Beaphar Junior Cal Kedi ve Köpek Vitamini

Yavru kedi, köpek ve tüylü hayvanlar için mineral karışımıdır. Dostunuzun genel sağlık durumunu arttıran bir ihtiyaçtır. Yavru köpekler ve kediler... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 97687
Şeniz Tosun: "Sokakta, Minnacikken Kapımıza Gelen Yavru Kedi Için Aldık. Kendi Kedilerimiz De Olduğu Için Ve Ekonomik Sebeplerden De Dolayı, Sokaktaki Yavru Için Çok Kaliteli Mama Alamıyoruz. Ama Bebeğin Diş Ve Kemik Gelişimi Için En Azından Bir Faydamız Olsun Diye Bunu Aldık Ek Besin Olarak. Toz Şeklinde Olduğu Için Kuru Mamaya Katamıyoruz. Arada Bir Ciğer Yada Sardalya Gibi Bir Şeyler Pisirip Üzerine Serpince Çok Severek Yiyor. Umarım Faydası Olur Bebeğin Sağlıklı Gelişimine.."
Hiç Müşteri Fotoğrafı Yok Fotoğraf yükleyin

Sizin için seçtiklerimiz

Bu ürün için seçenekler yok.
  Beaphar Junior Cal Kedi ve Köpek Vitamini

  Ürün Hakkında

  Yavru kedi, köpek ve tüylü hayvanlar için mineral karışımıdır. Dostunuzun genel sağlık durumunu arttıran bir ihtiyaçtır. Yavru köpekler ve kediler için günlük bir ölçek, orta boy köpekler için 2 ölçek büyük köpekler için 3 ölçek gıdaya karıştırılarak verilmelidir.

  Kullanım Önerisi: Yavru köpekler ve kediler için günlük bir ölçek, orta boy köpekler için 2 ölçek büyük köpekler için 3 ölçek gıdaya karıştırılarak verilmelidir.

  200 gr: 31203001TR

  Bu ürünle ilgili yorumlar (1)

  Yavru sokak kedisi
  Sokakta, minnacikken kapımıza gelen yavru kedi için aldık. Kendi kedilerimiz de olduğu için ve ekonomik sebeplerden de dolayı, sokaktaki yavru için çok kaliteli mama alamıyoruz. Ama bebeğin diş ve kemik gelişimi için en azından bir faydamız olsun diye bunu aldık ek besin olarak. Toz şeklinde olduğu için kuru mamaya katamıyoruz. Arada bir ciğer yada sardalya gibi bir şeyler pisirip üzerine serpince çok severek yiyor. Umarım faydası olur bebeğin sağlıklı gelişimine..
  Çuçu
  08.27.2017  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun

  E-Posta Adresiniz: