Brit Care Sensitive Venison Hassas Köpek Maması

Çok hassas köpekler için geyik ve patates formüllü köpek mamasıdır. Hasas sindirim sistemine ve gıda intoleransına sahip köpekler için geyik... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 97392
Gizem Benli: "Markayı Araştırıp Aldım. Daha Öncesinde Acana Kullanmıştık Fakat Kızımda Alerji Çıktığı Için Içeriği Tahılsız Fakat Alerjik Bünyelere Iyi Gelecek Mamaları Araştırdığımda Karşıma Bu Mama Çıktı. Istediğim Sonuca Ulaşmamda Yardımcı Oldu. Kaşınması Azaldı. Kaliteli Bir Mama Herkese Tavsiye Ederim"
Hiç Müşteri Fotoğrafı Yok Fotoğraf yükleyin

Sizin için seçtiklerimiz

Bu ürün için seçenekler yok.
  Brit Care Sensitive Venison Hassas Köpek Maması

  Ürün Hakkında

  Çok hassas köpekler için geyik ve patates formüllü köpek mamasıdır. Hasas sindirim sistemine ve gıda intoleransına sahip köpekler için geyik hipoalerjenik protein kaynağıdır.Tahılsız formülü ile riskli içerikleri minimuma indirir ve gıdaya bağlı alerjilerin önüne geçer. Yüksek seviyedeki omega-3 yağ asitleri sağlıklı kalp, deri ve tüyü sağlar. Yükselmiş hücre koruması ve hücresel bağışıklık için Vitamin C gibi antioksidanlar içerir.

  Hasas sindirim sistemine ve gıda intoleransına sahip köpekler için geyik hipoalerjenik protein kaynağıdır. Tahılsız formülü ile riskli içerikleri minimuma indirir ve gıdaya bağlı alerjilerin önüne geçer. Yüksek seviyedeki omega-3 yağ asitleri sağlıklı kalp, deri ve tüyü sağlar. Yükselmiş hücre koruması ve hücresel bağışıklık için Vitamin C gibi antioksidanlar içerir.

  3 kg: 20522031TR

  12 kg: 20522032TR

  Bu ürünle ilgili yorumlar (4)

  Kızım çok sevdi
  Markayı araştırıp aldım. Daha öncesinde Acana kullanmıştık fakat kızımda alerji çıktığı için içeriği tahılsız fakat alerjik bünyelere iyi gelecek mamaları araştırdığımda karşıma bu mama çıktı. istediğim sonuca ulaşmamda yardımcı oldu. Kaşınması azaldı. Kaliteli bir mama herkese tavsiye ederim
  gizem
  08.03.2019  
  Hipoalerjenik ve idrar yolları dostu
  mama veteriner önerisiydi sağlık problemlerini çözmemizin yanında kızımın tüy dökümünü gözle görülür azalttı, iki ay gibi kısa bir sürede sorunlarımızı çözdük
  elif özde
  06.07.2019  
  hızlı sonuç
  Yeni aldığım yetişkin King Charles Cavalier cinsi köpeğime mama aramaktaydım. 4 farklı marka denedim. Brit Care Venisondan hemen önceki mama köpeğimin dışkısının çok açık renkte bozuk kıvamda ve kokulu olmasına neden olmuştu. Brit Carele değiştirdikten sonraki gün bu şikayetler hemen düzeldi. Dışkı rengi ve kıvamı koyulaştı kokusuz hale geldi. Hassas sindirim sistemine sahip köpekler için ideal bir mama.
  ayseyücel
  09.29.2016  
  glıkozamin ve kondrotin
  kaliteli bir mama olarak duyuyorum ama glukozamin ve kondrotin değerleri düşük..ikisinin de en az 700 mg olması gerekiyor..
  ömür
  06.29.2016  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun

  E-Posta Adresiniz:
  çuha çiçeği trans - Enfeksiyonlardan korunma, Metabolizma ve Karaciğerin yenilenmesi için Silymarin
  - Hücresel ve Mikrobiyal bağışıklık desteği için Vitamin C, prebiyotikler MOS ve FOS, inülin içerir

  İçindekiler: Geyik eti (36%), Patates (35%), Kurutulmuş elma, Tavuk yağı, Sarımsaklı maya, Somon yağı(2%), Doğal aroma, Hidrolize deniz kabuklusu (glukozamin kaynağı 260 mg/kg), Kıkırdak ekstratı (Kondroitin 160 mg/kg), Mannanoligosakkarit(150 mg/kg), şifalı bitkiler ve meyve (biberiye, karanfil, narenciye, zerdeçal 150 mg/kg), fruktooligosakkarit (100mg/kg), yukkaşidigera (100 mg/kg), inülin (90mg/kg), deve dikeni (75 mg/kg)

  Mamayı kuru yada sıcak su ile nemlendirerek servis ediniz. Mamanın yanında her zaman taze su bulundurduğunuzdan emin olunuz. Aşağıda tavsiye edilen günlük beslenme miktarları tablo içerisinde gösterilmiştir. Günlük beslenme miktarı, hayvanın yaşına, ırkına ve aktiflik durumuna göre değişkenlik gösterebilir. Köpeğinize yeni bir ürün sunduğunuzda eski mamasıyla karıştırınız ve yeni mamanın oranını hergün arttırarak birkaç gün içinde tamamen yeni mamaya geçişi sağlayınız.