8in1 Delights Bones Tavuklu Köpek Ödül Kemiği

Köpekler için ağız bakımı sağlayan, tavuklu ödül kemiğidir. 8in1 markasının patentli ürünüdür. 8in1 köpekler için ağız bakımı ve ödül kemiğidir... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 98376
Meltem Eğerci Kocakaya: "Köpeğim Kemirmeyi Sevdiği Için Düzenli Olarak Alıyorum. Özellikle Iç Kısmındaki Parçaya Ulaşabilmek Için Baya Bir Kemiriyor. Onu Oyalıyor Tavsiye Ederim."
Hiç Müşteri Fotoğrafı Yok Fotoğraf yükleyin

Sizin için seçtiklerimiz

Bu ürün için seçenekler yok.
  8in1 Delights Bones Tavuklu Köpek Ödül Kemiği

  Ürün Hakkında

  Köpekler için ağız bakımı sağlayan, tavuklu ödül kemiğidir. 8in1 markasının patentli ürünüdür. 8in1 köpekler için ağız bakımı ve ödül kemiğidir. Köpeğiniz hem iştahla yerken aynı zamanda da diş temizliğini gerçekleştirecektir.8in1 Delights Bones içinde bulunan yüksek kalitede sindirilmiş tavuk eti; köpeğinizin son parçasına kadar kemiğe ilgi duymasını ve büyük bir iştahla yemesini sağlar. 8in1 Delights Bones benzersiz patentli kombinasyonu sayesinde köpeğiniz çiğnerken diş ve diş etlerini sağlıklı ve daha güzel hale getirir. Sadece % 2 yağ içermektedir.Tatlandırıcı ve boyar madde içermez. Köpekler için gıda takviyesidir.

  İçerik: Et ve hayvansal yan ürünleri (tavuk eti 9%), mineraller.

  Analitik bileşenler: Ham protein 82,0%, ham sıvı ve katı yağlar 1,0%, ham lif 1,0%, ham kül 2,0%, nem oranı 14,0%

  Ödüller, dostunuzun eğitiminin yanı sıra, diş sağlığını korumak ve hayatı daha eğlenceli kılmak için kullanılabilen bir ihtiyaçtır.

  20903027TR

  Bu ürünle ilgili yorumlar (2)

  sevdi
  Köpeğim kemirmeyi sevdiği için düzenli olarak alıyorum. Özellikle iç kısmındaki parçaya ulaşabilmek için baya bir kemiriyor. onu oyalıyor tavsiye ederim.
  mltmgrc
  11.27.2017  
  Kemirme saatleri için birebir
  Bu markanın ürünlerini Muffin gerçekten seviyor, neredeyse 9 kg olmasına rağmen Large boyu sipariş verdik. Muffin kemirmeyi seviyor ve bu kemik onun bütün ilgisini çekiyor.
  MarchQueen
  10.06.2016  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun

  E-Posta Adresiniz: