Bozita Feline Outdoor & Active Kedi Maması

Bozita Feline Outdoor & Active yetişkin ve büyümekte olan kediler için tam ve dengeli bir mamadır. Mama yüksek bir enerji... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 98015
Görkem Kaya: "Biz Sokakta Yaşayan Ama Metabolizması Zayıf Ve Sürekli Hastalanan Kedimiz Bekir Için Aldık Bu Mamayı.ameliyatından Sonra Sağlıklı Ve Kaliteli Bir Mama Ile Beslenmesi Gerekiyordu Ve Biz De O Sırada Kendi Kedimiz Sebebiyle Bozita Ile Tanışmıştık. Hem Kaliteli Hem De Fiyat Açısından Bizi Yormayan Bir Mama Bozita. İstahla Yiyor Hatta Öyle Iştahla Yiyor Ki Yettiremiyoruz Kendisine. İsveç Mamasıymış. Kaliteli Bir Mama Için Daha Fazla Ödemenize Gerek Bırakmayacak Türden Bir Mama."
Hiç Müşteri Fotoğrafı Yok Fotoğraf yükleyin 10 zoopara kazanın

Sizin için seçtiklerimiz

2 kg

%25 126,00 TL
94,90 TL (23,73 TL/kg)

  Bozita Feline Outdoor & Active Kedi Maması

  Ürün Hakkında

  Bozita Feline Outdoor & Active yetişkin ve büyümekte olan kediler için tam ve dengeli bir mamadır. Mama yüksek bir enerji ve ekstra antioksidan konsantrasyonuna sahiptir; dolayısıyla aktif ve ev dışında yaşayan kediler için son derece uygundur.

  İsveç geyiği eti kullanılarak hazırlanmıştır; bu da mamayı ekstra lezzetli ve en seçici kediler için bile tercih edilir hale getirmektedir. Ev dışında yaşayan kedilerin doğal savunma mekanizmalarını daha güçlü hale getiren kuşburnu, doğal bir antioksidan olup, yüksek C vitamini konsantrasyonuna sahiptir. Ayrıca mama kedilerin bağışıklık sistemini daha güçlü hale getiren doğal bir ß-glukan olan MacroGard® içermektedir.

  400 gr - 30400046TR

  2 kg - 30400041TR

  10 kg- 30400047TR

  Bu ürünle ilgili yorumlar (8)

  Lezzetli ve süper
  Daha önce yaş mamasını kullanmıştım
  Kuru mamasını da çok sevdiler. Kedim çok seçici piyasadaki kaliteli kalitesiz tüm mamaları denedim sayılır en çok sevdıklerinin arasında bozita var
  gulsen
  05.07.2018  
  gayet iyi
  kedimin yetişkinlik döneminde kısırlaşana kadar bu mamadan kullandık. hiçbir sorun yaşamadık.
  müdür
  11.02.2016  
  Biz çok sevdik
  Kızım beyaz bir kedi ve cildi, tüyleri çok hassas. Bu mama kullandıklarımız arasından en sevdiklerinden biri diyebilirim. İnternetten de araştırdım, üzerine çok güzel yorumlar var.
  Çikito
  10.31.2016  
  kuru malaların
  arasında en çok beğendiği oldu, çok iyi kalite
  Minik
  10.25.2016  
  kaliteli ve lezzetli
  Biz sokakta yaşayan ama metabolizması zayıf ve sürekli hastalanan kedimiz Bekir için aldık bu mamayı.Ameliyatından sonra sağlıklı ve kaliteli bir mama ile beslenmesi gerekiyordu ve biz de o sırada kendi kedimiz sebebiyle Bozita ile tanışmıştık. Hem kaliteli hem de fiyat açısından bizi yormayan bir mama Bozita. İstahla yiyor hatta öyle iştahla yiyor ki yettiremiyoruz kendisine. İsveç mamasıymış. Kaliteli bir mama için daha fazla ödemenize gerek bırakmayacak türden bir mama.
  dalgaci34
  09.29.2016  
  memnun kalmadik
  Hakkinda hic kotu yorum okumadigim icin denedik ama malesef bize iyi gelmedi ishal yapti
  kim
  05.02.2016  
  Memnunuz
  Kediler severek yediler, memnun kaldık.
  kediş
  04.05.2016  
  muhteşem lezzet şahane kalite
  merhabalar,
  Bozita yı tesadüf eseri keşif ettim, aldım ve olağanüstü memnun kaldım. İştahla yiyor kedilerim tüyleri parladı daha sağlıklı daha aktif oldular, çok memnunum herkese tavsiye ederim. Gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Lezzetli bir mama olduğu belli çünkü kaplarına koyduğum anda silip süpürüyorlar.
  Saygılar.
  flame
  02.17.2016  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun

  İçindekiler:

  Kurutulmuş tavuk eti, buğday unu, mısır, kemik yağı, hayvansal protein unu,  geyik eti (İsveç, %5.2), pirinç, hidrolize tavuk eti, mısır gluteni, kurutulmuş kutup balığı, kurutulmuş yumurta, maya (ß1,3/1,6-glukan, %0.05), kurutulmuş pancar küspesi, dikalsiyum fosfat, potasyum  klorür, kuşburnu (%0.25)

  Analiz Değeri:

  Vitamin A 10000 IU, vitamin D3 1000 IU, vitamin E60 mg [all-rac-o(-tokoferil asetat)] taurin 800 mg, DL-metiyonin 2000 mg, bakır 10 mg (bakır(II)sülfat, pentahidrat), manganez 7 mg (manganez-II & -III oksit), çinko 70 mg (çinko sülfat, mono hidrat), iyodin 0.5 mg (kalsiyum iyodat, mono hidrat), selenyum
  0.3 mg (sodyum selenit). AB onaylı antioksidanlarla korunmuş yüksek enerjili içerik maddeleri.

  Besin Değeri:

  Protein %30, yağ içeriği %20, lif %1.2, ham karbonat (mineraller) %7.5 (kalsiyum %1.2, fosfor %1.0, magnezyum %0.09), nem %10.