Beaphar Drucal Eklem Destekleyici Vitamin

Köpekler ve kediler için gıda takviyesidir. Beslenme düzeni yetersiz olan hayvanlarda eklem fonksiyonlarını destekleyen, yüksek kaliteli minerallerden oluşan enerji veren... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 97685
Okyay Songur: "İlk Zaman Suyla Karıştırıp Verdim Beğenmedi Sonra Yoğurtla Karıştırdım Beğendi Her Sabah Düzenli Bir Şekilde Veriyorum Üzüm Şekerini Beğendik "
Hiç Müşteri Fotoğrafı Yok Fotoğraf yükleyin

Sizin için seçtiklerimiz

Bu ürün için seçenekler yok.
  Beaphar Drucal Eklem Destekleyici Vitamin

  Ürün Hakkında

  Köpekler ve kediler için gıda takviyesidir. Beslenme düzeni yetersiz olan hayvanlarda eklem fonksiyonlarını destekleyen, yüksek kaliteli minerallerden oluşan enerji veren ve yaşam kalitesini arttıran bir ihtiyaçtır. İçindeki kalsiyum ve mineraller güçlü kemik, kas ve diş yapısına yardımcı olur.

  Kullanım önerisi:

  Küçük köpekler, kediler ve diğer tüylü hayvanlar için 1 ölçek, orta boy köpekler için 2 ölçek, büyük köpekler için 3 ölçek. Emziren ve hamile hayvanlarda dozu ikiye katlayın.

  31203002TR

  Bu ürünle ilgili yorumlar (4)

  Güzel
  İlk zaman suyla karıştırıp verdim beğenmedi sonra yoğurtla karıştırdım beğendi her sabah düzenli bir şekilde veriyorum üzüm şekerini beğendik
  HERA
  10.12.2018  
  Kısırlaştırılmış kedilere pek uygun değil
  Ürünün içeriğinde şeker ve yüksek oranda magnezyum var. Kısırlaştırılmış yada böbrek problemi olan kedilerde sıkıntı yaratabilir ayrıca içeriğinde bizimkilerin ihtiyacı olan glukozamin mevcut değilmiş aldıktan sonra farkettim. Yine de ayda bir iki kalsiyum takviyesi olması açısından ıslak mamalarının üzerine azar azar serpecek, günlük magnezyum miktarlarını çok yukseltmeden kullanmayı düşünüyorum. Ayrıca içinde maya da var ve bildiğim kadarıyla kedilerin sindirim sistemleri için maya oldukça faydalı.
  Gece&Gündüz
  08.26.2017  
  Düzenli kullanım
  Oğlumuz çok yaşlı ve artık eklem problemleri baş göstermeye başladı. Düzenli ve uzun kullanım ile yarar saglayabilecegimizi dusunuyorum
  *
  06.13.2017  
  Denenebilir!
  Ilk kez aldım uuzun vadede etkisini bilmiyorum. Ancak, eklem problemleri olan hayvanlar için kullanılabilir. Dezavantaji, sıvılarla karışmıyor yani sıvıda çözülmüyor. Dibe çöküyor.
  Pati
  04.27.2017  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun

  E-Posta Adresiniz: