Atlas Kedi Tırmalama Ağacı

Minik dostunuz keyifle yatsın, sinsice saklansın, vahşice tırmalasın! Yüksek kedi ağacı kedinizin arzu edebileceği her şeye sahiptir. Uyku deliğinde kediniz... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 96711
Deniz Odabaşı Çelik: "Kurdugumuz Andan Itibaren Kedilerim Bayildi, Hemen Keşfetmeye Ve Katlar Arasında Oynamaya Başladılar. Tavana Sabitledigimiz Halde Hafif Sallanma Var Ancak Devrilmesi Mumkun Degil, Oldukca Saglam"
Hiç Müşteri Fotoğrafı Yok Fotoğraf yükleyin

Sizin için seçtiklerimiz

Bu ürün için seçenekler yok.
  Atlas Kedi Tırmalama Ağacı

  Ürün Hakkında

  Minik dostunuz keyifle yatsın, sinsice saklansın, vahşice tırmalasın! Yüksek kedi ağacı kedinizin arzu edebileceği her şeye sahiptir. Uyku deliğinde kediniz rahatlıkla uykuya dalabilir. 40 cm çapında iki çok büyük hamak ve tırmalayabileceği çok sayıda sisal silindiri vardır. Kediniz hamakları çok sevecektir. Delikli uyku yuvasının özel tasarımı, bu tavan boyu tırmalamanın, evinizdeki her köşeye kolayca uyum sağlayacağını garanti eder.

  Atlas kedi ağacına kısa bir bakış:

  Boyutlar: 86 x 43 x 248-274 cm (U x G x Y)
  Yükseklik: 248 - 274 cm (arasında ayarlanabilir)
  Taban: 68 x 43 cm (U x G)
  3 uyku platformu: 35 x 35 cm (U x G)
  İki tarafı da pelüş kaplı
  1 üçgen yuva:
  35 x 35 x 29 cm (U x G x Y)
  Giriş deliğinin çapı: 18 cm
  2 hamak çapı: 40 cm
  13 sisal kaplı silindir çapı: 9 cm
  4 x 45 cm
  4 x 40 cm
  4 x 30 cm
  1 x 21 cm
  Tavan eki, kedi ağacını özellikle stabil yapar.

  Lütfen dikkat: Kedi ağacını desteklemek ve kazara devrilmesini önlemek için ek bir güvenlik önlemi olarak, ağacı duvara sabitlemeye yarayan duvar braketi kullanmanızı öneririz. Bu sayede kedinize daha güvenli bir yaşam alanı verirken; ürünün de ömrünü uzatmış olursunuz.

  Lütfen herhangi bir hasar, gevşek bağlantı veya vida için ürünü düzenli olarak kontrol edin. Hiçbir ürün tamamen tahrip edilemez değildir. Diğer ürünlerde olduğu gibi, lütfen bu ürünü kullanırken evcil hayvanınızı denetleyin.

  Koyu gri: 31011019TR - 50799

  Bu ürünle ilgili yorumlar (2)

  Bayıldılar
  Kurdugumuz andan itibaren kedilerim bayildi, hemen keşfetmeye ve katlar arasında oynamaya başladılar. Tavana sabitledigimiz halde hafif sallanma var ancak devrilmesi mumkun degil, oldukca saglam
  Deniz
  11.10.2018  
  Şeker öneriyor
  Yaklaşık 2 aydır kullanıyoruz gayet memnunuz. Kedim 5 aylık olduğundan henüz en üst basamağa kadar kurmadım, 2. hamağın altındaki kısıma kadar kurdum. Kurulumu gerçekten çok basit ve hiçbir ek alet gerektirmiyor. Kedim üzerinde vakit geçirmeyi çok seviyor ve genelde uyumak için hamağı tercih ediyor. Tırmanıyor, bazen tırnaklarını kaşımak için tercih ediyor, sağ olsun verdiğimiz paranın hakkını verdiriyor :)) Henüz en üst basamağa kadar çıkıp tavana sabitleyemediğimiz için hoplayıp zıplarken hafif bir sallanma oluyor ancak asla devrilme ihtimali olacak kadar değil. Bunun mümkün olduğunu düşünmüyorum. Bu ufak sallanmanın da tavana sabitlendiğinde geçeceğini düşünüyorum. Biz memnun kaldık.
  Şeker
  11.06.2017  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun

  E-Posta Adresiniz: