3’ü 1 Arada Kedi Tüneli

Minik dostunuz ne isterse onu veren tünel! İster saklansın, ister tırmalayasın, isterse de oyun oynasın. Bu çok amaçlı 3’ü 1... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 96130
Nevin Gültekin: "Yavru Kedim Ilk Günden Başladı Oynamaya, Devamli Tünelde "

Sizin için seçtiklerimiz

185 x 30 x 28 cm

%20 249,00 TL
199,00 TL

  3’ü 1 Arada Kedi Tüneli

  Ürün Hakkında

  Minik dostunuz ne isterse onu veren tünel! İster saklansın, ister tırmalayasın, isterse de oyun oynasın. Bu çok amaçlı 3’ü 1 Arada Kedi Tüneli ile kedinizi yeni ve heyecan verici maceralı bir oyun alanı ile ödüllendirebilirsiniz. Ekstra uzun, pelüş kaplı tünel ilave iki açıklığıyla bol eğlence olanağı sunar, çılgın kovalamaca oyunundan saklambaca kadar her şeyi teşvik eder.    

  Pofuduk tünelin içinde aşağıya sarkan iki hışırtılı oyuncak kedinizin doğal avlanma ve oyun dürtülerinin harekete geçmesine yardımcı olurken, tünelin girişindeki sert tüylü kemer kedinizin tırmalaması ve sürtünmesi için ideal bir yerdir. Kediniz, ayrıca tünele yerleştirilmiş ve kedinizin içgüdüsel tırmalama dürtüsüne hitap edecek şekilde tasarlanmış ve mobilyalarınızı, halılarınızı ve döşemelerini koruyan sisal matı kullanarak da tırnaklarını törpüleyebilir. Bu şekilde, 3’ü 1 Arada Kedi Tüneli, yüksek seviyede eğlenceyle gündelik kullanışlılığı birleştirerek kedili her ev için mükemmel bir ilave haline gelmektedir.        

  Metal spirali ve aynı zamanda girişindeki ağır taban plakası sayesinde bu iyi yapılmış kedi tüneli son derece sağlam ve dayanıklıdır. Bu yüksek kaliteli kedi oyuncağı, kedinizin saatlerce eğlenmek için tam aradığı şeydir.

  3'ü 1 Arada Kedi Tüneline kısa bir bakış:

      Çok amaçlı kedi tüneli
      Ekstra uzun ve geniş, çok kedili evler için uygun
      Birçok eğlence fırsatı: Oyun oynamayı teşvik eden çok sayıda ekstra özellik
      İki ilave delik: Kovalamaca ve saklambaç gibi ekstra heyecan verici oyunlar için
      Hışırtılı iki oyuncak top: Tünelin içinde aşağıya sarkan pelüş kaplı iki top  
      Girişte kıllarla kaplı kemer: Tırmalama ve sürtünme için ideal
      Üzerinde sisal tırmalama matı: Kedinizin tırnaklarını törpülemesini sağlar, mobilyalarınızı ve döşemeleriniz korur
      Sağlam, yüksek kaliteli tasarım: Güvenilir işçiliği, ağır taban plakası ve entegre metal spirali sayesinde ekstra sağlam ve dayanıklı
      Renk: Krem
      Malzeme:
          Dışı: Pelüş (%100 polyester)
          Kaplama: Kısa havlı kumaş (%100 polyester)
          Tünele entegre spiral: Metal
          Tırmalama matı: Sisal
      Boyutlar:
          Toplam boyut: Yaklaşık 185 x 30 x 28 cm (U x G x Y)
          Tünel: U 150cm x Çap 27cm
          Sisal mat: Yaklaşış 40 x 20 cm (U x G)
          Oyuncak toplar: Çap 5cm
          Tünel delikleri: Çap 16cm
          Fırça kemer : Çap 7,5cm

  Diğer ürünlerde olduğu gibi, bu oyuncakla oynarken lütfen evcil hayvanınıza nezaret edin. Ürünün hasar görüp görmediğini düzenli olarak kontrol edin ve oyuncak hasar görmüşse veya bir parçası eksikse evcil hayvanınızın yaralanma olasılığını önlemek için oyuncağı değiştirin.

  30511077TR - 66822

  Bu ürünle ilgili yorumlar (8)

  mişa&casper
  6 aylık 2 kedim bayılarak oynuyorlar bazen bakıyorum sarılıp içinde uyumuşlar,kesinlikle fiyatının hakkını veren bir ürün.. içinde sallanan topları ancak 2 gün kullanabildik benim azmanlar kopardı...ama herkese tavsiyemdir,çocuğunuzu sevindirin:)
  banu bayraktar
  01.08.2019  
  Güzel ürün
  İster tek ister çok kediniz olsun hepsi için eğlenceli ve konforlu. Onlar oynarken siz de eğleniyorsunuz. Ürün kaliteli ve şık tavsiye ederim. Bizimkiler tırmalamayı pek kullanmadılar, kovalamaca saklanmaca oynayıp bazıları içinde uyuyor ....
  ayla
  01.06.2019  
  Güzel
  Bu ürünü almadan önce çok fazla araştırma yaptım gerçekten benzerleri arasında en güzel va mantıklısı bu. Çok kaliteli bir ürün ayrıca fiyat olarak da kalitesine göre gayet iyi. Yalnız ürün açık renkli ve paketten çıkardığımda üzerinde kirli parmak izleri vardı. Bunu zooplus gibi düzgün çalışan bir yere yakıştıramadım. Çünkü muhtemelen paketleme esnasında olmuş. Böyle bir ürünü aldığınızda zaten yıkama ihtiyacı hissediyorsunuz ama yine de ürünü ilk açtığınızda böyle bir durumla karşılaşmak güzel değil o nedenle ürünü satın aldıktan sonra müşteri hizmetlerini arayıp gerekli uyarıyı önceden yapmanızı tavsiye ederim. Belki daha dikkatli davranırlar.
  Zumra
  08.16.2018  
  Biz Çok Sevdik
  Ürünü kızım ve oğlum çok sevdi. İçinin ışırtılı oluşu dikkatlerini çekti. Ürünün baş kısmının ağır oluşu tünelin sağa sola dönmesini engellediği için kedilerim içinde tedirgin olmadan oynuyorlar bazende uyumak için kullanıyorlar. Görsel olarakta göze hoş gelen bir ürün
  BANU BAKIP
  08.15.2018  
  Bayıldık
  Rengi ve yumuşaklığı mükemmel. Hışırtılı kısım ve toplar sayesinde her oyuncakla oynamayan kediciğimizin pek bir hoşuna gitti. Tırmalama tahtası ve kaşınma kemerinin olması da gerçekten çok iyi. Tek tek almak yerine hepsini tek seferde almış oluyorsunuz. Hem evin içinde daha az fazlalık yapıp daha güzel gözüküyor. Hem de daha uyguna gelmiş oluyor.
  Kotys
  01.15.2018  
  Süper bişey
  Yavru kedim ilk günden başladı oynamaya, devamli tünelde
  Nevin
  01.03.2018  
  Süper
  Rengi, dokusu gerçekten çok güzel. Kızım arya da çok sevdi
  minel
  12.06.2017  
  Sphynx heaven
  Yoda and Gizmo were in this before I had even finished putting it together. They love it. In and out of the holes in the top, playing with the dangling toys, pouncing on each other. Brilliant price.

  ----------------------------------------------------

  zooplus İngiltere müşterileri tarafından yapılan orijinal yorumlardır.
  Jaine Brent
  11.16.2017  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun