Brit Care Dog Show Champion Kuru Köpek Maması

Yetişkin köpekler için somon ve ringa balığı etli kuru mamadır. Yarışmaya hazırlanan köpekler için hipoalerjenik somon ve ringa balık formüllü... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 97393
Mana Gul: "Bu Mamayı Çok Sevdik"
Hiç Müşteri Fotoğrafı Yok Fotoğraf yükleyin

Sizin için seçtiklerimiz

Bu ürün için seçenekler yok.
  Brit Care Dog Show Champion Kuru Köpek Maması

  Ürün Hakkında

  Yetişkin köpekler için somon ve ringa balığı etli kuru mamadır. Yarışmaya hazırlanan köpekler için hipoalerjenik somon ve ringa balık formüllü köpek mamasıdır. Şov sırasında mükemmel kondisyon için idealdir. Hipoalerjenik formulundeki yüksek kalite proteinler ve doymamış yağlar şov köpeklerini mükemmel kondisyonda tutar. Yüksek seviye omega-3 doymamış yağ asidi, folik asit ve Vitamin B stresi azaltarak şov sırasında köpeğin rahat olmasını sağlar.

  Hipoalerjenik formulundeki yüksek kalite proteinler ve doymamış yağlar şov köpeklerini mükemmel kondisyonda tutar. Yüksek seviye omega-3 doymamış yağ asidi, folik asit ve Vitamin B stresi azaltarak şov sırasında köpeğin rahat olmasını sağlar. Çuha çiçeği yağından elde edilen omega-6 yağ asitleri, sağlıklı kepeksiz, parlak, ipeksi bir tüy sağlar. Yükselmiş hücre koruması ve hücresel bağışıklık için Vitamin C gibi antioksidanlar içerir.

  3 kg: 20522029TR

  12 kg: 20522030TR

  Bu ürünle ilgili yorumlar (9)

  britin en güzel maması
  evdeki 13, 9 ve 10 yaşındaki köpeklerim severek yiyorlar. besin değerleri dengeli. enerjileri her zaman yüksek tutuyor. britin en güzel maması bu bence. tüyler ayrı bir güzel çıkıyor.
  Nil Kayihan
  04.30.2019  
  Herküll
  C vitamini açısından gerçekten efsane
  Uğur Sönmez
  04.24.2018  
  Teşekkürler Zooplus müşteri hizmetleri.
  Zooplus müşteri hizmetleri çok ilgili, çok teşekkürler. BritCare markasını özellikle tavsiye ediyorum. ''Köpekler her zaman tüy döker'' ''tüy dökmeyen köpek yoktur'' ''mamadan kaynaklı değil'' gibi sözleri silen bir mama oldu bizim için. Doğru mamayı bulmak önemli ve golden oğlum için doğru mama BritCare.
  0scar
  04.01.2018  
  güzel bir mama
  2 sene sorunsuz Acana ile beslediğim köpeğim sonradan sindirim problemleri yaşamaya başlamıştı. O dönemde farklı bir mamalar denedik ve Britcare den memnun kalıp bir süre kullandık.Geçen yine Acana aldım ve aynı problemler anında geri döndü. (mamalar arasında geçiş yapma sürecine uyduğum halde) Britcare mamamızı hemen sipariş ettik.Keşke daha fazla çeşidi olsa...Mama köpeğimi mutlu ediyor fakat içeriği beni çok mutlu etmiyor.
  dante
  03.15.2018  
  Golden ret en sevdiği mama
  Bu mamayı çok sevdik
  Paz
  03.05.2018  
  İkinci paket
  Oğlum ikinci paketi tüketirken kan sayımı ve biokimya tahlillerini yaptırdım. Bu kadar beklemiyordum, tahlillerimiz temiz çıktı. Karaciğer ve böbrekte çok iyi durumda kesinlikle tavsiye ederim. Daha öncesinde 6 ay Brit Care somonlu patatesli tüketti ve sonrasında bu mamaya geçtik. Bir mamanın vaadlerini yerine getirmesi için 2 paket tüketimi şart.
  Oscar
  02.20.2018  
  İlk paket
  Somonlu patatesliden bu mamaya geçiş yaptık. 7 yaşında golden oğlum için, ilk defa tüketiyor. İlk izlenimim gayet güzel.
  Oscar
  01.02.2018  
  Çok güzel
  Köpeğim çok alerjik bir köpek olduğu için mama bulamıyorduk; ama bu mama ona iyi geldi, enerjisini de artırdı. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
  Mel
  07.11.2017  
  harika
  köpeğim bu mamayı çok sevdi ve hareketleri eskisine göre daha iyi
  dey
  07.28.2016  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun

  E-Posta Adresiniz:
  çuha çiçeği trans - Enfeksiyonlardan korunma, Metabolizma ve Karaciğerin yenilenmesi için Silymarin
  - Hücresel ve Mikrobiyal bağışıklık desteği için Vitamin C, prebiyotikler MOS ve FOS, inülin içerir

  İçindekiler: Kurutulmuş somon (35%), Pirinç (32%), Kurutulmuş Ringa balığı (10%), Tavuk yağı, Somon Proteini(5%), Somon yağı(4%), Kurutulmuş elma, Doğal aroma, Sarımsaklı maya, Çuha çiçeği yağı(1%), Hidrolize deniz kabuklusu (glukozamin kaynağı 320 mg/kg), Kıkırdak ekstratı (Kondroitin 190 mg/kg), Mannanoligosakkarit(180 mg/kg), şifalı bitkiler ve meyve (biberiye, karanfil, narenciye, zerdeçal 180 mg/kg), fruktooligosakkarit (120mg/kg), yukkaşidigera (120 mg/kg), inülin (110mg/kg), deve dikeni (90 mg/kg)


   

     Mamayı kuru yada sıcak su ile nemlendirerek servis ediniz. Mamanın yanında her zaman taze su bulundurduğunuzdan emin olunuz. Aşağıda tavsiye edilen günlük beslenme miktarları tablo içerisinde gösterilmiştir. Günlük beslenme miktarı, hayvanın yaşına, ırkına ve aktiflik durumuna göre değişkenlik gösterebilir. Köpeğinize yeni bir ürün sunduğunuzda eski mamasıyla karıştırınız ve yeni mamanın oranını hergün arttırarak birkaç gün içinde tamamen yeni mamaya geçişi sağlayınız.