Beaphar Fresh Breath Bits Köpek Ödülü

Köpeklerdeki kötü ağız kokusunu engellemek için özel olarak formüle edilmiş lezzetli ödüller. Köpeğinizin kötü ağız kokusuna sahip olması birkaç nedenden... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 99081
Deniz Göçlü: "Köpeğimin Ağzı Leş Gibi Kokuyordu Öyle Ki Yoğun Oyunlar Oynadığımızda Oda Ağız Kokusundan Durulmuyordu .gelir Gelmez 1 Kere Vermemle Kokunun Gitmesi Bir Oldu . Teşekkürler"
Hiç Müşteri Fotoğrafı Yok Fotoğraf yükleyin 10 zoopara kazanın

Sizin için seçtiklerimiz

Bu ürün için seçenekler yok.
  Beaphar Fresh Breath Bits Köpek Ödülü

  Ürün Hakkında

  Köpeklerdeki kötü ağız kokusunu engellemek için özel olarak formüle edilmiş lezzetli ödüller. Köpeğinizin kötü ağız kokusuna sahip olması birkaç nedenden kaynaklanabilir: Yemek parçaları dişler arasına takılıp koku yaratabilir, dişler üzerinde plak oluşabilir ya da köpeğinizin boğazından kötü kokular gelebilir.

  Beaphar Fresh Breath Easy Treat aradığınız çözüm olabilir. Kolayca verilebilen bu tabletler kokuyu hapsetme özelliğine sahip doğal bir bitki özü olan klorofil içerir. Bu ödüller aynı zamanda dişleri plak saldırılarına karşı güçlendirir ve dişlerin temizlenmesine yardımcı olur.

  Her 5 kg için 1 adet ödülle başlayıp maksimum 15 adete kadar verilmesini öneririz. Ayrıca hafta iki kere köpeğinizin dişlerini Beaphar diş macunu ve fırçasıyla fırçalayarak köpeğinizin ağzını temiz tutabilirsiniz. 

  Ödüller, dostunuzun eğitiminin yanı sıra, diş sağlığını korumak ve hayatı daha eğlenceli kılmak için kullanılabilen bir ihtiyaçtır.

  21107001TR

  Bu ürünle ilgili yorumlar (5)

  kaliteli
  köpeğimin ağzı leş gibi kokuyordu öyle ki yoğun oyunlar oynadığımızda oda ağız kokusundan durulmuyordu .gelir gelmez 1 kere vermemle kokunun gitmesi bir oldu . teşekkürler
  EFES
  06.07.2017  
  işe yarıyor
  Ağız kokusu için aldığım ödül mamaları içinde en verimli olan buydu, gerçekten kokuyu önlüyor tavsiye ederim.
  mocha
  05.15.2017  
  ZOO CU
  bızımkı begenmedı
  mia
  03.31.2017  
  Ürün
  Köpeğim bayılarak yiyor.Ağız kokusunuda yok etti.Kesinlikle tavsiye ederim.
  Tuna
  04.15.2015  
  Ürün
  Alman çoban kurdum bayılarak yiyor.Bu fiyata kaçırılmaması gereken bir ürün.
  Tuna
  04.13.2015  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun