Beaphar Joint Fit Solution Eklem Sağlığı Destekleyici Sıvı Besin

12 haftalık kedi ve köpeklerde eklemlerin sağlıklı bir şekilde korunmasına yardımcı olan tamamlayıcı bir gıdadır. Aktif, yaşlı ve büyüme evresinde... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 96812
Hiç Müşteri Fotoğrafı Yok Fotoğraf yükleyin

Sizin için seçtiklerimiz

Bu ürün için seçenekler yok.
  Beaphar Joint Fit Solution Eklem Sağlığı Destekleyici Sıvı Besin

  Ürün Hakkında

  12 haftalık kedi ve köpeklerde eklemlerin sağlıklı bir şekilde korunmasına yardımcı olan tamamlayıcı bir gıdadır. Aktif, yaşlı ve büyüme evresinde olan evcil hayvanlar için uygundur.  

  Beaphar Joint Fit Solution içeriğinde kolayca metabolize edilebilen malzemeler bulundur. Bu malzemeler vücut tarafından kıkırdak tamiri ve eklem(sinoviyal) sıvısının yenilenmesi için kullanılan yapı taşlarıdır. Hyaluronik asit eklemlerin kayganlığını korumak için ilave edilmiştir. Ayrıca sağlıklı bir iskelet ve kemik gelişimi için bakır ve manganezde eklenmiştir. C vitamini kolajen formülasyonu ve kıkırdak işlevine katkılarından dolayı ilave edilmiştir. Bir evcil hayvan ömrü boyunca aşınan ve eskiyen eklemleri nedeniyle acı çeker.

  Beaphar Joint Fit Solution ile her gün yapılan besin tüketimi evcil hayvanınızın sağlıklı ve esnek eklemlere sahip olmasına yardımcı olacaktır.

  Kullanım Talimatı: Beaphar Joint Fit Solutionu direkt olarak evcil hayvanınıza ağız yoluyla ya da mamasına karıştırarak verebilirsiniz. Her kullanımdan önce şişeyi iyice sallayın. Yanında daima taze içme suyu bulundurun. 

  21103003TR

  Bu ürünü yorumlayın 5 zoopara kazanın

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun

  E-Posta Adresiniz: