Brit Care Grain-free Adult Large Breed Salmon & Potato Köpek Maması

Büyük ırk yetişkin köpekler için tahılsız, somonlu kuru mamadır. Büyük ve dev ırk(25kg üstü) yetişkin köpekler için tahılsız somon ve patates formüllü... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 97398
Gülden Körpe: "Büyük Irk Köpekler Için Güzel Bir Mama. Hediyeler Için Teşekkürler Zooplus"
Hiç Müşteri Fotoğrafı Yok Fotoğraf yükleyin

Sizin için seçtiklerimiz

Bu ürün için seçenekler yok.
  Brit Care Grain-free Adult Large Breed Salmon & Potato Köpek Maması

  Ürün Hakkında

  Büyük ırk yetişkin köpekler için tahılsız, somonlu kuru mamadır. Büyük ve dev ırk(25kg üstü) yetişkin köpekler için tahılsız somon ve patates formüllü köpek mamasıdır. Optimum düzeyde kas gelişimi ve kondüsyonun devamlılığı için dengeli protein, yağlar ve besinsel öğeler içerir. Sağlıklı kalp ve deri, parlak tüyler için yüksek omega-3 içerir

  Optimum düzeyde kas gelişimi ve kondüsyonun devamlılığı için dengeli protein, yağlar ve besinsel öğeler içerir. Sağlıklı kalp ve deri , parlak tüyler için yüksek omega-3 içerir. Güçlü ve sağlıklı eklem, kıkırdak, tendon ve ligamentler için eklem koruyucular içerir. Vitamin C; yükseltilmiş hücre koruması ve hücresel bağışıklık için antioksidan kaynağıdır.

  3 kg: 20522019TR

  12 kg: 20522020TR

  12 kg + 2 kg hediyeli: 20522053TR

  Bu ürünle ilgili yorumlar (8)

  Harika
  Kesinlikle oneririm. Kopeklerimiz icin 1senedir kullaniyoruz. Zaten hep kullandigimiz bir marka brit care.
  merve
  05.09.2019  
  Tavsiye ederim.
  Ambalajı çok iyi aç-kapa çırtlı kapağı var. Taze kalıyor. ve her gelişinde ambalajı sağlam geliyor. Deneme yaptım. 3 çeşit farklı mama koydum önüne hep bu mamayı tercih etti.
  zooplus kargo gönderimini de kolili yapıyor, başarılı.
  PAŞA
  05.09.2018  
  Herkes memnun.
  Çevremdeki evcil hayvan sahiplerine de bu mamayı önerdim ve aldık. Köpeklerimiz memnun biz memnun daha ne olsun.
  Gülden
  04.29.2018  
  ABONEYİZ
  Somonlu mamaya aboneyiz. Oğlumuz çok seviyor.
  ZEYTİN
  03.19.2018  
  Sağlam paket
  Ürünün ambalajı gayet sağlam, defalarca aldım ve hiç delinmiş hava almış paket ile karşılaşmadım. Bu sayede tazeliğini korudu.
  Labrador
  02.20.2018  
  Gerçekten harika bir mama.
  6 paket kullandık ben böyle bir mama görmedim. Oğlum 7 yaşında bir golden ve dirseklerinde ki kalın deriden bir türlü tüy çıkmıyordu. Yara gibi duruyordu ama yara değil. Bir çok köpekte de bu sorun vardı. Ama bu mamayı yedikten sonra iyileşmeye başladı. Çevremdeki kişilere de önerdim ve hepsi çok memnun. Tüyleri hiç olmadığı kadar uzadı ve gürleşti. Tüy dökümü ise %75-80 azaldı.Zooplus hizmet kalitesi zaten tartışılmaz. Teşekkürler.
  Gülden
  02.07.2018  
  3.Paket
  Mama gayet güzel, golden ırkı oğlumun tüyleri artık daha az dökülüyor ve daha çok parlıyor.
  0scar
  11.28.2017  
  Güzel
  Büyük ırk köpekler için güzel bir mama. Hediyeler için teşekkürler zooplus
  Oscar
  10.19.2017  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun

  E-Posta Adresiniz:
  çuha çiçeği trans - Enfeksiyonlardan korunma, Metabolizma ve Karaciğerin yenilenmesi için Silymarin
  - Hücresel ve Mikrobiyal bağışıklık desteği içinVitamin C, prebiyotikler MOS ve FOS, inüliniçerir

  İçindekiler: Kurutulmuş somon (35%), Patates (34%), Somon proteini (10%), Tavuk yağı, Kurutulmuş elma, Doğal aroma, Somon yağı (2%), Sarımsaklı maya, Hidrolize deniz kabuklusu (glukozamin kaynağı 260 mg/kg), Kıkırdak ekstratı (Kondroitin 160 mg/kg), Mannanoligosakkarit(150 mg/kg), şifalı bitkiler ve meyve (biberiye, karanfil, narenciye, zerdeçal 150 mg/kg), fruktooligosakkarit (100mg/kg), yukkaşidigera (100 mg/kg), inülin (90mg/kg), deve dikeni (75 mg/kg)

  Mamayı kuru yada sıcak su ile nemlendirerek servis ediniz. Mamanın yanında her zaman taze su bulundurduğunuzdan emin olunuz. Aşağıda tavsiye edilen günlük beslenme miktarları tablo içerisinde gösterilmiştir. Günlük beslenme miktarı, hayvanın yaşına, ırkına ve aktiflik durumuna göre değişkenlik gösterebilir. Köpeğinize yeni bir ürün sunduğunuzda eski mamasıyla karıştırınız ve yeni mamanın oranını hergün arttırarak birkaç gün içinde tamamen yeni mamaya geçişi sağlayınız.