Beaphar Joint Fit Tablet Köpek Vitamini

Bir veterinerin Glukozamin, Kondroitin ve E Vitamini içeren güçlü formülü. Bu formül köpeğinizin eklemlerini korumayı, ağrısız bir hareket kabiliyetini ve... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 96819
Hale Ondur: "Doktorumuzun Tavsiyesi Üzerine Bernese Oğluma Aldım. Malum Eklem Sağlığı Önemli"
Hiç Müşteri Fotoğrafı Yok Fotoğraf yükleyin 10 zoopara kazanın

Sizin için seçtiklerimiz

60 tablet

%13 149,00 TL
129,00 TL

  Beaphar Joint Fit Tablet Köpek Vitamini

  Ürün Hakkında

  Bir veterinerin Glukozamin, Kondroitin ve E Vitamini içeren güçlü formülü. Bu formül köpeğinizin eklemlerini korumayı, ağrısız bir hareket kabiliyetini ve onları esnek tutmasına yardımcı olur. Dostunuzun günlük yaşam kalitesinin arttıran bir ihtiyaçtır.

  Beaphar Eklem Tabletleri daha pürüzsüz eklem hareketleri ve kıkırdakların üretimini, yeniden oluşumuna yardımcı olan yüksek miktarda Glukozamin içerir. Ayrıca anti-inflamatuar etkiler yaratan ve insan sağlığında da kullanılan Kondroitin yönünden de zengindir. Bu tabletler kıkırdak dokusunu korumaya ve kiriş(bağ) ve kasların güçlü kalmasına yardımcı olur. Lezzetli et aroması, en zor beğenen köpekleri bile cezbedecektir.

  Saklama Talimatı: Kuru ve serin bir yerde muhafaza edin. Güneş ışığı ile direkt temasta bırakmayın. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayın. Sadece hayvanlar içindir.

  Kullanım Talimatı: Tutulma ya da eklem ağrısı olan köpeklere yardımcı olabilmek için tedaviye başlanıldığında biraz daha yüksek doz kullanılması gereklidir. Bunu takiben, bir bakım dozu eklemlerin güçlü olmasına yardımcı olacaktır. Çiğneme tabletleri birer ödül olarak köpeklere doğrudan verilebilir. Ancak en iyisi normal besinlerinin yanında vermektir. Yanında daima taze içme suyu bulundurun.

  Bileşimi: Mayalar, Et ve hayvansal türevler (kondroitin sülfat% 16), Mineraller, Yumuşakçalar ve kabuklular (glukozamin hidroklorür% 20).

  Analitik Bileşenler: Ham Protein% 22, Nem% 6.6, Ham Yağ% 3,1, Kalsiyum (Ca)% 5,5, Ham Lif% 8,6, Fosfor (P)%4, Ham Kül% 23, Potasyum (K)% 0,02.

  21103001TR

  Bu ürünle ilgili yorumlar (1)

  Tavsiye
  Doktorumuzun tavsiyesi üzerine bernese oğluma aldım. Malum eklem sağlığı önemli
  Paşa
  05.23.2017  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun