Beaphar Kalsiyumlu Vitamin Tableti

Kalsiyum tabletleri sağlıklı kemik, diş, deri ve tüy gelişimi için sebze ekstraktları ve yosun ile birleştirilmiş yüksek kaliteli mineralleri içerir... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 98445
Eda Semiz: "Merhabalar, Bu Tabletten Yaşlı Köpeğimin Kalsiyum Ihtiyacının Olduğunu Arka Bacaklarında Gördüğüm Için Aldım. Herhangi Bir Veteriner Tavsiye Etmedi. Haftada 1-2 Defa 3'er Adet Veriyorum Kendisi 8 Yaşında Bir Golden Retriever. Kullanım Şekli Ve Dozajı Için Bilgisi Olan Varsa Paylaşabilir Mi? "
Hiç Müşteri Fotoğrafı Yok Fotoğraf yükleyin

Sizin için seçtiklerimiz

Bu ürün için seçenekler yok.
  Beaphar Kalsiyumlu Vitamin Tableti

  Ürün Hakkında

  Kalsiyum tabletleri sağlıklı kemik, diş, deri ve tüy gelişimi için sebze ekstraktları ve yosun ile birleştirilmiş yüksek kaliteli mineralleri içerir. Genç, çalışan (avlanan, spor yapan) ve emziren dişi köpekler için idealdir. Vitaminler dostunuzun genel sağlık durumunun ve günlük yaşam kalitesinin artmasını sağlayan bir ihtiyaçtır. Mutlaka dietinin bir parçası olarak ele alınmalıdır.

  31207010TR

  Bu ürünle ilgili yorumlar (5)

  kullanılması gerekli
  kalsiyum köpeklerimiz için önemli. başka markalara bakmadan alın bence. fiyat gayet uygun
  mustafa aralp
  10.31.2018  
  verilebilir
  köpeğim yaşlı ve barınaktan gelme olduğu için çok güçsüz eklemleri vardı. çok etkisi oldu mu ya da sadece bu tabletin mi etkisi bilemem ama şuan çok daha iyi ve uzun süre koşuyor.
  meri
  05.09.2018  
  tb
  Merhabalar,

  Bu tabletten yaşlı köpeğimin kalsiyum ihtiyacının olduğunu arka bacaklarında gördüğüm için aldım. Herhangi bir veteriner tavsiye etmedi. haftada 1-2 defa 3'er adet veriyorum kendisi 8 yaşında bir golden retriever. kullanım şekli ve dozajı için bilgisi olan varsa paylaşabilir mi?
  eylül eda
  03.29.2018  
  TAVSİYE EDERİM
  VETERİNELER TAVSİYE EDMEZ CALSİUMU AM BİR KERÇEK VARKİ DOZU APARTMADAN VERİLMESİ LAZIM. BEN 5 TANE ALDIM ROTTUM 4 AYLIK . BEN VERİYORUM
  KS
  08.29.2016  
  Faydalı
  Küçük ırk yavru köpeğimiz süt ve süt ürünleri tüketmiyor, bu nedenle kalsiyum eksikliği konusunda endişeliydik. Şimdi bu tabletten aldık, kolayca ikiye bölünebilmesi nedeni ile meyvelerin içine saklamak ve köpeğimize böylece yedirmek çok kolay oluyor. Hem kızımızın vücudu kalsiyumdan mahrum kalmıyor, hem de bizim içimiz rahatlıyor.
  Ozpy
  06.11.2016  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun

  E-Posta Adresiniz: