Brit Care Grain-free Adult Salmon & Potato Köpek Maması

Küçük ve orta ırk(1-25kg) yetişkin köpekler için tahılsız somon ve patates formüllü köpek mamasıdır. Optimum düzeyde kas gelişimi için kolay... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 97399
Burcin Ergun: "Bir Çok Premium Mamaya Allerjisi Olan Köpeğimin Kaşıntısını Azalttı, Severek Yiyor, Memnunuz. Ağzı Doğal Olarak Biraz Balık Kokuyor, Her Balıklı Mamada Bu Olacaktır. Tavsiye Ediyorum."
Hiç Müşteri Fotoğrafı Yok Fotoğraf yükleyin 10 zoopara kazanın

Sizin için seçtiklerimiz

3 kg

%22 166,00 TL
129,00 TL (43,00 TL/kg)

12 kg

%25 489,00 TL
369,00 TL (30,75 TL/kg)

  Brit Care Grain-free Adult Salmon & Potato Köpek Maması

  Ürün Hakkında

  Küçük ve orta ırk(1-25kg) yetişkin köpekler için tahılsız somon ve patates formüllü köpek mamasıdır. Optimum düzeyde kas gelişimi için kolay sindirilebilir proteinler ve doymamış yağ asitleri içerir. Optimum kan şekeri seviyesi ve obezite riskini azaltmak için düşük glisemik indekse sahiptir.

  Optimum düzeyde kas gelişimi için kolay sindirilebilir proteinler ve doymamış yağ asitleri içerir. Optimum kan şekeri seviyesi ve obezite riskini azaltmak için düşük glisemik indekse sahiptir. Sağlıklı kalp ve deri , parlak tüyler için yüksek omega-3 içerir. Vitamin C; yükseltilmiş hücre koruması ve hücresel bağışıklık için antioksidan kaynağıdır.

  3 kg: 20522017TR

  12 kg: 20522018TR

  12 kg + 2 kg: 20522052TR

  Bu ürünle ilgili yorumlar (5)

  Çabucak bitti
  Denemek için aldım. Amerikan Cocker Kızım çok beğenerek tüketti.Dışkısını biraz yumuşak yaptı.
  Ama tüyleri çok parlak görünüme kavuştu.Tavsiye ederim
  mehmet gürel
  04.29.2019  
  Tüylere iyi geliyor
  3 köpegimin de severek yedigi bir mama. Tüyleri cok güzel parlatiyor ve uzatiyor. Bir yildir kullaniyorum ve cok memnunum.
  ozan Aydemir
  04.15.2019  
  Sonunda
  Sonunda Fransız Bulldog kızımın aşırı tüy dökme problemini minimum seviyesine indiren mamayı bulduk.. Severek de yiyor. 2 ay sonunda tüy dökülmesini gözle görülür biçimde azalttı diyebilirim.
  Umut Bayır
  04.11.2018  
  Güzel mama
  Brit'in mamaları en sevdiğimiz mamalar. Bu mama da güzel, arada değişiklik olsun diye söylüyoruz. Fakat tanelerin boyu büyük! Küçük köpek için çok uygun değil. Daha çok orta-büyük boy köpekler için
  Xolo Çiçek
  09.08.2017  
  Anti allerjk mama
  Bir çok premium mamaya allerjisi olan köpeğimin kaşıntısını azalttı, severek yiyor, memnunuz. Ağzı doğal olarak biraz balık kokuyor, her balıklı mamada bu olacaktır. Tavsiye ediyorum.
  mama
  05.16.2016  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun

  çuha çiçeği trans - Enfeksiyonlardan korunma, Metabolizma ve Karaciğerin yenilenmesi için Silymarin
  - Hücresel ve Mikrobiyal bağışıklık desteği içinVitamin C, prebiyotikler MOS ve FOS, inüliniçerir

  İçindekiler: Kurutulmuş somon (35%), Patates (34%), Somon proteini (10%), Tavuk yağı, Kurutulmuş elma, Doğal aroma, Somon yağı (2%), Sarımsaklı maya, Hidrolize deniz kabuklusu (glukozamin kaynağı 260 mg/kg), Kıkırdak ekstratı (Kondroitin 160 mg/kg), Mannanoligosakkarit(150 mg/kg), şifalı bitkiler ve meyve (biberiye, karanfil, narenciye, zerdeçal 150 mg/kg), fruktooligosakkarit (100mg/kg), yukkaşidigera (100 mg/kg), inülin (90mg/kg), deve dikeni (75 mg/kg)


  Mamayı kuru yada sıcak su ile nemlendirerek servis ediniz. Mamanın yanında her zaman taze su bulundurduğunuzdan emin olunuz. Aşağıda tavsiye edilen günlük beslenme miktarları tablo içerisinde gösterilmiştir. Günlük beslenme miktarı, hayvanın yaşına, ırkına ve aktiflik durumuna göre değişkenlik gösterebilir. Köpeğinize yeni bir ürün sunduğunuzda eski mamasıyla karıştırınız ve yeni mamanın oranını hergün arttırarak birkaç gün içinde tamamen yeni mamaya geçişi sağlayınız.