Beaphar Macadamia Yağlı Yavru Köpek Şampuanı

Beaphar Yavru Köpek Şampuanı Parlak Tüyler, özellikle yavru köpeklerin hassas derileri için geliştirilmiş değerli macadamia fındık yağı içerir. Yavru köpeğinizin... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 97677
Azat Çabuk: "Kokusu Fena Değil, Biraz Köpürme Sorunu Var Gibi Geldi Çok Fazla Kullandım Eski Şampuanına Göre, Ama Tüyleri Gayet Güzel Oldu."
Hiç Müşteri Fotoğrafı Yok Fotoğraf yükleyin

Sizin için seçtiklerimiz

Bu ürün için seçenekler yok.
  Beaphar Macadamia Yağlı Yavru Köpek Şampuanı

  Ürün Hakkında

  Beaphar Yavru Köpek Şampuanı Parlak Tüyler, özellikle yavru köpeklerin hassas derileri için geliştirilmiş değerli macadamia fındık yağı içerir. Yavru köpeğinizin tüylerine güzel bir parlaklık verir ve taranmasını ve şekil verilmesini kolaylaştırır. pH açısından nötr bir şampuandır ve yavru köpeğinizin hassas cildine özellikle uygundur.    
  Beaphar Yavru Köpek Şampuanı, hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

  Macadamia yağı, macadamia ağacının yemişinden elde edilir. Kıymetli ve lezzetli bir yiyecek olan bu yemişlere ayrıca “yemişlerin kraliçesi” de denmektedir.   

  Talimatlar:
  Tüyleri ılık suyla ıslatın ve şampuanla yaklaşık 2-3 dakika süreyle (köpürmeye başlayana kadar) yavaşça masaj yapın ve iyice durulayın. Ardından yavru köpeğinizi iyice kurutun. 

   

  21003063TR - 21011029TR - 28000

  Bu ürünle ilgili yorumlar (1)

  Başarılı
  Kokusu fena değil, biraz köpürme sorunu var gibi geldi çok fazla kullandım eski şampuanına göre, ama tüyleri gayet güzel oldu.
  AZAT ÇABUK
  02.24.2019  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun

  E-Posta Adresiniz: