Brit Care Puppy Kuzu Etli ve Pirinçli Yavru Köpek Maması

Sağlıklı İskelet Sistemi Büyümesi: Yavruların sağlıklı gelişimi için gerekli olan yüksek protein içeriği, yağlar ve zorunlu olan maddeleri içerir.

...
detaylı bilgi
Ürün Kodu: 97422
Günnur Güngör: "Kuru Mamaya Bu Ürünle Başladık, Kakası Hiç Kokmuyo Artık Ama Karbonhidrat Değeri Yüksek Olduğu Için Sanırım Köpeğim Sık Sık Su Içiyo Ve Çiş Yapıyor "
Hiç Müşteri Fotoğrafı Yok Fotoğraf yükleyin

Sizin için seçtiklerimiz

Bu ürün için seçenekler yok.
  Brit Care Puppy Kuzu Etli ve Pirinçli Yavru Köpek Maması

  Ürün Hakkında

  Sağlıklı İskelet Sistemi Büyümesi: Yavruların sağlıklı gelişimi için gerekli olan yüksek protein içeriği, yağlar ve zorunlu olan maddeleri içerir.

  Bağışıklığın İnşaası: Bağırsak mikrofloranın oluşumu ve bağışıklığı desteklemek için mannan/fruktooligosakkarit ve inulin içerir.

  Kemik ve Eklem: Kemiklerin, dişlerin, eklem ve kıkırdakların sağlıklı gelişmesi için gerekli olan dengeli mineraller ve eklem koruyucular içerir.

  Zihinsel Özellikler: Öğrenme kapasitesinin artması ve zihinsel aktivitelerinin gelişimi için somon yağından elde edilen omega 3 yağ asidi içerir.

  2-6 HAFTA

  Sütten kesilme, kuru gıdaya geçiş, bağışıklığın yapılandırılması

  Büyüme dönemi hem kritik hemde büyüleyicidir. Doğumdan hemen sonra anne sütüne ihtiyaç duyarlar. Katı gıdaya geçiş 3 haftalık olduklarında başlar. Gıdanın rolü büyümeyi ve doğal bağışıklığı desteklemektir.

  puppy lamb kopek
  6-12 HAFTA

  Hayatla ilk tanışma, Yeni ev, sosyalleşme, ilk eğitim adımları

  12.hafta; büyük ırk yavru köpeklerin, optimum seviyedeki besinsel içerikler zorlu büyüme periyodunun ihtiyaçlarını karşılayacak özel mamalara geçiş dönemidir.

  12-20 HAFTA

  İskelet büyümesi, Vücud gelişimi

  12-20 hafta arası, büyüme çok hızlıdır ve uzun kemikler gelişir ve vücud şeklini vermeye başlar. Hem eksiklerden hemde fazlıklardan korunmak için dengeli mineralleri içeren mama kullanılması gereken bir dönemdir.

  20-52 HAFTA

  İskelet formasyonu, kas gelişimi, zihinsel gelişim, ergenlik

  Yavru köpekler hızlı büyümenin ardından kas geliştirmeye başlarlar. Bu dönemdeki hayati amino asitleri içeren kaliteli protein alımı kasların düzgün gelişimi için önemlidir. Mineraller ve Eklem koruyucular güçlü kemik ve eklemler vede esnekliği sağlamak için önemlidir.

  12 AY

  Büyüme döneminin bitişi

  Köpeğiniz artık yetişkin bir köpektir. Artık fiziksel kondisyonun devamlılığı için yetişkin bir mamaya geçmek için hazırdır

  3 kg. 20522001TR

  12 kg: 20522002TR

  Bu ürünle ilgili yorumlar (4)

  idare eder
  Kakası kokmuyor diyenler olmuş; kaka dediğin kokar arkadaşlar. nitekim ben bu ürünü bizim yavruya veriyorum kakası kokuyor. bir diğer husus iştahsız yiyor. royal cannin i daha iştahlı tüketiyordu. ha bu mama yaptığım araştırmalara göre daha sağlıklı. köpeğe bakmak mama seçmekten kolaymış :)
  EBUBEKIR
  06.26.2018  
  Brit care mama
  Kuru mamaya bu ürünle başladık, kakası hiç kokmuyo artık ama karbonhidrat değeri yüksek olduğu için sanırım köpeğim sık sık su içiyo ve çiş yapıyor
  günnur
  06.07.2018  
  BRİTCARE
  evet test edildi onaylandı biz bu mamaya bayıldık ufak taneli ve yavrumuz hiç zorlanmadan keyifle yedi çok teşekürler.hız ve kalitenin adı ZOOPLUS.
  mejike
  01.21.2017  
  BRİTCARE
  çok arastırdım umarım yavrumuzda begenir devam ederiz.mama konusu önemli!
  mejike
  01.19.2017  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun

  E-Posta Adresiniz:

  - Enfeksiyonlardan korunma, Metabolizma ve Karaciğerin yenilenmesi için Silymarin

  - Hücresel ve Mikrobiyal bağışıklık desteği için Vitamin C, prebiyotikler MOS ve FOS, inülin içerir

  İçindekiler: Kuzu eti unu (45%), Pirinç (30%), Tavuk yağı, Kurutulmuş elma, Somon yağı (3%), Doğal aroma, Sarımsaklı maya, Hidrolize deniz kabuklusu (Glukozamin kaynağı 320 mg/kg), Eklem ekstratı (Kondroitin kaynağı 190 mg/kg), mannanoligosakkarit (180mg/kg), şifalı bitkiler ve meyve (biberiye, karanfil, narenciye, zerdeçal 180 mg/kg), fruktooligosakkarit (120mg/kg), yukkaşidigera (120 mg/kg), inülin (110mg/kg), deve dikeni (90 mg/kg)