Akkum Lavantalı İnce Taneli Kedi Kumu

Kediler için Lavanta kokulu, topaklaşan, kedi kumudur. * İnce taneli olan çeşit 0,1 - 0,2 mm kalınlığındadır.. *... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 95828
Ilsu Pekin: "Akkum Da Kullandığım Kumlar Arasında. Toparlanmasını Ve Koku Hapsetmesini Sevdiğim Bir Marka.. Sadece 5Kg 1 Ay Kullanım Demek Ki Diğer Akkumlara Göre Kısa Bir Süre.."
Hiç Müşteri Fotoğrafı Yok Fotoğraf yükleyin

Sizin için seçtiklerimiz

Bu ürün için seçenekler yok.
  Akkum Lavantalı İnce Taneli Kedi Kumu

  Ürün Hakkında

  Kediler için Lavanta kokulu, topaklaşan, kedi kumudur. * İnce taneli olan çeşit 0,1 - 0,2 mm kalınlığındadır.. * Ak cat kum % 320 emiş gücüne sahiptir, sert ve hızlı topaklaşır. * Hoş bir bebek pudrası kokusu içerir. * Tozlanma yapmaz, kedinizin patilerine yapışmaz. * Hızlı topaklaşma sayesinde uzun sürede tüketilir, ekonomiktir. * Tamamen doğal beyaz renkli bentonit kilinden üretilmiştir. Ürünün Kullanım Şekli; * Kum kabına 7-8 cm yüksekliğinde doldurunuz. * Günlük olarak katı atık maddeleri ve topaklanmış kumu bir kürek yardımıyla temizleyiniz ve kumu karıştırınız. * Eksilen kumu ilave ediniz. * Haftada bir kez kumun tamamını dökerek kum kabını temizleyiniz.

  Kedi kumu deodorantlarıyla, kumda oluşan kötü kokuları giderip, kumun ömrünü uzatabileceğinizi biliyor muydunuz? Göz atmak için buraya tıklayınız.

  5 kg: 30617025TR

  10 kg: 30617027TR

  Bu ürünle ilgili yorumlar (3)

  Paket boyu küçük
  Akkum da kullandığım kumlar arasında. Toparlanmasını ve koku hapsetmesini sevdiğim bir marka.. sadece 5kg 1 ay kullanım demek ki diğer akkumlara göre kısa bir süre..
  Lattethecat
  10.17.2019  
  YENİ ÜRÜN
  KULLANIP MEMNUN KALIP KALMADIĞIMI SİZLERE İLETECEĞİM. YENİLERİ DENEMEK GEREKLİ DİYE DÜŞÜNÜYORUM
  Gözde Tamerer
  04.16.2018  
  gayet iyi
  topaklanması gayet iyi. koku problemi de olmadı. biz memnun kaldık...
  miyu
  04.16.2018  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun

  E-Posta Adresiniz: