Alice Kartopu Parfümlü İnce Taneli Kedi Kumu

Parfümlü, ince taneli topaklaşan kedi kumudur. Tamamen doğal bentonit mineralinden üretilmiştir. Katkı maddesi içermez. Yüksek ısı ile kurutulduğundan üzerinde hiçbir... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 98896
Rümeysa Ince: "Paketten Dökerken Öyle Bir Tozuttu Ki Ben Nefes Alamadım. Elimin Altında Başka Bir Markanın Kumu Olsa Direk Çöpe Atacaktım. Küreklerken Çok Karıştırmamaya Çalışıyorum. Neyse Ki Kedim De Fazla Eşelemiyor Bu Aralar. Ama Bir Daha Asla. Pek Çok Marka Denedim Ama Bu Kadar Tozutan Görmedim. Beş Altı Ay Önce Bu Kumu Bir Kere Kullanmıştım Ve O Zaman Memnun Kalmıştım. Şimdi Ne Yaptılarsa Inanılmaz Tozutuyor. Alınmaz "

Sizin için seçtiklerimiz

Bu ürün için seçenekler yok.
  Alice Kartopu Parfümlü İnce Taneli Kedi Kumu

  Ürün Hakkında

  Parfümlü, ince taneli topaklaşan kedi kumudur. Tamamen doğal bentonit mineralinden üretilmiştir. Katkı maddesi içermez. Yüksek ısı ile kurutulduğundan üzerinde hiçbir bakteri ve mikrop barındırmaz. Küçük topaklanma olduğu için daha uzun süre kullanılır. Beyaz, ince ve tozsuz olması nedeniyle özellikle yavru kediler için idealdir. Bebek pudrası kokuludur.

  Doğal: Tamamen beyaz bentonit madeninin yüksek ısıda fırınlanması ve tozdan arındırılmasıyla üretilmiştir. Kimyasal içermez. 

  Hijyenik: Yüksek ısıda fırınlanması, ışıl işlemden geçirilmesi ve el değmeden paketlenmesi nedeniyle üzerinde mikrop ve bakteri barındırmaz. 

  Ekonomik: Küçük topaklanmalar olması nedeniyle çabuk bitmez. 

  Parfümlü: Kötü kokuları absorbe eder ve ıslandığında bebek pudrası kokusu yayar. 

  Beyaz: Doğal beyaz renge sahiptir. 

  Topaklanma: Küçük ve sert topaklar oluşturur. 

  Tozsuz: %99 oranında tozdan arındırılmıştır.

  Alice Kullanma Talimatı:

  Kedi kumu kabını ortalama 4 parmak (7cm) yüksekliğinde doldurunuz. Daha iyi sonuç almak için biraz karıştırınız. Koku yapmasını engellemek için her gün veya günaşırı topaklaşan kısımları ve katı dışkıları bir kürek yardımı ile mutlaka temizleyiniz. Ortalama 4 parmak (7cm) yükseklik seviyesini tutturmak için gerekirse "Alice Kartopu" ekleyiniz. Kumun tamamını değiştirilmesi gerekmez. Daha hijyenik ve pratik bir kullanım için ''Alice Büzgülü Kedi Kumu Torbası'' kullanmanızı öneririz.

  Tuvalet kabını nereye yerleştirmeli?

  Kedinizin yemek kabından uzak olmalı. Etrafta çok kişinin dolaşmadığı, sakin bir yer tercih edilmeli. Tuvalet kabının yeri çok sık değiştirilmemelidir.

   

  Kedi kumu deodorantlarıyla, kumda oluşan kötü kokuları giderip, kumun ömrünü uzatabileceğinizi biliyor muydunuz? Göz atmak için buraya tıklayınız.

  5 kg: 30613001TR

  10 kg: 30613002TR

  Bu ürünle ilgili yorumlar (78)

  kötüleşti çok kötüleşti
  yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum. son 1 aydır aldıklarım o kadar kötü ki. topaklanmıyor, tozu arttı ve kokuyu asla hapsetmiyor. sanki bambaşka bir marka. ilk zamanlarda bıraktığım yorumu geri alıyor ve yeni bir marka denemek üzere tekrar arayışa giriyorum
  giku
  09.16.2019  
  Topaklanmasi çok iyi
  Topaklanmasi çok iyi tek şart kum en azından bi 10 cm olmalı kii kum azaldigi zaman çişler kürekle alinmiyor dagiliyor. Azaldigi gibi üzerine ekleyin kum çok rahat temizleniyor.
  Mango
  07.15.2019  
  Fazla iyi değil
  İlk aldığımızda memnun kaldığımız ürün ikinci seferinde koku gidericiliğinde topaklanma işlevine kadar çok kötü sonuç verdi bence tercih etmeyin kalitesini bozmuşlar.
  Firdevsi Gülin Aslankaya
  06.02.2019  
  Güzel Ürün
  Uzun süredir kullanıyorum. Bence hem uygun fiyatlı hem de hakkını veriyor. Topaklaşması güzel ancak kokuyu süper hapsediyor diyemem
  Gizem Keskin
  02.26.2019  
  Kötü
  Paketten dökerken öyle bir tozuttu ki ben nefes alamadım. Elimin altında başka bir markanın kumu olsa direk çöpe atacaktım. Küreklerken çok karıştırmamaya çalışıyorum. Neyse ki kedim de fazla eşelemiyor bu aralar. Ama bir daha asla. Pek çok marka denedim ama bu kadar tozutan görmedim. Beş altı ay önce bu kumu bir kere kullanmıştım ve o zaman memnun kalmıştım. Şimdi ne yaptılarsa inanılmaz tozutuyor. Alınmaz
  Rümeysa
  02.19.2019  
  alice en iyisi
  önceden aldığım kumlardan 2 kat daha iyi süper emici !! :)
  Emrah Ay
  01.08.2019  
  Süperr emici
  Gerçekten çok kaliteli iyi ki almışız :)
  Emrah
  01.05.2019  
  nihayet-mükemmel!
  kullandığım markanın ülkeden çekilmesi, 34tllik kumun 69tlye çıkması, hassas kedi patisinin doğal bentoniti eşelemeyi reddetmesi gibi nedenlerle, istemeden de olsa, ince bentonite dönmek zorunda kaldım.denediğim onlarca markanın hiçbirinden memnun olamadım.sıra alicee geldi. ve tek kelime ile mükemmel! tozutma sadece poşeti boşaltırken oluyor. parfümü yok gibi, kedileri rahatsız etmiyor, insanı baymıyor.5 kedi, bu kuma geçtiğimden beri hiç biri kum eşelerken öksürmüyor. günde sadece 2 defa temizleyebiliyorum ve bir hafta geçmesine ragmen kötü koku sıfır!topaklanma ilk günkü gibi.idrar neredeyse anında betonlaşıyor ve kürekle alırken dağılma hiç yok.şunu da eklemeliyim: everclean bu sitede satılıp da denemediğim tek marka.aliceten iyi bir kum varsa belki odur. ayrıca,ince bentonit illa ki patiye yapışıp eve yayılır.bu markadan bağımsız bir sorun.
  giku
  12.09.2018  
  gayet iyi
  şu ana kadar en iyisi
  birço kum denedim en iyi topaklaşan ve kokuyu eniyi hapseden bu. birde patilere yapışıp her yere dağılması olmasa daha iyi olacak
  ülkü güney
  10.24.2018  
  koku saklayan kum
  bu ürünü hassas ve oldukça narin iran kedilerimiz için aldık.koku saklaması gayet iyi ancak tek gördüğüm sıkıntı tuvalet kabının altını eşelediğinde bazen toprak plastik zemine yapışıyor ve temizlemsi zor oluyor.buna dikkat ediniz derim.saygılar
  SİNAN BİGAY
  10.03.2018  
  çok kötü
  ne topaklanması düzgün ne de kokuyu hapsetmesi. birçok farklı kum denedim. içlerinden en kötülerinden biri de buydu. Özellikle koku konusunda hiçbir faydası yok.
  ALİ KOÇ
  09.26.2018  
  alice ürün
  üründen cok memnun kaldım anında topaklanma oluyor ve kum dısarıya fazla dağılmıyor
  Alper Altun
  09.25.2018  
  güzel bir ürün
  Kokusu iyi ve kalıcı, güzel bir ürün.
  Selin YAMAN
  09.23.2018  
  Topaklanması fena değil
  Denediğim ince taneli bentonit diğer marka kumlara göre topaklanması fena değil. 1 yıl kadar bu markayı kullandım ama son zamanlarda koku yapmaya başladığını fark ettim.
  Esra
  09.22.2018  
  :)
  2,5 yıldır vazgeçilmezimiz. Topaklanması ve parfümlü olması büyük avantaj.
  DİLEK ŞENCAN
  08.24.2018  
  Iyi bir kum
  Çok güzel teşekkürler
  nazmi
  07.30.2018  
  kum
  çok beğendik topaklanıyor ve kokusu da çok güzel tavsiye ederim.
  ESRA KASAPOĞLU
  06.20.2018  
  tavsiye ediyorum
  2. siparişim başka kum da aldık ama Alice kadar beğenmedim almaya devam edeceğim
  Çiko
  06.04.2018  
  sorunsuz topaklanma
  çok kaliteli bir ürün topaklanması ve kokusu harika
  emre öztürk
  06.02.2018  
  hafif kokulu, guzel.
  normalde kedim parfumlu kumlari sevmez, bundaki esans cok hafif sanirim, hic rahatsiz olmadan girdi. topaklasmasi hizli oluyor gibi geldi bana. kumun incelik orani, en ince kum ile kalin kum ortasinda, orta seviyede.
  Rose Black
  05.23.2018  
  ince taneli
  İnce taneli topaklaşması orta seviyede.
  Burçin Canko
  05.11.2018  
  topaklaşan, hoş kokulu
  3. defa sipariş veriyorum. Aslında başka kum denemedim ilkinden beri Alice ince kumunu kullanıyorum. topaklaşmasında sıkıntı yok. Ayrıca güzel kokuyor. kapalı tuvalet ile birlikte dışarı kötü koku çıktığını görmedim. sorun yaşayana kadar bunu kullanmaya devam edeceğim.
  kemal öztürk
  04.17.2018  
  ince taneli kum
  Biz bu ürünü sevdik..ince olması kızımın patileri açısından iyi diye düşünerek hep ince taneli tercih ediyorum..üründe hemen nemlenme olmuyor en çok o özelliğini sevdim ve kokuyu hapsetmesi fena değil..bunu kullanmaya devam ederiz sanırım artık..
  Sultan Ünlüpınar
  03.31.2018  
  en iyisi
  en iyi kum, çok farklı bentonit, cristal ve çam peleti kumları denedim ama her defasında tekrar bu kumun en iyisi olduğuna karar verdim.her anlamda çok iyi, tek sorun ince kumların patilerine yapışması ve böylece bütün eve dağılması. bu sorunu da çözebilirsek süper olacak.
  Pınar
  03.18.2018  
  Beğenmedim
  İnce bentonit olmasına rağmen topaklaşması bu kadar kötü bir kum görmemiştim. Kürek ile alırken küçük parçalara ayrılıp dağılıyor. Haliyle kumun içinde çişli parçalar kaldığı için koku yapıyor. Kalın taneli kumlar bile bundan daha iyi topaklaşıyor. Birde 20 kg almıştım pişman oldum.
  gdk
  03.06.2018  
  kokusuz
  kokusuz güzel bir ürün.kediniz sevecektir
  kedisever
  02.27.2018  
  Tozutmayan güzel kokulu kum
  4 farklı marka kum denedikten sonra keşfettiğim en güzel kum.Temizlerken tozutma olmuyor aynı zamanda güzel kokusu ile beni ve kedimi mutlu ediyor. Patilere yapışmaması da çabası :)
  Minik Leon'unun ailesi
  01.23.2018  
  Güzel
  Topaklanması güzel ama tozlanma yapıyor
  tomcat
  01.18.2018  
  Çok başarılı
  Kullandığımız en başarılı kedi kumu. Küçük topaklandığı için uzun süre gidiyor. Kötü kokmuyor. Tavsiye ederiz.
  Milka
  01.18.2018  
  Başarılı
  Koku yapmıyor, kedim rahat kullandı
  Tüy yumağı
  12.13.2017  
  güzel
  koku minimum seviyede ve tozlanma yapmıyor.
  duygu
  12.05.2017  
  guzel
  çok hafif koku yapması dışında problemimiz yok seviyoruz
  dml
  09.03.2017  
  başarısız :(
  inanılmaz dağılıyor, kedi tuvalet kabından cıktığı yerden 20 adım ötesine kadar kum parcaları ayagından gitmiyor. Kesinlikle daha kalın olanlardan alınmalı, cok fazla kirlilik yaratıyor :(
  yoda
  08.23.2017  
  kum
  memnun kaldık
  şans
  08.19.2017  
  En güzeli!
  Kristal kumların zararlı olduğunu düşünmekteyim, topaklaşan kum her zaman tercihimdir. Alice kedi kumu, hiç toz çıkarmıyor ve mis gibi de pudra kokuyor! ☺
  Bade
  06.13.2017  
  Alice kum
  birçok kum denedim fakat iyi degildi bu kumu deneyince kedim artık daha rahat kullanabiliyor
  Karamel
  05.04.2017  
  harika
  Koku önlemesi ve topaklanma konusunda gayet iyi başarılı.
  minik
  03.13.2017  
  Ortalama
  kokuyu cok ıyı absorbe etmiyor fakat fıyatına göre tercih edilebilecek bir urun
  Sevgi
  02.25.2017  
  Hızlı Kargo
  Sipariş vereli 24 saat olmadan gönderilen malzemeler için teşekkürler. Kumu daha önceden de kullandığım için bilinçli olarak almıştım. Tuvalet kabımız ufak geldiğinden eşeleme sırasında etrafa saçılsa da evde koku oluşmuyor. Yeni aldığım kapalı tuvalet kabıyla eşeleme sırasındaki saçılmalardan da arınmış olacağım. Kokusu ve topaklaşma özelliğiyle tavsiye edilir.
  gzm_tr
  02.23.2017  
  tozlu
  topaklaşması gayet iyi, koku bırakmıyor ancak tozlu silika ila karıştırarak kullanıyorum.
  bıdık
  10.20.2016  
  Güzel
  kedimin en sevdiği kum. benim içinse parfümlü, topaklanması ve uzun ömürlü olmasıyla çok iyi.
  cepur
  10.09.2016  
  iyi
  Topaklanmasi guzel. Duzenli temizlendiginde koku problemi yasanmiyor. Toz sorunu malesef diger kumlarda oldugu gibi var. Ince kum taneleri patisindeki tuylerle evin her yaninz dagiliyor. Baska bir kum deneyecegim. Sonrasinda tekrar siparis vermeyi dusunuyorum.
  sevgi k.
  10.08.2016  
  Güzel
  Koku önlemesi ve topaklanma konusunda gayet başarılı.
  Aldığım diğer ince taneli kumlara göre toz sorunu daha fazla. Patiye yapışma sorunu da her ince taneli kumda karşılaşılan kadar.

  Toz yapması sorun olmayacaksa fiyat performans oranı gayet iyi bir ürün.
  Kotys
  10.01.2016  
  güzel ürün
  her seferinde kullandığım bir ürün gayet memnunum
  hesperos
  09.28.2016  
  kum
  Daha once baska kumlarda kullandim topalanmasini begeniyorum koku bakimindan guzel uzun sure kullanabiliyorum temizlerken dağılma olmuyor
  kübra
  09.22.2016  
  en iyisi
  hangi kedi kumunu denediysem ya oğlum ya da biz memnun kalmadık. 2 mizide mutlu eden tek kum bu hemen topaklasıyor ince yapısı parsın hosuna gidiyor hiç pis kokmamasıda bizim hosumuza gidiyor. Tavsiye ederim.
  Parsın Annesi
  09.07.2016  
  Memnun kalmadık
  Topaklaşması iyi değil.
  Busra
  09.05.2016  
  FİYATINA GÖRE EN İYİ
  Bir çook değişik markada kum denedik ama fiyatına göre en iyisi bu. Topaklanması çok iyi tek kusuru kokuyu çok iyi hapsedemiyor ama eğer sık temizlerseniz o da problem değil
  aslıcan
  07.07.2016  
  güzel
  o kadar kum denedim bu fiyata bu kadar güzel topaklaşan kum görmedim. sadece ince taneli olması sorun ama katlanılır.
  aslıcan
  06.02.2016  
  topaklanan kedi kumu
  bu kumdan çok memnunuz. topaklandığı için kedimizin tuvaletini rahatça temizliyoruz. ayrıca kedimizin ayağına yapışıp etrafın kirlenmesine de sebep olmuyor. herkese tavsiye ederim.
  pırpır
  06.01.2016  
  Alice artık mumda markamız oldu
  kullanışlı, uzun ömürlü, iyi topaklaşıyor. tavsiye ederiz
  lokum
  04.27.2016  
  iyi
  kum halinde olanlar evin her yanına dağılıyor, kaçarı yok. koku tutması fena değil ama süper de değil. topaklaşıyor parfümünü hiç duymadık...
  urla
  04.15.2016  
  MEmnunuz
  Kapalı tuvaletle beraber süper oluyor, evimiz hiç kokmuyor.
  Cadı
  04.13.2016  
  GÜZEL KOKULU
  Kokosu ve topaklanması çok güzel, kokuyu etrafa yaymıyor.
  asaqdas
  03.23.2016  
  Güzel kokulu
  Koku sorunu yok, güzel topaklanıyor. Ancak biraz fazla toz yapıyor sanki o da iince taneli olmasından kaynaklı sanırım.
  Mia
  02.22.2016  
  hem ucuz hem koku yapmıyor
  daha önceden mırmır marka topaklaşan kedi kumu kullanıyordum ve çok memnundum. daha sonra mırmır'ı hiçbir yerde bulamayınca alice kedi kumunu deneyeyim dedim. bu alice kedi kumunu ikinci alışım olacak. hem fiyatı daha ucuz hem de kötü kokuyu bastırabiliyor ve gerçekten tamamen topaklaşıyor. çok kullanışlı tavsiye ediyorum.
  kedim nefes
  02.16.2016  
  missss gibi
  kokusu kesinlikle harika.bebek pudrası gibi kokuyor :)
  kibifurkimarko
  12.31.2015  
  Harika
  Çeşitli markalarda kedi kumu kullandık.Alice şimdiye kadar kullandıklarımız içinde en iyisi diyebilirim.Şu ana kadar parçalanma olmadı.Kullanmaya devam edeceğiz.
  özlem
  10.26.2015  
  ince taneli
  Alice ince tanelisini tavsiye ederim. Biraz fazla dağılsa da evin içine iyi topaklaşıyor
  HAKAN
  10.23.2015  
  sevilen kumlardan
  Piyasada denemediğimiz kum kalmadı nerdeyse, bu kum içlerinde en iyilerinden biriydi. Topaklanması ve kokuyu hapsetmesi özellikleri hoştu, patiye yapışmayan etrafa saçılmayan kum ise hala aranıyor :)
  rava
  10.01.2015  
  kullandıklarım arasında en iyisi
  hemen toparlanıyor ve kokuyu hapsediyor
  Mükemmel
  09.13.2015  
  Mükemmel
  Fiya/kalite uyumu
  Kedisever
  08.19.2015  
  Cok begendik
  Koku yok denecek kadar az kedilerim cok memnun kaldi..tavsiye ederim..basarili..
  Concon
  08.12.2015  
  fiyat/performans süper
  Kedim tekir melezi, ve tuvalet alışkanlığını edindiğinden beri bu kumu kullanıyoruz. Koku kesinlikle yapmıyor, ve inanılmaz bir koku-topaklaşma performansı var. Tuvaletini yaptığında toplamak çok kolay oluyor. Bazen ev değiştirmek durumunda oluyoruz, kesinlikle kum paketini açana kadar tuvaletini yapmıyor. O kadar benimsedi. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
  nisasec
  07.31.2015  
  Ekonomik ve kullanışlı
  Bir çok kedi kumu markalı ürünleri denedim, fakat bu üründen hem ben hem kedim memnunuz. Topaklanması ve pudra kokusu oldukça iyi.
  ysnsvnc
  06.24.2015  
  gayet güzel
  kum çok iyi topaklanıyor ve koku da yapmıyor; ancak mucize de beklememek lazım tabi:) zamanında temizlemek de çok önemli.
  misket
  06.10.2015  
  fena değil
  kedim için çeşitli kum markaları deniyorum. bu pakete yeni başladım. koku sorununa henüz bir çözüm bulmuş değilim, diğer markalarda da aynı sorunu yaşamıştım. topaklanması güzel ve pudra kokusu yayıyor ancak biraz fazla tozlu bir ürün.
  Selin
  05.29.2015  
  Çok iyi
  Hiç kokusuz kedimin hiç sıkıntı çıkarmadığı çoc güzel bi kum herkese tavsiye ederim
  Yunus Emre
  05.25.2015  
  koku yapmıyor
  hem çok kaliteli hem de zooplus'ta çok uygun fiyata satılıyor. çok hoş bir kokusu var.
  Leo
  05.08.2015  
  Çok iyi
  Kedim ve ben memnunum sıvıyı ve kokuyu hapsediyor fındık neyle sorun yaşamadık
  Fındık
  04.11.2015  
  guzel
  hic degistirmedim kumunu..memnunum..
  ge
  04.04.2015  
  memnunıyet
  gerek koku hapsetmesı,gerek pudralı olması sebebıyle cok cok ıyı bır urun. 2. sıparısımı verıyorum ve sanırım kedımınde vazgecıcegını sanmıyorum.
  sophıe
  03.10.2015  
  çok iyi
  surekli kullandıgımız kum degistirme ihtiyacı duymadık..
  ge
  02.01.2015  
  Tavsiye ederim
  Başka marka bentonit ve silika kumlar da kullandım. En beğendiğim Alice oldu. Topaklaşması ve kokuyu hapsetmesi çok başarılı.
  gozde
  01.31.2015  
  Ekonomik ve kullanisli
  Alice'in diğer ürünlerini de kullandim içlerinde en iyisi bu
  secil
  11.23.2014  
  güzel bir ürün
  Kullandığım 3. marka,
  diğer kullandığım 2 markadan çok daha iyi bir ürün.
  tam topaklaşması ve pudra kokusu nedeniyle tercih sebebim :)
  cat lady
  11.08.2014  
  alice
  bundan sonra bu kumu kullanmaya karar verdim benim kedilerim biraz yaramaz dışarıya çok saçıyorlar
  furkan141
  10.16.2014  
  kaliteli
  ekonomik ve kaliteli
  f devrim
  05.09.2014  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun

  E-Posta Adresiniz: