Biokat's Diamond Care Classic Kedi Kumu

Biokat's Diamond Care Classic kedi kumu, kokuları yüksek düzeyde hapsetmek için aktif karbon ve doğal hindistan cevizi kabuğunun liflerini kullanan... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 95588
Murat Uluç: "Tüm Kullandığım Kumların Arasında En Iyisi. Koku Problemi Asla Yok Ve Benim Için Herşeyden Önemlisi Kaba Doldururken Bile Toz Çıkmaması. Topaklaşması Da Harika Sadece Biraz Beklenmesi Gerekiyor Haliyle. Pati Arasına Sıkışıp Dağılmasını Dert Etmeyecekler Için Harika. Aynı Kalite Tigerino Sensitive De Mevcut Ancak Koku Konusunda Biokats 1 Tık Önde. Tavsiye Ediyorum Şiddetle. Parfümden Hoşlanmadığım Için Klasiğini Tercih Ediyorum."
Hiç Müşteri Fotoğrafı Yok Fotoğraf yükleyin

Sizin için seçtiklerimiz

Bu ürün için seçenekler yok.
  Biokat's Diamond Care Classic Kedi Kumu

  Ürün Hakkında

  Biokat's Diamond Care Classic kedi kumu, kokuları yüksek düzeyde hapsetmek için aktif karbon ve doğal hindistan cevizi kabuğunun liflerini kullanan doğal kilden üretilen, topaklaşan bir kedi kumudur. Aktif karbon, geniş iç yüzey alanına sahip oldukça gözenekli karbon bileşendir: bir gram aktif karbon açıldığında 1.000 metre kare ölçüsünde olacaktır. Fiziksel kuvvetlerle birleştiğinde bu özellik kokuların etkin şekilde içeri hapsedilmesini sağlar. Doğal ham maddeler, yenilenebilir doğal lif kaynağı olan hindistan cevizi kabuklarından gelir. Kedi kumunun ince tanecikleri, düşük toz oluşumu sağlar ve nemle temas ettiğinde koku ve çişin hapsedildiği yassı topaklar oluşturur. Biokat's Diamond Care Classic, sadece güvenilir emiş kapasitesine sahip %100 doğal kil kullanır.
  Ürün, kedinizin hassas patilerine bakım yapmak üzere Aloe vera içerir. Olgunlaşan aloe vera yaprakları, toplanır toplanmaz üreticiye gönderilir ve daha sonra elle yıkanıp soyulur. Bu işlem tamamlandığında, aloe vera jeli, aloe vera esansı ve toz konsantresi haline getirilir. Aloe vera esansı, kedinizin hassas patilerine özel ekstra bakım sağlamak üzere spreyle kuma püskürtülür. Tüm Biokat ürünlerinde olduğu gibi, bu kum da Almanya'da üretilir.

  Biokat’s Diamond Care Classic'e kısa bir bakış:

  • Etkin koku hapsi özelliğine sahip topaklaşan kedi kumu
  • Sadece yüksek kaliteli, doğal ham maddeler kullanılarak üretilir
  • Oldukça ince tanecikler. Düşük toz oluşumu
  • %100 doğal kilden üretilir
  • Aktif Karbonlu: Mükemmel koku hapsi için 1 gramın yaklaşık 1.000 metre kare alanı temsil ettiği geniş iç yüzey alanına sahip oldukça gözenekli karbon bileşen
  • Aloe Veralı: Kedinizin patilerine hoş ve uzun süreli bakım sunmak üzere sıvı esans biçiminde spreyle kuma püskürtülür
  • Yassı topaklar oluşturur
  • 60 güne kadar kullanılabilir
  • Yalnızca onaylı açık maden işletmelerinden gelen kil
  • Almanya'da üretilmiştir

  30611030TR - 71052

  Bu ürünle ilgili yorumlar (2)

  Alınabilecek iyi bir kum
  Çok pahalı ama değer, kesinlikle bugüne kadar denediklerim içinde en iyi kum. Tek problem patilerle dışarıya çıkması ama bu da her kumda olabilecek bir sorun.
  Kahraman Isıgöllü
  09.09.2019  
  En iyilerden.
  Tüm kullandığım kumların arasında en iyisi. Koku problemi asla yok ve benim için herşeyden önemlisi kaba doldururken bile toz çıkmaması. Topaklaşması da harika sadece biraz beklenmesi gerekiyor haliyle. Pati arasına sıkışıp dağılmasını dert etmeyecekler için harika. Aynı kalite Tigerino Sensitive de mevcut ancak koku konusunda Biokats 1 tık önde. Tavsiye ediyorum şiddetle. Parfümden hoşlanmadığım için klasiğini tercih ediyorum.
  MURAT ULUÇ

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun

  E-Posta Adresiniz: