Acana Regionals Ranchlands Köpek Maması

Alberta’nın geniş ve bereketli çiftliklerinden ilhamını alan Acana Ranchlands batı Kanada’nın çiftliklerinde yetişen et ve serbest avlanan balık da dahil... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 96572
Doğuş Kayalı: "En Son Nd Mama Kullanıyorduk Ancak Tabakta Bırakmaya Başlamıştı. Bununla Güzel Başladık. Umarım Böyle Devam Eder. Kakası Daha Sağlıklı Görünüyor."
Hiç Müşteri Fotoğrafı Yok Fotoğraf yükleyin

Sizin için seçtiklerimiz

Bu ürün için seçenekler yok.
  Acana Regionals Ranchlands Köpek Maması

  Ürün Hakkında

  Alberta’nın geniş ve bereketli çiftliklerinden ilhamını alan Acana Ranchlands batı Kanada’nın çiftliklerinde yetişen et ve serbest avlanan balık da dahil eşsiz yöresel içerikler sunmaktadır. Hepsi wholeprey™ oranlarında teslim edilen taze Angus sığırı, çayırda-beslenen kuzu, Yorkshire domuzu ve ova bizonu ile serbest avlanan bütün sudak balığı ile dolu olan ACANA Ranchlands’den fayda ve lezzet fışkırmaktadır.

  Her yerde güvenilen, sınırlı karbonhidrat ve zengin protein içeriğine sahip ACANA tüm ırk ve yaşlarda en üst kondisyon seviyesini sağlamaktadır. İçeriklerimizi okuyun, siz de bize hak vereceksiniz.

  Acana Ranchlands bildiğimiz ve güvendiğimiz insanlar tarafından yetiştirilen ya da avlanan, “insan tüketimine uygun” olarak addedilen ve her gün ödüllü NorthStar® mutfaklarımıza taze olarak teslim edilen benzersiz yöresel içerikleri bir arada sunmaktadır.

  2 kg: 20501100TR

  11,4 kg: 20501099TR

  Bu ürünle ilgili yorumlar (6)

  dışkısı daha iyi
  en son nd mama kullanıyorduk ancak tabakta bırakmaya başlamıştı. bununla güzel başladık. umarım böyle devam eder. kakası daha sağlıklı görünüyor.
  doğuş kayalı
  10.13.2019  
  Cezbedici
  Mamayı sadece hayatta kalmak için yiyen köpeğim. Kabına koyar koymaz silip süpürdü
  Ali
  04.16.2019  
  acana
  spaniel köpeğim severek yediği bir mama oldu. üstelik tüy dökülmesinde azalma da fark ettim.
  lili
  01.02.2018  
  Beğendik
  Köpeğimi sokaktan aldım. Aldım alalı çok iştahsız. 2 senedir bende, yani bir hastalığı yok ancak 2 gün yemek yemezse aramıyor. et koysam bile, yarısını yiyip , yarısını sonraya bırakıyor. Kuru mama olarak hiç birine alıştıramadım. Çok aç kalırsa mecbur yiyor. Bu mamayı aldım ilk 2 gün yüzüne bakmadı ama sonra sonuna kadar yediği tek mama oldu. Umarım böyle gider.
  Deniz
  09.07.2017  
  Çok iyi!
  Daha önce de Acana nın farklı mamalarını denedik. Ranchlands i de çok büyük iştahla tükettik. Tavsiye ediyoruz!
  WestiesRbesties
  06.09.2017  
  ranchlands
  mama yenilendikten sonra köpeğim zor yemeye isteksiz yemeye başladı aynı sorunu yaşayan var mı ?
  yada buna sebep olacak olan nelerdir? tane sertliği içindekiler gibi
  hera
  06.04.2017  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun

  E-Posta Adresiniz:

  İçindekiler:

  Taze Angus sığırı (%8), çayırda beslenmiş çiğ kuzu eti (%7), taze Yorkshire domuzu (%7), sığır eti (%7), kuzu eti (%7), domuz eti (%7), bütün yeşil bezelye, bütün kırmızı mercimek, bütün Garbanzo nohutu, sığır yağı (%5), taze sığır ciğeri (%4), taze domuz ciğeri (%4), taze bizon (%4), taze serbest avlanmış sudak balığı (%4), bütün yeşil mercimek, bütün barbunya fasulyesi, bütün sarı bezelye, güneşte kurutulmuş yonca, taze sığır böbreği (%2), kömür balığı yağı (%2), mercimek lifi, kurutulmuş sığır kıkırdağı (%1), çiğ kuzu işkembesi (%1), kurtulmuş esmer su yosunu, taze kabak, taze bal kabağı, taze yaban havucu, taze yeşil kıvırcık lahana, taze ıspanak, taze hardal yeşilliği, taze şalgam, taze havuç, taze kırmızı lezzetli elma, taze barlett armudu, dondurularak-kurutulmuş ciğer (sığır, kuzu, domuz) (%0,1), taze kızılcık, taze yaban mersini, radika kökü, zerdeçal kökü, devedikeni, dulavratotu kökü, lavanta, hatmi kökü, kuşburnu.

  Analiz Değerleri:

  Ham protein (min.) % 35

  Ham yağ (min.) % 17 

  Ham kül (maks.) % 8,5

  Ham lif (maks.) % 6

  Nem (maks.) % 12 

  Kalsiyum (min.) % 1,8

  Fosfor (min.) % 1,3

  Omega-6 yağ asitleri (min.) % 2

  Omega-3 yağ asitleri (min.) % 1 

  DHA (min.) % 0,2

  EPA (min.) % 0,2

  Glukozamin (min.) 600 mg/kg

  Kondroitin sülfat (min.) 800 mg/kg

   

  ACANA’dan tüm ırk ve yaş evrelerindeki köpekler yararlanabilir. Aynı sizin gibi köpeğiniz de kendine hastır ve beslenme gereksinimleri çevreye, yaşa ve aktivitelerine göre değişiklik göstermektedir. Aşağıdaki tablo ihtiyaca göre ayarlanacak şekilde, bir başlangıç noktası sağlamaktadır. Köpeğinizi günde iki kez besleyiniz ve her zaman yanında temiz su bulundurunuz.

  Günlük beslenme ölçekleri için ürün fotoğraflarına bakmanızı tavsiye ederiz.

  250 ml/120 gr‘lık standart bir ölçek kullanın. Kuru olarak veya hafifçe nemlendirerek servis edin. Veterinerinizle düzenli olarak görüşün. Tazeliğin korunmasına yardımcı olması için, torbayı sıkıca kapatmanızı ve serin, kuru bir yerde saklamanızı öneriyoruz.

  KALORİ DAĞILIMI

  Geleneksel gıdalara kıyasla, ACANA‘nın verdiği kalorinin daha fazlası protein ve yağdan sağlanırken, daha azı karbonhidratlardan elde edilir ve obezite ile diyabet riski azaltılarak köpeğinizin sağlığı ve gelişimi en üst düzeye çıkarılır.

  Metabolize enerji 3790 kcal/kg’dır (250 ml/120 gr’lık ölçek başına 455 kcal), Bunun % 37′sı proteinden, % 23′ü meyve ve sebzelerden, %40′ı ise yağdan gelir.