Brit Care Cat Angel I’m Delighted Senior Kedi Maması

Yaşlı kediler için tavuklu kuru mamadır. Superpremium hipoalerjenik tavuklu ve pirinçli formül içerir. Yaşlı kediler (7 yaş üstü) için uygundur... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 97408
Damla Cesur: "En Iyi Kedi Maması En Iyi."
Hiç Müşteri Fotoğrafı Yok Fotoğraf yükleyin 5 zoopara kazanın

Sizin için seçtiklerimiz

2 kg

%34 99,00 TL
64,90 TL (32,45 TL/kg)

  Brit Care Cat Angel I’m Delighted Senior Kedi Maması

  Ürün Hakkında

  Yaşlı kediler için tavuklu kuru mamadır. Superpremium hipoalerjenik tavuklu ve pirinçli formül içerir. Yaşlı kediler (7 yaş üstü) için uygundur. Gevrek taneleri sayesinde kedinin çiğnemesini teşvik eder ve iştahı arttırır. Düşük yağ / Yüksek lif oranı ile kilo artışını engeller.

  Ben, ailemle birlikte, göl kıyısında küçük bir kulubede yaşıyorum. Suyu pek sevmesemde, hergün sahibimin balık avlamasını seyretmek için göl kenarına iniyoruz. Patilerimle suyu dalgalandırdığımda sahibimin keyfi kaçıyor. Bu bizim 8 yıldır oynadığımız en favori oyunumuz. Sahibim beni, yaşlı kediler için özel olarak üretilmiş mama ile besleniyor. Bu mama mükemmel derecede gevrek olduğundan hiç diş ağrısı çekmeden çok rahat yiyebiliyorum. Ailemin bana sağladığı özel ilgiden çok memnunum ve hergün mutlu bir şekilde mırıldanıyorum

  30422003TR

  Bu ürünle ilgili yorumlar (2)

  Kedim alışamadı
  Kalitesine diyecek bişeyim yok ama seçici kedim alışamadı maalesef... Genelde balıklı mama sever ama yaşından ötürü denemek istedim ama olmadı. Nedense yaşlı kediler için tavuklu üretiliyor sadece, nedenini anlamış değilim.
  Snm
  05.07.2018  
  harika
  En iyi kedi maması en iyi.
  minikboncuk
  06.10.2016  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun

  İçindekiler : Dehidre tavuk (25%), Kemiksiz tavuk eti (22%), Pirinç, Tavuk yağı, Pirinç kepeği, kurutulmuş elma, somon yağı (3%), tavuk ciğeri (2%), sarımsaklı maya, mannanoligosakkarit (165 mg/kg), fruktooligosakkarit (135 mg/kg), yukka şidigera ekstratı (90 mg/kg), yalancı iğde (50 mg/kg)  Mamayı kuru yada sıcak su ile nemlendirerek servis ediniz. Mamanın yanında her zaman taze su bulundurduğunuzdan emin olunuz. Aşağıda tavsiye edilen günlük beslenme miktarları tablo içerisinde gösterilmiştir. Günlük beslenme miktarı, hayvanın yaşına, ırkına ve aktiflik durumuna göre değişkenlik gösterebilir. Kedinize yeni bir ürün sunduğunuzda eski mamasıyla karıştırınız ve yeni mamanın oranını hergün arttırarak birkaç gün içinde tamamen yeni mamaya geçişi sağlayınız.