizim kedimiz ne yazık ki kendi isteği ile bu kutuya girmiyor çünkü veterinere gidileceğini biliyor. Ama kutu eğer tamamen üstten açılmasaydı onu içeriye koymak tam bir işkence olurdu. Bu ürünün diğer renkleri de çok güzel Zooplus ailesi temin ederse bence harika olur.
  Sipsi
  07.02.2017  
  Beğendik
  Kargo çok hızlıydı ve ürün çok güzel paketlenmişti, kurulumu çok basit ve konforlu bir ürün. Kedim boxdan çok korkmasına rağmen hemen alıştı ve çok sevdi.
  BHTR
  06.13.2017  
  Kargolama
  Bu kadar özenli kargolama hiç bir sitede görmedim . Süper .
  Reyyanhan
  06.11.2017  
  Ursa yüzünden :)
  Ursa başka bi sitede yorum yaptı yok şöyle taşıma kabı yok böyle. Gaza geldim aldım. .gayet kaliteli gözüküyor ama henüz birbirine geçirmedim. Öylece koliyle köşede duruyor .
  Reyyanhan
  06.11.2017  
  ürünü beğenmedim
  eğer kediniz biraz kiloluysa almayın bence,sağlam gibi görünüyor ürün ama sadece önceki kısmı sağlam diğer plastikler sağlam malzemeden değil,kedi içine girdiğinde esneme yapıyor ve açılıyor.bugün geri iade ettim.
  ela
  06.08.2017  
  harika
  kızımız çok sevdi. Salonda duruyor, içinde yatıyor. Dışarıda penceresinden her yeri izleyebiliyor. Çok geniş olduğundan rahat hareket edebiliyor. Ama araç olmadığı zaman kullanmak biraz sıkıntılı çünkü çok geniş ve biraz da ağır. Seyahat dışı, günlük olarak veya vet ziyareti için daha hafif ve küçük bir kutu almamız gerekti.
  ursa
  04.29.2017  
  çok güzel
  ürün gerçekten çok güzel, mama kaplarının da olması yolculuk için ideal, düşünmekte fayda var; zooplus'a teşekkürler
  ktrtrmk
  04.11.2017  
  Aradığımızı bulduk
  Ürün çok çabuk elimize ulaştı kargo kutusunun içinde ayrı kendi kutusuya geldi parçaları çok kolay monte ettik. Çok sağlam güçlü bir materyalden yapılmış. Bizim kedimiz hemen içerisine girdi. Çok da kullanışlı
  Özge
  02.11.2017  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun

  Kullanım talimatı

  İndirmek için tıklayınız.