Beaphar Multi Fresh Kedi Tuvaleti Parfümü

Kedi tuvaletlerinde aktif koku yönetimi sunan, pH nötr özelliğine sahip ve biyolojik olarak çözünebilir pudra parfümdür. Rahatsız edici kokuları etkili... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 96542

Sizin için seçtiklerimiz

400 gr

%17 59,90 TL
49,90 TL

  Beaphar Multi Fresh Kedi Tuvaleti Parfümü

  Ürün Hakkında

  Kedi tuvaletlerinde aktif koku yönetimi sunan, pH nötr özelliğine sahip ve biyolojik olarak çözünebilir pudra parfümdür. Rahatsız edici kokuları etkili olarak hapseder. Kedi kumunun daha fazla kullanılması ve kedi tuvaletinin etrafında daha iyi bir hijyen için vazgeçilmez bir üründür. Adeta bir deodorant gibi kötü kokuları giderirken, taze ve hoş bir koku sağlar.

  Multi Fresh, kedi kumu kutunuzu ve etrafını, rahatsız edici yoğun kokulardan kalıcı olarak arındıracak ve kedi kumunuzun daha uzun süre dayanmasını sağlayacak bir ihtiyaçtır. Beaphar Multi Fresh, pH açısından nötr'dür, tamamen biyolojik olarak çözünür ve kedinizle olan yaşamınızı hoş bir şekilde temiz bir hale getirir.

  Özel idrar kapsülleme teknolojisi, idrar parçacıklarının (amonyak) hızlı bir şekilde hapsedilmesini sağlar. Rahatsız edici ve güçlü kokular, kedi tuvaletinden hiçbir koku çıkmaması için direkt olarak kapsül içine hapsedilir.  Faydalı enzimler, organik koku parçacıklarını parçalar ve uzun vadede ortadan kaldırır.  Kedi kumu kutularından ve tepsilerinden doğal olarak yayılan rahatsız edici kokular, sadece gizlenmek yerine "yok olur gider" ve tamamen nötr hale gelir.

  Beaphar Multi Fresh'i kullanarak, kedi kumunu kullandığınız süreyi iki katına çıkartın. Bu, kum kutusunu temizlediğiniz zamandan tasarruf etmenizi sağlarken, ihtiyacınız olan kedi kumu miktarını yarıya düşürerek para tasarrufu etmenizi de sağlar. Bir paket, 20 kullanıma kadar dayanmaktadır.

  Uygulama : Kumu değiştirdikten sonra, Beaphar Multi Fresh'i kum kutusu üzerine eşit şekilde serpiştirin.  Tek kullanımda yaklaşık 20 g. toz yeterlidir (20 g. = yaklaşık 1 yemek kaşığı Multi Fresh). Bu miktar, 1 kedi için yaklaşık  1 hafta yeterlidir.  Kum kutusunu birkaç kedi kullanıyorsa, kedi kumu ve Beaphar Multi Fresh, 3-4 günde bir yenilenebilir.  

  18262 - 30111047TR

  Bu ürünle ilgili yorumlar (1)

  Shocked
  I have tried all sorts of deodoriser and litter sprays in the market and this is by far the very best. I use silica litter and despite having more than 1 tray (4 cats) the weirdos keep going to the same tray at a time so one of the trays 'fill up' quicker than the others and this really helps a lot. No more smells!

  --------------------------------

  zooplus İngiltere müşterileri tarafından yapılan orijinal yorumlardır.
  Kitty
  05.04.2017  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun