Alice Kedi Tuvaleti Poşeti

Kum değiştirmenin en pratik ve zahmetsiz yolu! Kedi kumunuzu değiştirirken, kum kabınızı yıkamak veya ayrı bir torbaya boşaltmak yerine, daha... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 98894
Gökçen İpekçi Öztürk: "Hijyenik Oluyor Ama Nedense Benim 4 Aylik Kedim Alisamadi Kumu Eseleyecegine Poseti Eseliyor Yeri Degilposetin Kenarlarini Eseliyor. Tuvaletini Ortmesi Cok Uzun Suruyor Ama Alisacak Posetsiz Kullaninca Tuvaletin Temizligi Zor Oluyor "

Sizin için seçtiklerimiz

Bu ürün için seçenekler yok.
  Alice Kedi Tuvaleti Poşeti

  Ürün Hakkında

  Kum değiştirmenin en pratik ve zahmetsiz yolu! Kedi kumunuzu değiştirirken, kum kabınızı yıkamak veya ayrı bir torbaya boşaltmak yerine, daha pratik ve hijyenik kullanımı olan Alice kum torbasını tercih edin. Kum torbasını kedinizin tuvaletine yerleştirin, kum kirlenince torbayla beraber çöpe atın. Torba kullanımı hem hayatınızı kolaylaştırıp, hem de tuvaletin ömrünü uzatacak bir ihtiyaçtır. Alice kum torbasının boyutları 82 x 50 cm'dir.

  30113002TR

  Bu ürünle ilgili yorumlar (163)

  Poşet
  Ürün kullanışlı ve kolaylık sağlıyor ancak kedim çok eşelndiği için poşetin altını deliyor
  seray
  07.25.2019  
  Kedi
  Çok kullanışlı bir ürün kullanınca göreceğiz bakalım=)
  Can Eks
  07.01.2019  
  Önemli malzemelerden biri
  Yavrumuzun eve geldiği ilk günden beri kullanıyoruz. İşleyiş bakımından basit ancak inanılmaz derecede kullanışlı bir poşet. Eşelenirken tırnaklarıyla kenarları delinebiliyor malesef bir tek o dezavantajı var.
  Mutlu
  06.22.2019  
  Kullanışlı değil
  Boyutları tuvalete göre küçük geldi. Birde içinde büzüldü. Hiç memnun kalmadım.
  Burcak Karakaya
  06.12.2019  
  cakıl ve bambam
  boyutunu biraz daha büyütürlerse süper olacak kesip iki adet kullanıyorum ama yeterince iş görüyor
  pnr
  05.23.2019  
  Güzel
  Kapalı tuvalette kullanıyorum. Dayanıklı ve sağlam. Kumu tamamen değişirken kolaylık sağlıyor.
  Enis Efe
  04.02.2019  
  Temizlik için Şart
  Kesinlikle yeri çok güzel kalın. Ancak biraz ufak geliyor. Makasla keserek yinede oturtuyorum. ancak çok temiz oluyor. Poşeti atıyorsunuz ve alt yüzey temiz kalıyor.
  PINAR ÖKSÜM
  02.15.2019  
  Kullanışlı
  Temizliği kolaylaştırıyor. Kokuyu azaltıyor.
  Mira
  12.14.2018  
  Yırtılıyor
  Her ne kadar düzenli olarak kedilerimin tırnaklarını kessemde yıne de kumu kazarken tırnakları poşeti yırtıyor 3 kedi var kullanamadım daha kalın olmalı yada dış yüzeyi farklı bir malzeme
  kadriye
  11.11.2018  
  piyasada adı daha çok bilinen bir marka kullanıyordum. onu bulamayınca almıştım. diğeri kadar iyi, daha ucuz. kesinlikle tekrar alacağım
  gayet güzel
  Nazlı
  10.13.2018  
  biraz daha kalın olmalı
  çok mantıklı ve pratik bir ürün ama kedi kumu kapatırken tırnakları deliyor. biraz daha kalın olsa süper olur.
  burcu shaw
  10.12.2018  
  biraz küçük
  kapalı tuvalete biraz küçük geldi, biraz daha büyük olsa daha iyi olacak benim için ama yine de kullanıyorum kolaylık sağlıyor
  burçin horasan
  10.09.2018  
  Sağlam
  Sağlam bir poşet,işimi kolaylaştırdı,biraz boyutunun büyük olmasını tercih ederdim.
  Berna
  09.10.2018  
  Kullanışlı bulmadım
  Kedinin tuvalet kabına boyutları uymadı. Ayrıca çok buruşuk durduğu için kedim sürekli kumunu eşelerken yırtıyor, takması da boşaltması da bana kolay gelmedi açıkçası. İyi topaklanmayan bir kum aldığım sürece buna gerek duymayacağım.
  Ezgi Çelik
  08.07.2018  
  kullanışlı
  kesinlikle işleri daha kolaylaştırıyor..tavsiye edilir.
  Cansu Aybey
  06.12.2018  
  Kolaylık
  Bennkapalı tuvalette kullanıyorum. Dayanıklı ve sağlam. Kumu tamamen değişirken kolaylık sağlıyor.
  Bulut
  05.30.2018  
  Çok iyi
  Çok sağlam ve kullanışlı, her alışverişimde ikişer kutu alıyorum. Piyasadaki diğer ürünlere göre zooplusta hem daha ucuz hem de diğer ürünlere göre sağlam.
  Merve Özdemir
  05.30.2018  
  Harika
  Piyasanın en sağlam ve ekonomik poşeti, üstelik en büyüğü.. tertemiz hijyenik ve pratik.. parçalanmıyor
  AyşeOnuk
  05.14.2018  
  Fiyat-performans oranı çok iyi
  Her zaman sepete atmaya çalışıyorum çok memnunum, piyasadaki en iyi fiyat. Fiyatı performansına göre de çok iyi. Kalınlığı ve sağlamlığından ben çok memnunum. Kedim sağı solu her yeri kazıyarak işini gördüğü halde delik deşik olmuyor, kabımıza çok uygun. Yırtılma ve delinme şikayetlerinin de kedilerinin tırnaklarının sık kesilmemesiyle alakalı olduğunu düşünüyorum, yoksa poşet gayet kaliteli, yeterli kalınlıkta. İlk kez kullanacaklar için de yorumum; belli bir süre sonra kum yeteri kadar kirlenince ve değişime ihtiyaç duyduğunuzda içi kum dolu poşeti kaldırıp, ağzını büzdürüp hemen çöpe atıyorsunuz. Kap kirlenmesi, yıkaması, yapışan kumları fırçalaması derdi kalmıyor.
  Kedi Gölge
  05.08.2018  
  Bade^^
  Gayet kullanışlı, her tuvalete de uyuyor biraz dayanıksız sadece:)
  Aleyna Dügeroglu
  04.14.2018  
  NE İYİ NE KÖTÜ
  POŞET TUVALETE EN OLARAK KÜÇÜK GELDİ FAKAT ZORLAYINCA SIĞDIRABİLİYORSUNUZ. HİJYEN VE TEMİZLİK AÇISINDAN PRATİK OLUYOR. ÜRÜN İÇİN NE İYİ NE DE KÖTÜ DİYEBİLİRİM. AMA ALIŞTIM. BİTTİKÇE ALIYORUM. Bİ ŞEKİLDE İŞİNİZİ GÖRÜYOR.
  NUR
  04.04.2018  
  kaliteli
  Poşet malzemesi kalın ve kaliteli. Büyüklüğü de yeterli yalnız bendeki kapalı tuvalete küçük geldi kullanamadım o yüzden.
  şirin
  03.21.2018  
  Çok rahat ve hijyenik
  Kedim kumunu eşelemeyi çok seven bir kedi olmasına rağmen ürün işini yapıyor. Biraz yırtılıp alta kum sızdırsa da kum kabını tertemiz tutuyor. Poşeti kullanmaya başladığımdan beri hiç kum kabı yıkamadım. Sadece poşetle beraber kumu değiştiriyorum ve işim bitiyor. Ayrıca ürün başta biraz masraflı gibi görünse de iyi bir kumla poşetleri uzun süre kullanabiliyorsunuz bu yüzden aslında ekonomik ve pratik bir çözüm bence.
  Topik
  03.10.2018  
  Çok pratik
  kolay kullanımlı çok pratik bir ürün. Kumu değiştirirken tuvaleti yıkamak zorunda kalmıyorsunuz.
  Lokum
  02.19.2018  
  Uygun fiyatlı
  Kürek ile biraz dibe girsek poşet yırtılıyor ve kullanılmasının anlamı kalmıyor. Dibe girmesek kum iyi temizlenmiyor. Şu anda kullanmıyorum gerek yok. Jumbo boy çöp poşeti taksanız da aynı işi görür pek özellikli bir şey değil.
  tg
  02.13.2018  
  kullanışsız
  Kesinlikle çok kullanışsız, kedim tırnaklarıyla yırttığı için tüm kumlar gene tuvaletin içine doldu poşetin bir anlamı kalmadı, bir daha hayatta almam.
  Cherie
  02.05.2018  
  Kullanışlı
  Kum Kabı temizlemek bu poşetle çok daha kolay oluyor. Çok memnunum.
  FidoBado
  01.05.2018  
  kullanışlı.
  Arada tüm kumu bu poşetle yeniliyorum. Aşırı kirlenme ve koku olmuyor. Memnunum.
  mira
  12.21.2017  
  Pratik
  Cok pratik, tek olumsuz yanı ince olup kedinin tırnaklarıyla delebilmesi ve kedi kabına 100% yapısmadıgı icin kumlar arasında yukarı kalkabilmesi
  kidii
  12.21.2017  
  Güzel
  Poşet kalın ve dayanıklı. Bir iki yeri biraz yırtıldı, o da normal. Poşetin altına gazete koyarak çözüm buldum.
  Ponçik
  12.15.2017  
  küçük geldi
  Şakir Paşa'nın kapalı tuvaleti için küçük kaldı, biraz zorlanarak geçiriyorum kaba, ama işimiz görüyor, kabın temiz kalmasını sağlıyor.
  Şakir Paşa
  12.14.2017  
  Kullanışlı
  Kedi kumu poşeti kullanmayarak yıllarca kendime eziyet etmişim. Tabi yine küçük yırtılmalar olabiliyor fakat poşeti geçirmeden kum kabının dibine gazete kağıdı vb. bir şey koyarsanız bu sorunu da çözmüş oluyorsunuz. Bu marka ayrıca muadillerimin içinde en büyük ebatlısı. Tavsiye ederim.
  Poşet
  11.22.2017  
  Ehh
  Kapalı tuvaletlerde kullanımı çok zor, kapak kapanmıyor. Ayrıca çabuk yırtılıyor, kedilerin eşelemesine dayanamıyor. Daha kalın olmalı.
  Ayça
  10.04.2017  
  idare eder
  güzel bir ürün bir tık daha kalın olmalı
  arzuay
  09.30.2017  
  kullanışlı
  temizliği kolay zahmetsiz tavsiye ederim.
  güzel
  08.19.2017  
  kaliteli
  malzemesi yırtılmadı memnunuz , kapalı tuvalette de rahatlıkla kullanıyorum
  minnoş
  08.14.2017  
  Kum poseti
  Evet poset yietiliyor ve kapali tuvalette takmasi zor ama inatla almaya devam esiyorum simdi bitti tekrar siparis verecegim cunku cok hijyenik oluyir ben 2 tane ust uste takiyorum boylelikle yirtilmiyor tuvaletim kapali tuvalet o yuzden kapisi acik yarim acilacak sekilde koyuyorum baska turlu olmuyor ama memnunum cunku tuvalet yikama derdim bitti.
  Gökçen
  07.04.2017  
  Farklı bir şekilde kullanışlı
  Bir kere tuvalet kabına yerleştirdim. Küçük delikler dışında problem olacak kadar yırtılmadı. Ama kedilerimin çok rahat edemediğini düşündüm o yüzden bir daha takmadım. Fakat kumu komple boşaltacağımız zaman bu torbaların ağzı geniş
  olduğu için etrafa dökülme riski ortadan kalkıyor. Severek kullanıyoruz.
  Selin
  07.01.2017  
  Güzel
  Kum kabını sürekli temizlemek zorunda kalmıyorsunuz. Gerçekten işe yarayan bir ürün. Bitince tekrar almayı düşünüyoruz
  Muffin
  06.21.2017  
  Yırtılıyor
  Maalesef bizim kedimiz eşelenirken bu poşeti yırtıyor, dağıtıyor. Poşet yırtılınca da kedi tuvaleti yine kirleniyor. Ama tabi poşetsiz duruma göre daha az kirleniyor. Yine de tekrar almayı düşünmüyorum.
  Sia
  06.12.2017  
  begenmedim
  Eselerken poseti de yirtiyor, tuvalette daha fazla zaman harciyor
  elif
  06.08.2017  
  boyut problemi
  ürün en büyük boy olmasına rağmen jumbo boy tuvalete küçük geldi, 2 tane poşet ancak yetiyordu. kızımız tuvaletini yaparken zorlanınca çöp poşeti olarak değerlendirdik.
  bpd
  06.04.2017  
  Büyük kolaylık
  Tam kedimizin kabına uygun ölçüde. Altına eski dergilerden birkaç sayfa yerleştirip, kumu eklemeden önce yine bir iki dergi sayfası konunca çok rahat kullanılıyor. Kullanım sonunda derli toplu atınca büyük kolaylık sağlıyor.
  Aslan'ın annesi
  05.29.2017  
  Kedi kullanamadı
  Poşet tuvalet kabına küçük geldi. Kumun altında katlandığı için kedim kumu eşeleyemedi. Çok rahatsız etti onu bu yüzden birdaha kullanmam.
  Burcu
  05.17.2017  
  mükemmel
  Kedim tuvaleti olunca dibe yapışıyordu öyle sorunum yok teşekkürler
  karamel
  05.04.2017  
  Küçük geldi
  Poşet, kapalı tuvaletimize küçük geldi kenarından yırtarak geçirebildim . Kedim, nekadar kum olursa olsun dibi görmeden tuvaletini yapmadığı için ,hep zemine yapışıyordu topaklar. En azında zeminden kazımak zorunda kalmıyorum artık.
  Mişa
  04.27.2017  
  Kurtarıcı
  Oldukça kurtarıcı bir ürün gerçekten olmasa ne yapardık bilmiyorum. Kumu kolayca değiştirmeye olanak sağlıyor ve diğer denediğim markalara göre daha sağlam. Ufak tefek tırnaklarından ötürü delikler açılıyor bu çok büyük bir sorun değil tekrar alacağım.
  Fıstık
  04.25.2017  
  beğendim
  gayet güzel bu poşetleri kumu istediğimde hediye göndermişlerdi ozaman deneme fırsatım oldu bazı yerlerini tırmaladı ama çok parçalanmadı bende sipariş verdim memnunum
  maffinin annesi
  03.12.2017  
  faydalı
  Kumu biranda atmak için ideal, tavsiye ederim. Benim kedim yırtmıyor o yüzden çok faydasını görüyorum.
  hasancan
  02.27.2017  
  Çok memnunum
  Kapalı tuvalet kabında kullanıyorum klipsleri üstünden oturtup kapatıyorum. Tüm poşetleri deliniyor bu ürün daha kalın olduğu için az deliniyor alta poşet grçirmeden gazete koyarsanız dökülen azıcık kumu da rahatlıkla temizleyebiliyorsunuz.
  Mia
  02.14.2017  
  Kedi kumu poşet
  Tuvalet için girdiğinde tırmalarken delikler açtı ve kenarından kopardi.. O yüzden uzun süre kullanamadım
  Ponçik
  02.11.2017  
  tavsiye ederim
  yıllardır aynı ürünü kullanıyorum. ebat ve poşet kalitesi açısından diğerlerinden daha iyi olduğunu düşünüyorum.
  seren
  01.24.2017  
  Gereksiz Bir Ürün
  Zooplus hediye olarak gönderdi ve denedim. Fikir güzel ama maalesef poşet büzgülü ve büzgü kısımlar mecburen alt tarafa geliyor. Bu de kumu temizlemeyi imkansız kılıyor. Resmen eziyet oldu. Ertesi gün direk yırtıp attım. Hiç tavsiye etmiyorum.
  Hımbıl
  12.08.2016  
  Temizlik
  Tuvalet için girdiğinde tırmalarken delikler açabiliyor veya kenarından koparmaya çalışıyor.. O yüzden pek memnun değilim.
  EraCat
  12.01.2016  
  tuvalet kabım için olmazsa olmadzım
  tuvalet kabım için olmazsa olmadzım
  hon3ybee
  11.25.2016  
  Kullanışlı
  Çok kullanışlı ve kalın, yırtılma gibi bir problem yaşamadık .
  Hippi
  11.13.2016  
  kullanışlı
  çok kullanışlı ve pratik bir ürün, teşekkürler
  ktrtrmk
  11.11.2016  
  güzel
  kalınlığı güzel ama bizim kum kabına biraz büyük geldi ufaklık da daha poşeti geçirir geçirmez oyun oynamaya başladı kullanışlı olur mu bilemiyorum umarım parçalamaz bizim ufaklık
  bulut
  11.09.2016  
  açık tuvalaetler için
  kapalı tuvaletlerde kullanılamaması bir dezavantaj. kalın olması yırtılmasını zorlaştırıyor.
  bıdık
  11.06.2016  
  Başarılı Ürün
  İyi düşünülmüş başarılı bir ürün ancak üçgen tuvaletler için uygun değil.
  Gofret
  10.26.2016  
  Poset
  Memnunum cunku tuvaleti yikamaktan kurtuluyorum. Evet yirtiliyor kenarlari dayanikli degil ama cok onemli degil. Ha bir de kapali tuvalette ben biraz sorun yasiyorum tuvalet kapanmiyor ben de kapisini acik birakiyorum gene de memnunum her hafta tuvaleti yikama derdinden kurtariyor.
  Paticik
  10.22.2016  
  Hijyenik
  çok memnun kaldığım bir ürün. yalnız kedim tam bir kazıcı olduğu için yırtabiliyor ama ellerim değmeden toplayıp atabiliyorum. tavsiye ederim
  Misha
  10.18.2016  
  hijyenik
  çok hijyenik bir ürün.mutlaka alınmalı
  arda
  10.12.2016  
  güzel bir ürün
  güzel bir ürün ancak çok çabuk yırtılıyor biraz daha dayanıklı olsa kumun alt kısma geçmesi engellenebilirdi
  marcelo
  10.05.2016  
  Çok kulanışlı
  Tuvaletimizin boyutuna tam uygun ve kalınlığı çok güzel. Oğlumun tırnakları bazen poşete takılsa da sağlam kalıyor. Çok hijyenik.
  Behlül'ün annesi
  09.29.2016  
  Kum poseti
  Hijyenik oluyor ama nedense benim 4 aylik kedim alisamadi kumu eseleyecegine poseti eseliyor yeri degilposetin kenarlarini eseliyor. Tuvaletini ortmesi cok uzun suruyor ama alisacak posetsiz kullaninca tuvaletin temizligi zor oluyor
  Umut
  09.28.2016  
  güzel ama
  Bu ürünü severek kullanıyordum, ancak kızımın büyümesiyle birlikte daha büyük bir tuvalet almak zorunda kaldık. Maalesef bu boyu yeni tuvalet için küçük geliyor. Yeni tuvaleti de yine zooplustan almıştık. (Trixie Cleany Cat Açık Kedi Tuvaleti) Bu boy tuvalet için Alice'in tuvalet poşeti yok mu?
  destina
  09.19.2016  
  Çok Kullanışlı
  Kum kabının temiz kalması açısından oldukça iyi bir ürün.
  koko
  09.16.2016  
  bence ideal
  Hepsi gibi yırtılıyor fakat dağılmıyor. Kullanımı çok rahat
  Esen
  09.08.2016  
  Hijyenik
  Kum kabı çok geniş poşet küçük gelir demiştim ancak umduğumdan büyük çok kullanışlı
  Kokoş
  09.06.2016  
  sevdim
  kedim sevdi çok az yırtılma oldu ama poşetsiz temizlemek daha zordu... tavsiye ederim.
  şeftali
  09.06.2016  
  rahatlık
  bana büyük kolaylık ama oğlum ilk kullandığımda yadırgadı, çok ses yaptı galiba o yüzden :) ama benim açımdan çok pratik tavsiye ederim
  lokum
  08.31.2016  
  tavsiye ederim
  çok pratik, temizliği kolaylaştırıyor.
  damla
  08.31.2016  
  beğenmedim
  Kedilerin tırnaklarına takılıyor ve deliniyor. Kum torbanın altında kalıyor. İkinci kez kullanmadım.
  memnuniyetsiz
  08.30.2016  
  Pratik
  Pratik ve kullanımı rahat tavsiye ederiz, tuvalet yıkamaya son. :)
  ZeyKek
  08.28.2016  
  İdeal ürün
  Hem evde hem de özel aracımla seyahat ederken kedimin tuvaletini taşırken kullanıyorum. Misafir gittiğimiz annemin evinde de kumu saklamak için kullanıyoruz. Ebat olarak da ideal. Çok memnunum, tavsiye ederim.
  Duygu B.
  08.28.2016  
  tavsiye edilir
  Ürünü ilk defa kullandım, ancak oldukça memnun kaldım. Yeni kum koyarken her seferinde eskisini topla, kabı temizle çok uğraştırıyordu. Şimdi sadece torbayı büzgü yapıp atıyorum ve yenisini koyuyorum. Sadece poşet fazla büyük ve standart plastik tuvalet kapları için fazla parça dışarda kalıyor. Bizim kız da kumu eşeleyeceğim diye torbaya pati atabiliyor:) Şimdi daha büyük bir tuvalet kabı sipariş ettim. Onunla daha iyi olacak diye düşünüyorum. Alacak olanlara tavsiye ederim.
  destina
  08.26.2016  
  kullanışlı
  tuvalet, yıkamaya kalmıyor. değiştirirken kirlenmiş kum ile çıkarıp atmak çok kolay. ancak mega boy tuvaletlere küçük geliyor
  kelebek
  08.25.2016  
  kullanışlı
  alice kumun yanında hediye gelen bu poşetleri ilk kez deneme şansım oldu ,bir dahaki siparişimde mutlaka alice poşetleride sepetime eklemeyi unutmayacagım harikalar gercekten .kirli kumu degıstırırken baska bır torbaya dökmeye calısmak ve etrafa sıcrayan kumlardan kurtulmak için süper bir icat kesinlikle tavsiye ederimm
  mlk
  08.03.2016  
  pratik
  çok pratik ve rahatlık sağlayan bir ürün
  semihdincoz
  07.31.2016  
  Gayet iyi
  İki katı fiyatlısını almaya gerek yok gayet yeterli ve kesinlikle kullanınca rahatlığını farkettiğiniz bir ürün.
  Cnprs
  07.26.2016  
  kullanışlı
  tum kedı sahıplerının bunu kullanıyor olması lazım işinizi kolaylaştırıyor
  esra
  07.19.2016  
  Kullanisli
  Tuvalet kabimiz baya büyük olduğu için takarken birazcık zorlanıyorum ama gayet kullanışlı Kum kabı tertemiz kalıyor ayrıca yıkamaya da gerek kalmiyor
  Minel
  07.12.2016  
  iki poşet iç içe
  tigerino kanada kumu çok pahalı, onu kullanırken max 5 cm derinliğinde koyuyordum kumu. kızlarım da eşinmeyi çok seavdiklerinden mutlaka poşet deliniyordu. böylece çift kat koymaya başladım ve baktım ki astarı kılıfından pahalıya geliyor. ne yaptım? ordu menşeili vancat firmasından kum almaya başladım, kumu 8-10 cm koymaya başladım, poşetten vaz geçtim, sonra baktım ki, en iyisi kum seviyesinin yüksek tutmalı ama mutlaka mutlaka altına böyle bir poşet sermeli.
  azizemeister
  07.12.2016  
  Kullanışlı
  Temizlik için toparlayıp atmak çok kolay. Tuvalet Kabımız bayağı büyük olduğu için yanına ufak bir kesik atarak kullanabiliyoruz. Yinede çok kullanışlı. Teşekkürler Zooplus.
  Cihan
  07.01.2016  
  Kullanışlı
  Boyutu Behlül'ün tuvaletine tam uygun. Kalınlığıda güzel fakat bizimki bazı yerlerini delebiliyor. Ama yinede kabın temizliğini çok kolaylaştırılıyor ve kumu başka bir şeye boşaltma zahmeti olmuyor. Tozuda solumamış oluyorum.
  Behlül'ün annesi
  07.01.2016  
  Matilda
  Vazgeçilmez. Temizlik artık çok kolay. Poşet baya dayanıklı, yırtılmaz.
  Pratik ve rahat
  06.20.2016  
  Başarılı
  Genel olarak memnunuz. Kalınlığı vs. güzel, Reçel'in tırnakları uzun değilken daha fazla dayanıyor tabii ki. Ama köşe kısımları çok kullanışsız, kaba tam oturmuyor, kalkıyor, kum doluyor vs.
  Reçel
  06.18.2016  
  Küçük Geldi ama Mantıklı
  Kum kabını temizlemekte kolaylık sağlıyor. Ancak boyutları bizim kum kabımıza biraz küçük geldi. Takmak için biraz zorlamak gerekiyor. Bizim kedimiz kumun altında kalan kısımları değil, üst kısımlarını tırmaladığı için biraz parçalanma oluyor. Ancak yine de kalın bir poşet, tamamen yırtılmıyor. Kumu temizlerken küreğe takılma sorununa nasıl bir çözüm bulunsa daha iyi olur..
  Rokforinyo
  06.04.2016  
  başarılı
  evet biraz delip parçalayabiliyorlar ama buna rağmen temizlik çok daha kolay oluyor. tavsiye ederim.
  Ahsen
  06.04.2016  
  poset
  Kapali tuvalette kullanıyorum kum degistirirken cok isime yarıyor kalınlığı iyi
  kübra
  05.25.2016  
  Güzel
  Boyut olarak tuvalet kabına uydu fakat kedim daha ilk kullanışta poşeti yırttı.
  Pekmez
  04.27.2016  
  İstek
  Çok kullanışlı bir ürün keşke büyük boyunu çıkartsalar, kedim biraz iri olduğu için büyük bir tuvalet kabı aldım ama bu seferde poşet çok küçük kalıyor, lütfen büyük boyu üretilsin
  İris
  04.05.2016  
  alice
  yorumlarda ebatları hakkında söylenenler biraz düşündürdü ama bizim tuvaletimize uydu,teşekkürler
  meral
  04.05.2016  
  alice
  hediye olarak gelmişti ilk kez kullanışlı ve pratik.
  asdasd
  03.23.2016  
  kullanışlı bir ürün
  tuvalet temizliğini çok kolaylaştıran bir ürün. Zaman içinde tırmalamalar sebebiyle delikler oluşup, kumları sızdırsa da piyasadaki çöp poşetlerine göre daha kalın ve dayanıklı.
  mia
  03.10.2016  
  temizlik ve hijyen
  Çok büyük kolaylık sağlıyor kedi tuvaleti tertemiz kalıyor.
  kedicim
  03.08.2016  
  rahat
  Kullanışlı bir ürün,beni her defasında detaylı olarak kedi kum kabını yıkamaktan kurtardı.Poşedi biraz daha sağlam olsa daha iyi olurdu...
  zıpzıp
  03.07.2016  
  kullanışlı ve faydalı
  Hijyen açısından kullanışlı ve faydalı bir ürün. Poşetin kalınlığı da çok iyi, ancak altına tedbir amaçlı gazete kağıdı koymakta fayda var.
  Barut
  02.22.2016  
  Olmazsa olmaz
  Bir çok xl çöp poşeti denedim ama en kalını ve dayanıklısı bu. Keşke bir kaç cm daha geniş üretilse ya da bir tık büyüğü olsa.
  Baharg
  02.08.2016  
  HAYAT KURTARAN
  ARTIK ÇOK DAHA HİJYENİK BİR TUVALETİMİZ VAR.
  WC
  01.26.2016  
  çok pratik
  Her kum değişiminde kumla haşır neşir olmak zorunda kalmıyorsunuz. Poşet kalın ama yinede kediniz eşelerken küçük delikler açılabiliyor. O yüzden altına ek bir poşet yada kagıt sererseniz tertemiz kalıyor kabınız.
  Lokum
  01.23.2016  
  Kullanışlı
  Kullanışlı bir ürün. Yalnız kedi eşelediği için torba delinebiliyor. Altına birkaç kat gazete koyarsanız daha kullanışlı oluyor. Birde büyük boy tuvalet kabına biraz zor oluyor. Yanından ufak bir kesik atmak gerekti bizim tuvalete sığdırmak için.
  Cihan
  01.21.2016  
  Kolay kullanım
  Kapalı kedi tuvaletinde kullanmak üzere aldım. Ebatı orta boy bir tuvalet için gayet uygun, temizliği çok kolaylaştırıyor.
  Mavi
  12.18.2015  
  Büyük rahatlık
  Alice kedi tuvaleti poşetlerini topaklanan kedi kumuyla birlikte kullanıyorum. Böylece kumun tuvaletin dibine yapışması engelleniyor. Ancak poşette delik mutlaka açılıyor. Bunun için dibine önce bir sıra gazete de seriyorum. Yine de herkese tavsiye ederim, kolaylık sağlıyor.
  Çakıl
  12.13.2015  
  kolaylaştırıyor
  temizlik derdini bir nebze de olsa kolaylaştırıyor. Kabı daha kolay temizleniyor
  Nikita
  12.08.2015  
  kullanışlı
  oldukça kullanışlı bir ürün. bizim kız eşelenmeyi çok sevdiği için mutlaka delikler açsa da kum değiştirirken büyük kolaylık sağlıyor. kalın oluşu büyük avantaj, çabuk parçalanmıyor. tek problemi ebatlarının biraz küçük kalışı. biraz daha büyük olsaymış mükemmel olacakmış...
  iris
  11.30.2015  
  Parçalanma sorunu var
  Kedim kumda eşelenirken parçaladığından tam olarak istediğim verimi elde edemedim. Bu yüzden artık kum kabında kullanmıyorum. Kumu tümden değiştirmek istediğimde normal poşetler kolayca yırtıldığından bu poşetleri kullanıyorum. Bu anlamda işimi kolaylaştırdı.
  Moni
  11.23.2015  
  Poşet boyutu küçük
  Kapalı kedi tuvaleti alırken kolay temizlemek için bu poşetten de sipariş vermiştim. Kullandığımız çöp poşetlerine göre daha kalın ve sağlam. Büzgülü oluşu da kullanım kolaylığı sağlıyor. Ancak benim kum kabıma göre küçük kaldı. O nedenle kenarları gerdirerek kum kabına bantladım. Kedilerim bir süre sonra poşetle oynamaya ve tırmalamaya başladılar. Kullanmaktan vazgeçmek zorunda kaldım. Geniş olanları olsa tekrar sipariş verirdim. Ama yaramaz kediler için bir kez daha düşünmek gerekiyor.
  Scheherazade
  11.22.2015  
  Güzel
  Güzel fikir ancak yaramaz oğlum poşetlerle oynamaya bayılıyor bu yüzden bunu da kaçırmadık paramparça ettik. Normal poşetlere göre çok daha sağlam ve eğer çok aktif bir kediniz yoksa çok kullanışlı ancak bizim gibi hiperaktifseniz pek bir işe yarayacağını söyleyemeyeceğim.
  Noa
  11.19.2015  
  kullanışlı
  arada kedilerim parçalıyor ancak kesinlikle amacına hizmet ediyor
  LunaSole
  11.16.2015  
  kullanışlı
  Poşet tırmalaya dayanıklı değil ancak boyut olarak kullanışlı bir ürün tavsiye edilir
  marcelo
  11.14.2015  
  temız wc mız
  yenı aldım ama ıcınde 14 adet falan olsa daha ıyı olurdu wc kabımız pıslenmıyo oh ne rahat oh
  wc
  10.30.2015  
  pratik
  pratik ve sağlam ürün; yırtılmaya dayanıklı.
  mazupati
  10.24.2015  
  kolaylık sağlıyor
  kedi kumu temizlemek için cidden kolaylık sağlıyor. hele ki sık sık değiştirmek zorunda iseniz veya ortalığın batması en büyük probleminiz ise. cidden başarılı bir ürün.
  busra
  10.24.2015  
  Çok memnun kaldim
  Gayet başarılı bir ürün çok memnun kaldim yırtılmasi zor
  Murat
  10.18.2015  
  güzel
  kullanışlı ve temizlemesi çok kolay. Herkese tavsiye ederim.
  patron
  10.15.2015  
  gümüşüm
  Çok pratik ve hijyen tavsiye edebilirim.
  sudenaz
  10.15.2015  
  Kullanışlı
  İlla ki deliniyor ama kum değişimi sırasında kolaylık sağlıyor. Kum azaldığında dibe yapışmaları da engelliyor. Ama biraz büyükçe bir kum kabınız varsa geçirmek çok zor. Daha büyük boyutlu üretilmeli.
  Sakız
  10.14.2015  
  kullanışlı
  kullanışlı
  sevim
  10.04.2015  
  kullanışlı
  Poşet kalın, kolay yırtılmıyor ama kedimin tuvaleti büyük bir tuvalet olmamasına rağmen biraz küçük geldi.
  nihan
  10.02.2015  
  kullnışlı ve hijyenik
  Kullanışı ve hijyen açısından faydalı bir ürün.
  rava
  10.01.2015  
  tam olmadı
  büyük kedi tuvaletleri için küçük geliyor
  pet
  09.09.2015  
  Süper ürün ve kalın
  Kedimiz için önceden diğer poşetleri kullanıyorduk fakat bizim kedi tuvalet için eşelenmeyi ve poşeti tırmalamayı o kadar çok seviyor ki diğer poşetleri hemen yırtıyordu. Alice'in bu ürünü kalın bir poşet olduğu için yırtması zarar görmesi daha az oluyor. Ayrıca poşet ipli poşetlerden olduğu için yerine değiştirmesi ve çöpe atması çok daha kolay oluyor.
  NeslimCavusoglu
  08.10.2015  
  Poşet şart
  Poşetsiz kullanmayı hayal edemiyorum, çok büyük kolaylık ve hijyen. Kalın olmasına rağmen yırtılabiliyor diye altına bebek pedi seriyorum, sızanları emmiş oluyor, atarken de kolaylık oluyor böylece. Ebatları ve yerleşimi geliştirilmeli, kapalı tuvalette birleşim yerindeki potluklar yırtılmayı kolaylaştırıyor.
  Kuki
  08.07.2015  
  kullanışlı
  ürün amacına hizmet ediyor. kapalı wclerde özellikle sorunsuz kullanıyorum.
  lunasole
  08.06.2015  
  herkes kullanmalı
  her seferinde küvetin içinde deterjanlarla tuvalet temizlemekten kurtulduk. Poşedi toplayıp atıyoruz, kafamız rahat
  ddmkskgllr
  08.02.2015  
  bayıldım
  rahatlıkla ağzını kapatıp çöpe atabiliyorum artık uğraşmam gerekmiyor teşekkürler Zooplus
  irem
  08.01.2015  
  kullanışlı
  ürün çok başarılı. poşet oldukça kalın ve dayanıklı. ürün xl tuvaletler içinde oldukça kullanışlı. oldukça büyük ebatlara sahip. kesinlikle öneririm
  kelebek
  07.25.2015  
  Kullanışlı ama
  Tuvalet için mutlaka poşet kullanıyorum ama poşet çok büyük olduğu için kumların arasında görünüyor, kedim de bu durumdan rahatsız oluyor. standart tuvaletlere özel başka bir oy çıkarılabilir.
  Ürün görselindeki gibi tuvaleti ağzına kadar kumla doldurduğumuzda işe yarıyor olabilir ama daha az kumla poset yüzeyde görünüyor.
  Yine de poset şart :)
  TomCat
  07.15.2015  
  Kurtarıcı
  cop torbalarından daha kalın bır malzeme oldugu ve ebatları tam kedı tuvaletlerıne uygun oldugu ıcın kesınlıkle kurtarıcı bır urun.
  ecelara
  06.17.2015  
  kurtarıcı
  super bir ürün en az tırmıklardan etkilenen bir ürün keşke hiç tırmalayamasaydı ama yine de onsuz kutuları temizlemek çok zordu
  diren
  06.03.2015  
  kalite
  Ben hep Alice poşeti kullanıyorum, gayet memnunum. Kalınlığı iyi derecede. Ben yine her ihtimale karşı en alta başka bir poşet de seriyorum.
  hamlet
  06.01.2015  
  Mutlaka alın
  Çok kalın ve kaliteli poşetler. Kullanımı çok rahat. Tuvaleti temizlemek gerek kalmıyor. Poşeti alın, atın - o kadar kolay.
  Matilda
  05.31.2015  
  tavsiye
  cok kullanışlı bir ürün...
  DENİZ
  05.28.2015  
  Çift poşet kullanmak gerekiyor
  Tuvalete oldukça fazla kum koyduğum halde kedim poşetin muhtelif yerlerini delmiş.Bu yüzden çift kat poşet kullanıyorum.
  Mınık
  05.13.2015  
  Temiz ve rahat
  Çok pratik bir ürün oldukça kullanışlı kolay ve hızlı bir şekilde pisliklerden kurtulabilirsiniz :)
  Suzy
  05.12.2015  
  gerekli
  Hijyen sorunu ve pratik olmak adına çok gerekli bir malzeme
  kiki
  05.05.2015  
  Kullanışlı
  Her zaman kullandığım bir ürün çok memnunum
  bsmnks
  05.04.2015  
  Mükemmel
  Çok işime yaradı tavsiye ederim
  Ümit
  04.23.2015  
  çok kullanışlı
  iyiki almışım çok pratik malzeme kalın yırtılıp saçılmıyor
  Kedican
  04.22.2015  
  Yararlı
  İlk kullandığım poşet. beğendim, güzel.
  morpheus
  04.17.2015  
  alice
  tavsiye üzerine aldığım başka bir ürün, sağlamlık hissi veriyor, kum temizleme işi dahada kolaylaştı bununla.
  one
  04.04.2015  
  Kum değiştirmek artık eziyet değil
  Harika bir ürün. Kum değiştirmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. biraz fazla eşelenen bir kedim olduğu için tırnakları kesikken bile bir kaç delik açabilmeyi başardı ancak o kadar zedelenmeye rağmen yine de işlevini başarıyla yerine getirdi. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
  Luna
  03.25.2015  
  başarılı
  kesinlikle herkesin kullanması gereken bir ürün, pratik ve hijyenik
  lokum
  03.22.2015  
  makul
  arkadaşlar uzun süredir kullandığım bir ürün en kalın poşet emin olun
  badem
  02.19.2015  
  kolaylık
  pratik ve hijyenik
  loti
  01.15.2015  
  pratik
  çok pratik ve hijyenik bir ürün.ayrıca boyutu buyuk ve sağlam.büzgülü olması da harika.tavsiye ederim
  DENİZ
  01.06.2015  
  sağlamlık
  birçok marka poşet denedim fakat en sağlamı bu kolay kolay yırtılmıyor tavsiye ederim.
  badem
  12.27.2014  
  Kullanışlı
  topaklanan kum ile kullandım ilk kez,ıslanan kum sertleşip zemine yapışıyor , poşet kaygan olduğundan temizlemek biraz uğraştırıyor.Silika ile kullanmak pek rahat,kristal kumun süresi dolduğunda poşeti üstten bağla ve at,çok pratik.
  Poşeti,n büyük boy olması bir artı,üçgen tuvaletlere biraz gererek takılıyor.
  Lila&Leo
  12.24.2014  
  merhaba
  Çok kullanışlı bir ürün.
  efe
  12.22.2014  
  Türkiye'de en iyisi
  Alice'in kedi tuvalet poşeti bugüne dek denediğim en kalın ve sağlam tuvalet poşeti. Kediler iki tane oldukları için ve özellikle bir tanesi poşeti kum zannedip eşelediği için üst üste iki poşet takarak kullanıyorum ve delinse bile minimum sızdırma oluyor. 5 değil de 4 yıldız vermemin sebebi oldukça büyük olan köşe tuvaletimize biraz küçük gelmesi ve ancak biraz gerdirerek takabilmemiz. Gerdirince de biraz esnetmiş ve poşeti inceltmiş oluyoruz. Yine de Türkiye'de alabildiğimiz en büyük ve sağlam ürün bu.
  Badem&Havyar
  12.04.2014  
  Süper
  Harika. Boyutu çok büyük ve büzülebilir olmasi mükemmel
  Cemre
  11.30.2014  
  harika
  Çok memnun kaldım, son derece kullanışlı kullanmaya devam ediyorum :)
  gnc_13
  11.22.2014  
  İşimi Fazla Fazla Gördü
  Bu fiyata bundan iyisi olamazdı. ÖZellikle kedimizde parazitle mücadele ederken her gün tuvaleti yıkama derdinden beni kurtardı.
  Erdem AKSÖZ
  11.10.2014  
  hijyen
  temizlik ve hijyen için gerekli bir ürün sadece eni biraz daha geniş olsa daha iyi olacaktı
  mlt
  10.24.2014  
  kesinlikle tavsiye ederim
  Beni, tuvalet kabını temizlemek için ayırdığım uzun zamandan tasarruf ettiren, bu ürünü kesinlikle tavsiye ederim.Kumların dibe yapışma probleminden kurtuldum.Ayrıca kum daha temiz kalıyor ve daha uzun süreli kullanıyorum.Kullanımı çok rahat.
  seli
  09.30.2014  
  Kolaylık sağlıyor
  Özellikle birden çok kedisi olup tuvaleti sık tamamen değiştirenlere tavsiye ederim dibe yapışan çiş topaklarından kurtulursunuz. Fiyatı da çok uygun.
  CAN
  09.18.2014  
  TEMİZLİK:)
  İlk kez aldım fiyatı uygun ve çok kullanışlı temizlikte kolaylık sağlıyor. tekrar alacağım.
  Ecem
  09.02.2014  
  Kullanışlı
  Diğer tuvalet poşetlerine göre fiyatı daha uygun. Ayrıca sağlamlığından da memnunuz kolayca yırtılmıyor. Ürün için teşekkür ederiz.
  EGE
  08.27.2014  
  Pratik
  Çok pratik, çok kullanışlı.. Memnun kaldım almaya devam edeceğim...
  Marvin's
  08.26.2014  
  Büyük rahatlık
  Kumu değiştireceğim zaman büyük rahatlık sağlıyor. Tavsiye ederim.
  Cansu
  06.26.2014  
  Tuvalet poşeti
  Kullanımı çok rahat üstelik kedimin tuvaleti her zaman tertemiz kalıyor.
  Aynur
  03.18.2014  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun

  E-Posta Adresiniz: