Brit Care Cat Monty I’m Living Indoor Kedi Maması

Dışarı çıkmayan yetişkin kediler için tavuklu kuru mamadır. 3 Farklı lif kaynağı(psyllium, Elma, Pancar) Tüy yumakları için kolay pasaj oluşturur... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 97413
Merve Kandemir: "Fıstık Kızım Bu Mamayı Çok Sevdi"
Hiç Müşteri Fotoğrafı Yok Fotoğraf yükleyin 10 zoopara kazanın

Sizin için seçtiklerimiz

2 kg

%19 99,00 TL
79,90 TL (39,95 TL/kg)

  Brit Care Cat Monty I’m Living Indoor Kedi Maması

  Ürün Hakkında

  Dışarı çıkmayan yetişkin kediler için tavuklu kuru mamadır. 3 Farklı lif kaynağı(psyllium, Elma, Pancar) Tüy yumakları için kolay pasaj oluşturur. Yukka ekstratı kedi metabolizmasını destekler ve dışkı kokusunu azaltır. Sağlıklı diş eti ve tartarın önlenmesi için SHMP kompleksi ve Vit C içerir.

  Yeni bir eve taşındığımda ruh halim pek iyi değildi. Evde kedi mobilyalarım hatta bir ağacım bile yoktu. Neler hissettiğimi anlamaları umuduyla surat asıp kendimi banyoya kapattım. Çamaşır makinasının yanına uzandım ve makinanın çalışırken çıkardığı sesleri dinlerken uyuya kalmışım. Uyandığımda yeni odam beni bekliyordu. Tırmalama düzenekleri, dinlenebileceğim yataklar ve minderler, bir kutu dolusu oyuncak. Yeni odam o günden beri benim krallığım oldu. Yeni komşularımız hoşgeldiniz demek için ziyaretimize geliyorlardı ve ben mamamı kimseyle paylaşmıyordum. Mamamı çok seviyordum çünkü benim sindirimimi güçlendiriyordu. En iyiside tüy yumakları ile ilgili hiçbir problem yaşamıyordum.

  2 kg: 30422009TR

  Bu ürünle ilgili yorumlar (5)

  Bu mamaya hayır demediler
  Dönüşümlü olarak kullandığım 3 markadan biri de brit care. Genelde Brit Carein balıklısını sipariş ediyorduk bu kez değişiklik yapalım dedik hilssin tavuklu maması kadar olmasa da bunu balıklıdan daha çok sevdiler.
  duygu karakaya
  05.23.2018  
  Güzel
  Daha önce Acana veriyorduk, bunu kedim daha iştahlı yiyor. Taneleri küçük boyutlu. Kokusu ağır değil. Kedimin idrar ve dışkısında bir soruna rastlamadık, tüyleri de maşallah iyi. Tek sorun paketin ağzının çok küçük olması. Mamayı almak zor oluyor. Keşke büyük boyu da satılsa.
  Artheusa
  01.05.2017  
  Lezzetli
  Fıstık kızım bu mamayı çok sevdi
  merve
  11.26.2016  
  memnun kaldık
  mavişin çok tüy problemi vardı.Bu mamayı bir blogta tavsiye etmişlerdi.Denedim çok iyi geldi.Neredeyse hiç tüy dökülmüyor
  maviş
  09.09.2016  
  harika
  Benim satın alma ile çok mutluyum.
  minikboncuk
  06.10.2016  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun

  İçindekiler : Dehidre tavuk (22%), Pirinç, Kemiksiz tavuk eti (15%), Tavuk yağı, Pirinç kepeği, kurutulmuş elma, dehidre hindi (6%), şekerpancarı posası, tavuk ciğeri (2%), somon yağı, sarımsaklı maya, psyllium (200 mg/kg), mannanoligosakkarit (155 mg/kg), fruktooligosakkarit (125 mg/kg), yukka şidigera ekstratı (85 mg/kg), yalancı iğde (50 mg/kg)  Mamayı kuru yada sıcak su ile nemlendirerek servis ediniz. Mamanın yanında her zaman taze su bulundurduğunuzdan emin olunuz. Aşağıda tavsiye edilen günlük beslenme miktarları tablo içerisinde gösterilmiştir. Günlük beslenme miktarı, hayvanın yaşına, ırkına ve aktiflik durumuna göre değişkenlik gösterebilir. Kedinize yeni bir ürün sunduğunuzda eski mamasıyla karıştırınız ve yeni mamanın oranını hergün arttırarak birkaç gün içinde tamamen yeni mamaya geçişi sağlayınız.