Beaphar Calming Sakinleştirici Kedi ve Köpek Tabletleri

Beaphar Sakinleştirici kedi ve köpek tabletleri evcil hayvanınızın daha sakin ve mutlu hissetmesini sağlayan tamamen doğal bir üründür. Doğal bitki özlerinin... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 96816
Şennur Şensoy Akbulut: "Ürünü Cok Merak Ettim. Ozellikle Tasima Cantasina Koyacağım Zaman Gerekli Galiba "
Hiç Müşteri Fotoğrafı Yok Fotoğraf yükleyin

Sizin için seçtiklerimiz

Bu ürün için seçenekler yok.
  Beaphar Calming Sakinleştirici Kedi ve Köpek Tabletleri

  Ürün Hakkında

  Beaphar Sakinleştirici kedi ve köpek tabletleri evcil hayvanınızın daha sakin ve mutlu hissetmesini sağlayan tamamen doğal bir üründür. Doğal bitki özlerinin sakinleştirici harmanından yapılmıştır. Biberiye de dahil olmak üzere Limon ağacı çiçeği, Şerbetçiotu ve Melissa otu içeren bu tabletler uyuşukluğa neden olmadan sakinleştirici etkisi yaratır. Bu ürün bütün yaşam evrelerinde ki kedi ve köpekler için güvenli bir şekilde kullanılabilir. Dostunuzun genel sağlık durumunun ve günlük yaşam kalitesinin artmasını sağlayan bir ihtiyaçtır.

  Kullanım Talimatı: Tabletleri direkt ya da mamaya karıştırarak verebilirsiniz. Tabletlerin etkisini gösterebilmesi için bir buçuk saat bekleyin. Tedavi iki buçuk saatte bir tekrar edilebilir. Bir gün içinde maksimum 3 kez uygulayın. Yanında daima taze içme suyu bulundurun.

  Bileşimi: Sebze Türevleri ( Melissa otu  % 16, Biberiye % 8.1, Limon Ağacı Çiceği % 4.9, Şerbetçiotu  % 3.3), Süt ve Süt Türevleri, Mineraller, Tahıllar. Hiçbir yapay katkı maddesi kullanılmadan üretilir. 

  21103002TR

  Bu ürünle ilgili yorumlar (2)

  Sakat Kedime kullandım cok iyi
  Sakat Kedim var Kuyruğuna takmış vaziyete yemeye calısıyor.Uzun süre Kot Baoun kullandım veterıner Tavsiyesı ile etkı etmiyor .Kansız bıraktı hata .Bu ürün cok iyi geldi uyuyor sakın sakın.
  Sevim Öztürk
  05.02.2019  
  Merak ettim
  Ürünü cok merak ettim. Ozellikle tasima cantasina koyacağım zaman gerekli galiba
  şennur
  11.14.2017  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun

  E-Posta Adresiniz: