Beaphar Flea Repellent Bit Kovucu Kedi Tasması

Tasma ve özel solüsyondan oluşan bit kovucu tasma
Kediler ve 12 haftalık yavru kediler içindir. Beaphar Bit Kovucu Tasma hızlı ve etkili bir şekilde pire sorununu çözmenizi sağlayan basit ve kolay bir yoldur. ...detaylı bilgi
Ürün Kodu: 96814

Sizin için seçtiklerimiz

Tasma ve solüsyonu

%20 49,90 TL
39,90 TL

  Beaphar Flea Repellent Bit Kovucu Kedi Tasması

  Ürün Hakkında

  Kediler ve 12 haftalık yavru kediler içindir. Beaphar Bit Kovucu Tasma hızlı ve etkili bir şekilde pire sorununu çözmenizi sağlayan basit ve kolay bir yoldur.

  BU ÜRÜNÜ NASIL KULLANMALIYIM? Tasmayı kedinizin boynuna göre ayarlayın. Boyun ve tasma arasında 2 parmak boşluk olması tavsiye edilir. Şimdi tüpün içeriğini eklemek için tasmayı kedinizin boynundan çıkarın. Tüpteki içeriği tasmanın ortasına sıkın ve tasmayı kedinizin boynuna tekrar takın. Sürekli koruma için her dört haftada bir yeni bir Bit Kovucu tasma kullanın. Uygulama oranı: Doğrudan temin edilen tasmanın orta kesiminde bulunan beyaz yüzüne eşit bir şekilde tüm tüp (0.8ml) içeriğini uygulayın.

  KULLANIM ÖNERİLERİ Hasta veya iyileşme döneminde olan kedilerde, hamile veya emziren kedilerde ya da 12 haftadan küçük olan kedilerde kullanmayın. 4 haftalık koruma periyodu devam ederken, pire kovucu farklı herhangi bir ürün kullanmayın. 7 gün içinde tedaviyi tekrar etmeyin. Sadece etikette belirtildiği şekilde kullanın. Orijinal saklama kabında barındırın. Kullanmadan önce saklama kabının iyice kapalı olduğundan emin olun.

  İçerik: 1 adet tasma, 1 adet 0.8 ml tüp 

  30703064TR

  Bu ürünü yorumlayın 5 zoopara kazanın

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun