Cat Dancer Kedi Oyuncağı

Minik dostunuzun ilgisini çekmek kolay olmuyorsa bu teli denemelisiniz. Dostunuzun oynama ve avlanma içgüdülerini tetikleyen, interaktif ve inovatif oyuncaktır. Amerika'da... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 96052
Nazlı Özçelik : "Malzeme Olarak Değerlendirirsem Bu Fiyat Etmeyecek Bir Ürün Aslında. Tel + Mukavva. Ancak Çok Sevdiler. Tel Olması Nedeniyle Sıradan Oltalar Gibi Hareket Etmiyor, Salınıyor Ve Çok Dikkatlerini Çekiyor. Her Çıkardığımda Oynamak Için Uyanıp Yanıma Geliyorlar. Adeta Çıldırıyorlar."

Sizin için seçtiklerimiz

Bu ürün için seçenekler yok.
  Cat Dancer Kedi Oyuncağı

  Ürün Hakkında

  Minik dostunuzun ilgisini çekmek kolay olmuyorsa bu teli denemelisiniz. Dostunuzun oynama ve avlanma içgüdülerini tetikleyen, interaktif ve inovatif oyuncaktır. Amerika'da üretilmiş, yaylı çelik telden yapılmış, inovatif kedi oyuncağıdır. Yaklaşık 90 cm uzunluğundadır. Kedinizin oynama, kovalama, gizlenme ve avlanma gibi doğal içgüdülerini tetikleyen mükemmel bir oyuncaktır. Basit mekanizmasıyla, karşıkonulamaz bir etkisi vardır. Milyonlarca kedi üzerinde bu etkiyi yaratmıştır!

  96052 - 53626

  Bu ürünle ilgili yorumlar (9)

  çok sevdiler
  malzeme olarak değerlendirirsem bu fiyat etmeyecek bir ürün aslında. tel + mukavva. ancak çok sevdiler. tel olması nedeniyle sıradan oltalar gibi hareket etmiyor, salınıyor ve çok dikkatlerini çekiyor. her çıkardığımda oynamak için uyanıp yanıma geliyorlar. adeta çıldırıyorlar.
  Naz
  10.16.2019  
  Kesinlikle kaçırmayın
  Oyuncak konusunda seçici olan kedim günlerdir peşinde.basit mekanizması ve sağlamlığıyla başarılı bir ürün
  Öz
  10.13.2019  
  Basarili
  Cok basit bir urun fakat kedim cok severek oynuyor :)
  Gizem Esko
  09.10.2019  
  Joker
  Sanırım ben bunu kullanmayı beceremedim Oğlum hiç ilgilenmiyor.
  Burcak Karakaya
  06.04.2019  
  Alice Bayıldı!
  Şimdiye kadar aldığımız en iyi oyuncaklardan biri oldu.
  Alice bütün gün oynamak istiyor. Yanına gidip miyavlayıp tutup oynatmamı sağlıyor. Harika hareket ediyor. Hareket etmesi için inanılmaz bir faydalı oyuncak oldu, aynı zamanda birlikte çok eğleniyoruz. Tavsiye ederiz.
  İzlem & Alice
  08.07.2018  
  Harika
  Kedim peluş topları dışında hiçbir şey ile oynamıyordu. Oltaların da ilk olarak ipini kopardığından oltalar benim için 1 oyunluk oluyordu. Buna tam anlamıyla kuduruyor. 2 yaşındaki kedim için şimdiye kadar aldığım en güzel oyuncak oldu diyebilirim. Bir yere sabitleyebilmek istedim. O konuya da çözüm gelirse harika olur.
  utku çağatay arslan
  08.06.2018  
  harika
  hiç sıkılmıyor..aylar oldu.
  hakan kavruk
  06.06.2018  
  Kedim bu oyuncağa bayıldı!
  Ürünü yabancı sitelerdeki olumlu yorumları nedeniyle aldım. Oldukça bilinen bir oyuncak. Mekanizması çok basit: Bir telin ucuna sabitlenmiş mukavva parçalarından oluşuyor. Fiyatı bu bakımdan fazla kabul edilebilir ancak oldukça dayanıklı. ABD yapımı. Yavru kedimin üzerinde inanılmaz bir etkisi oldu. Oyuncak hızlı ve beklenmedik hareketler yapabildiğinden çok hoşuna gitti. Yakalayıp bıraktığı anda tel yaylanıyor ve bu onu iyice oynamaya teşvik ediyor. Tüylü olta sopalardan sıkıldığı zaman bunu alternatif olarak çıkarıyorum, deliriyor! Ben memnun kaldım açıkçası.
  NOVA
  03.26.2018  
  Güzel ama bu fiyata değmez
  Oyuncağın açıklamasında yazıldığı gibi kedim üzerinde karşı konulmaz bir etki yaratmadı açıkçası. Yaklaşık bir hafta oynadıktan sonra sıkılmaya başladı. Ayrıca kedim tüylü bir oltayla daha fazla dans edercesine hareket ediyor. Ama yine de ürünü almış bulunduğumdan ara ara değişiklik olsun diye kedimin oynaması için güzel bir oyuncak ama bu fiyata hiç değmez.
  Topik
  03.10.2018  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun

  E-Posta Adresiniz: