Beaphar Anti-Septic Kedi ve Köpek Deri ve Cilt Sağlığı Merhemi

Bu ürün yüzeysel deri yaralarının kurumuş ve çatlamış ciltlerin onarımında kullanılabilir. Merhem yatıştırıcı etkisi olan calendula... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 95774
Elf Şener: "Ürün Için Yabancı Sitelerde Çok Iyi Yorumlar Var. Şu Ana Kadar Kedimdeki Bir Ne Olduğunu Veterinerle Tam Çözemediğimiz Lezyon Için Kullandım. İltihap Kapmadı. Kedi Yine Yalayıp Temizliyor Maalesef Ama Yutması Da Bir Sindirim Problemine Neden Olmadı. Benim Için Bu Ürünü Rastladığım Benzer Ürünlerden Ayıran Şey, Sadece Aloe Vera'dan Bahsedilmiş Ama Aynı Zamanda Içinde Calendula Yani Aynısefa Yağı Da Var. Ki Calendula Yağı Mantar Tedavisinde De Etkili Bir Antiseptik. (Kedinin Hemen Temizlememesi Için O Uyuyorken Ya Da Uyumak Üzereyken Uygulamanızı Öneririm. Ya Da Sonrasında Oyun Oynayıp Dikkatini Dağıtmanızı.)"
Hiç Müşteri Fotoğrafı Yok Fotoğraf yükleyin

Sizin için seçtiklerimiz

Bu ürün için seçenekler yok.
  Beaphar Anti-Septic Kedi ve Köpek Deri ve Cilt Sağlığı Merhemi

  Ürün Hakkında

  Bu ürün yüzeysel deri yaralarının kurumuş ve çatlamış ciltlerin onarımında kullanılabilir. Merhem yatıştırıcı etkisi olan calendula bitkisi (yaralar onarımını destekler) ile formüle edilmiştir. Ayrıca içerisindeki nemlendirici etkisinin yanı sıra bözek ısırığı ve tahriş olmuş ciltleri rahatlatıcı etkisi olan aloevera bulunmaktadır.

  Kullanım Talimatı

  Yaralar ve böcek ısırıkları için; dikkatle evcil hayvanınızın o bölgedeki tüylerini kesip, ılık suyla yara veya tahriş olan bölgenin çevresindeki tüyleri hafifçe temizleyin, ellerinizi temizledikten sonra merhem günde 2-4 kere cilt düzelene kadar uygulayınız.

  Pullu cilt için; Uygulama öncesi cilt yüzeyinin temiz olduğuna emin olun. Daha sonra 6 gün boyunca günde bir defa problemli bölgeye uygulayın.

  Önlemler:

  Hayvan kullanımı içindir.
  Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  Kullandıktan sonra ellerinizi yıkayınız.

  30103086TR

  Bu ürünle ilgili yorumlar (2)

  harika
  benim devamlı yedeğini aldığım bi ürün kesinlikle tavsiye derim yavaların iyileşmesindede cok faydası var patilerin catlaklarındada cok faydası var yalamasında bi skntı olmadıgı için gönül rahatlığla kullanıyorum :)
  Zeynep Karabacak
  10.16.2019  
  Tüm evcil hayvan sahiplerinde olması gereken
  Ürün için yabancı sitelerde çok iyi yorumlar var. Şu ana kadar kedimdeki bir ne olduğunu veterinerle tam çözemediğimiz lezyon için kullandım. İltihap kapmadı. Kedi yine yalayıp temizliyor maalesef ama yutması da bir sindirim problemine neden olmadı. Benim için bu ürünü rastladığım benzer ürünlerden ayıran şey, sadece aloe vera'dan bahsedilmiş ama aynı zamanda içinde calendula yani aynısefa yağı da var. Ki calendula yağı mantar tedavisinde de etkili bir antiseptik. (Kedinin hemen temizlememesi için o uyuyorken ya da uyumak üzereyken uygulamanızı öneririm. Ya da sonrasında oyun oynayıp dikkatini dağıtmanızı.)
  Elf Ş
  07.02.2019  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun

  E-Posta Adresiniz: