Beaphar Kedi Şampuanı Macademia

Hem kısa hem de uzun tüylü kediler için kullanılabilen hafif, etkili bir şampuandır. Natural pH değeri ile tüy dokusu için... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 97675
Seçil Konaklı: "Güzel Bir Şampuan. Direk Uygulamıyorum Bir Yerde Su Ile Karıştırıp Lif Ile Uyguluyorum. Beyaz Olan Kedim Kirlendiği Için Yılda 4-5 Kez Yıkıyorum. Rengi Düzeliyor, Tüyleri Dolaşmıyor, Kolay Taranıyor."
Hiç Müşteri Fotoğrafı Yok Fotoğraf yükleyin

Sizin için seçtiklerimiz

Bu ürün için seçenekler yok.
  Beaphar Kedi Şampuanı Macademia

  Ürün Hakkında

  Hem kısa hem de uzun tüylü kediler için kullanılabilen hafif, etkili bir şampuandır. Natural pH değeri ile tüy dokusu için ideal bir bakım ürünüdür. Tüyleri sıcak su ile ıslattıktan sonra deriye temas edene kadar masajla şampuanı uygulayın. 2-3 dakika bekledikten sonra durulayarak ıslak tüy dokusunu kurutun.

  Kullanım Talimatı : Macademia eklentisi ile kırılgan, ince ve hasar görmüş tüy dokusunun yeniden parlak görünümünü kazanmsına yardımcı olur.

  30103070TR

  Bu ürünle ilgili yorumlar (1)

  Güzel
  Güzel bir şampuan. Direk uygulamıyorum bir yerde su ile karıştırıp lif ile uyguluyorum. Beyaz olan kedim kirlendiği için yılda 4-5 kez yıkıyorum. Rengi düzeliyor, tüyleri dolaşmıyor, kolay taranıyor.
  Seçil
  03.23.2017  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun

  E-Posta Adresiniz: