zooplus Sosyal Sorumluluk Çalışmaları

zooplus gururla sunar:  zooplus ve Haçiko iş birliği!

 

Çok değil daha sadece 3 ay önce, “zengin içeriği, 13 seneyi aşkın uluslararası deneyimi ve servis kalitesi ile artık kedi ve köpekleriniz için en kaliteli ürünlere kolayca ulaşacak ve bunun keyfini çıkartacaksınız” diye siz değerli müşterilerimize sözümüzü verdik. Başladığımız ilk günden beri operasyonlarımızda mükemmeli hedefliyoruz. zooplus her zaman için sosyal sorumluluk projelerine çok önem vermiş ve hizmet verdiği tüm ülkelerde çeşitli derneklerle uzun soluklu pek çok projeye imza atmıştır. Bu alanda zooplus Türkiye olarak biz, ülkemizin ayrıcalıklı olduğu bir konuda: sokak hayvanlarının sağlığı ve hayvan barınaklarına yardım ulaştırılması konusunda destek vermeyi kendimize amaç edindik.

Sosyal sorumluluk projemiz Haçiko: Hayvanları Çaresizlik Ve İlgisizlikten Koruma Derneği ile iş birliği içinde yürütülmektedir.

 

Toplumda hayvan sevgisi bilincini geliştirmeyi ve hayvan hakları ihlallerini önlemeyi kendilerine birincil amaç edilmiş ve kurulduğu tarihten itibaren sokak hayvanları başta olmak üzere tüm hayvanların yaşam hakları ile refahlarını sağlamaya yönelik sayısız başarılı çalışmaya imza atmış olan Haçiko artık zooplus’ın yürüttüğü barınak bağışlarında iş ortağıdır.

 

Peki, hangi mamalar bağışlanıyor?

Onlar tıpkı kendi kedimiz köpeğimiz için mama seçiyormuşuz gibi özenle Super Premium kalite mamalarla beslendi. Böyle takviyelere çok ihtiyaçları var. Birkaç örnek vermek gerekirse: Acana, Hill’s, Royal Canin bunlardan sadece bazıları!

İlk bağış nereye yapıldı?

İlk bağışımız Şile ormanlarındaki köpeklere yönelikti, ulaştırdığımız mamalar onların karınlarını doyururken, gösterdikleri sevgi de bizleri ihya etti.      

İşte o günden kareler….

Barınak Bağışı Barınak Bağışı 

Barınak Bağışı Barınak Bağışı 

Barınak Bağışı Barınak Bağışı