Acana Heritage Senior Köpek Maması

Acana Senior her gün taze olarak teslim edilen, yöresel serbest dolaşan tavuk, serbest avlanan pisi balığı, bütün kuluçka yumurtaları ve... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 97309
Osman Çikrikçi: "Son Bir Kaç Yıldır Kullanıyorum. Önerebileceğim Tek Marka Olarak Nitelendiriyorum."
Hiç Müşteri Fotoğrafı Yok Fotoğraf yükleyin

Sizin için seçtiklerimiz

Bu ürün için seçenekler yok.
  Acana Heritage Senior Köpek Maması

  Ürün Hakkında

  Acana Senior her gün taze olarak teslim edilen, yöresel serbest dolaşan tavuk, serbest avlanan pisi balığı, bütün kuluçka yumurtaları ve bol güneş alarak yetişen meyve ve sebzelerle Kanada’da ödüllü mutfaklarımızda üretilir. Yaşlı köpekleri sağlıklı, mutlu ve güçlü tutacak karbonhidrat ve kalori limitli beslenme şekline dayalıdır. İçeriklerimizi okuyun, bize hak vereceksiniz.

  2 kg: 20501088TR

  11,4 kg: 20501071TR

  Bu ürünle ilgili yorumlar (8)

  yaşlıların tek tercihi olmalı
  13 yaşındaki rottweiler köpeğim severek yiyor. ayrıca hareketlerinde hızlanma herkes tarafından farkediliyor. lifli yapısı sayesinde büyük tuvaletinide kolayca yapıyor.
  Nil Kayihan
  09.03.2019  
  Sağlıklı
  11 yaşında Golden Retriever cinsi köpeğimiz yiyor. Öncesinde yaşanan eklem ve deri problemlerini bu mamadan sonra yaşamaz olduk.
  onur
  05.13.2019  
  Acana Senior
  Her şeyi yemeyen 11 yaşındaki setter kızım murphy bu mamayı hiç mi hiç sevmedi. Zorla içerisine başka şeyler karıştırarak yediriyorum. İçerisindeki yoğun proteinden dolayı sanırım hep ishal. Bir daha kullanamayacağım. ürünün kaliteli olduğu paketi açtığınızda aldığınız kokudan çok belli. Sadece muprhy'e uymadı :(
  merve özkan
  05.03.2018  
  Biz sevdik
  14 yaşındaki terrier oğlumun severek yediği bir mama.
  cheekhaan
  01.17.2018  
  çok iyi
  Son bir kaç yıldır kullanıyorum. önerebileceğim tek marka olarak nitelendiriyorum.
  meoquanee
  11.21.2017  
  Acana Senior
  Kaliteli ve köpeğim keyifle ve beğenerek yiyor, zooplus a teşekkürler.
  Güzel
  02.06.2017  
  Çok kaliteli
  Dedemizi bulduğumuzda arka bacakları uzun süre hareketsiz kalınca veya soğukta tutmuyordu. Ayrıca çok zayıf,dişlerinin çoğu erimiş ve bakımsızdı. 10 yaş civarı tahmin edilen dedemiz uzun süre Acana Senior mamayı severek yedi. Rahatlıkla söyleyebilirim Acana mama sayesinde hayvan kendine geldi. Arka bacaklarında hiç sorun kalmadı hatta kasları çıktı :) kalan dişlerinde beyazlama oldu. Tüyleri parlak ve kalınlaştı. Yüksek proteine ihtiyaç duyduğu dönemde çok işe yaradı. Ancak uzun vadede bağırsakları hassas dedemizin yine bir ishal tedavisinde veterinerimiz proteini de biraz azaltmamızı önerdiği için artık farklı mamalar kullanıyoruz. Ancak kesinlikle tavsiye ettiğim bir mamadır.
  Dede
  10.09.2016  
  Acana senior
  Acana senior 7 yaşındaki rottweiler dostum için hem çok faydalı, hem de lezzetli, iştahla yiyor, tabi ki ben de kalitesinden emin olduğum bu mamayı kendisine sunduğum için çok mutlu oluyorum. Teşekkürler zooplus...
  Esez
  08.27.2016  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun

  E-Posta Adresiniz:

  İçindekiler: Taze tavuk eti (% 16), tavuk eti (% 15), hindi eti (% 14), kırmızı mercimek, bütün yeşil bezelye, taze tavuk sakatatı (karaciğer, kalp, böbrek) (% 4), ringa balığı (% 4), bezelye lifi, taze bütün yumurta (% 4), taze bütün pisi balığı (% 3), ringa balığı yağı (% 3), güneşte kurutulmuş kaba yonca, tarla fasulyesi, yeşil mercimek, bütün sarı bezelye, tavuk yağı (% 1), taze tavuk kıkırdağı (% 1), kahverengi yosun, taze bütün kabak, taze bütün balkabağı, taze bütün yaban havucu, taze lahana, taze ıspanak, taze hardal yeşillikleri, taze şalgam yeşillikleri, taze bütün havuç, taze kırmızı lezzetli elma, taze bartlett armutu, dondurularak kurutulmuş tavuk karaciğeri, dondurularak kurutulmuş hindi karaciğeri, taze bütün kızılcık, taze bütün yaban mersini, hindiba kökü, zerdeçal, süt devedikeni, dulavratotu kökü, lavanta, hatmi kökü, kuşburnu. 

  Analiz değerleri: Ham protein 33%, ham fat 14%, ham kül 7%, ham lif 6%, kalsiyum 1.5%, fosfor 1.1%, omega-6 yağ asitleri 2.2%, omega-3 yag asitleri 1%, DHA / EPA 0.3% / 0.3%, glukozamin 1500mg/kg, kondroitin 900mg/kg

  Besinsel takviyeler (kg basına): Amino asit hidrat, çinko selat 100mg. Zooteknik takviyeler: Enterococcus faecium NCIMB10415: 600x10^6 CFU.